Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někteří lidi maj prostě pocit že se těch 1/10 a 2/10 vůbec nevyužívá a tudiž je jich škoda, že se prostě někde flákají. Kdyby začali recenzenti marnit čas s hrami vydávané 1c company tak většinou nad 5/10 v hodnocení nepůjdou.
  • janchor
    Samozřejmě, že to chce cit a um. A taky sloh a slovní zásobu. Aby dotyčnej dokázal co nejlíp zprostředkovat svý zákonitě subjektivní dojmy ze hry, kterou recenzuje, a uvést je v kontextu dostatečným pro to, aby si čtenář udělal svůj vlastní závěr.
  • smejki
    Protože tohle nejsou jediná kritéria.
  • smejki
    dobrý recenzent se pozná tak, že jeho recenze jsou vypovídající.
    Rozhodně to není ten, který má nejmenší akumulovanou odchylku od zprůměrovaných hodnocení (Metacritics apod.).
  • smejki
    S' mě setřel, táto! Hele, je to jednoduchý. Recenze je subjektivní útvar, který může a měl by do jisté míry obsahovat i objektivní složku. Škála naproti tomu, je ryze ryze objektivní a absolutní měřítko... ::drumroll:: ...vztažené k majoritně subjektivnímu tělesu - recenzi. Pokud někdo v recenzích tvůrčích děl a číslech je sumarizujících hledá jen a pouze ryzí objektivitu, je <>vůl a korunovanej.
  • smejki
    ale využiješ. Jen to prostě tvůrci některých z těch potenciálně zajímavých titulů musí totálně zesrat. A to, povězme si upřímně, je stav vzácný. Škála NENÍ od toho, aby se využívala celá, nebo aby se využívala rovnoměrně. Škála JE od toho, aby definovala všechny myslitelné stavy. To, že jsou některé stavy vzácné, není problém škály. Je to jen a pouze problém pozorovatele/uživatele, který zcela míjí povahu a smysl nástroje.
  • smejki
    Hurr durr, jak to, že většina zemětřesení spadá do rozmezí 2-4 stupně Richtera?<>
  • Pořád mi tenhle nový Tomb Raider přijde o parník lepší než nový Hitman!
    Ke všemu po dohrání můžete dál hledat nesesbírané předměty...
    U mě za 88%
  • Skyrim?
  • smajdal
    asi bych bral těch 7, kdybyste hodnotili na stupnici 1-10, jelikož však nehodnotíte, tak to neberu...za mě 9,1/10, velice doporučuji
  • Kazdopadne pri hrani jsem moc nemel pocit ze hraju Tomb Raider...pasti,puzzle se me nak ve hre ztratily hehe.
  • sleepless
    Trolling mažeme, když objevíme. Sorry. A smazán nebyl, jenom skryt. Jinak bys tu teď nepsal ze stejné IP.
  • Mě by zase zajímalo proč mažete přízpěvky, které nejsou vulgární ani jakkoliv pohoršující?
  • Robotron3
    Placáš ty, protože to už z toho evidentně vyplývá. Jakmile má někdo se sérií zkušenosti, má je asi proto, že tu sérii má v oblibě. Což ale nemusí vyústit jen v to, že je ke hře zaujatě pozitivní, ale i zaujatě negativní. Tady to bylo v některých recenzích uplně evidentní. U Lukáše se Skyrimem, nebo u Aleše s posledním Assassins Creed. A to nemyslím hodnocení, ale obsah recenze. I když jsem to samozřejmě v předešlém příspěvku myslel obecně na všechny weby.
  • sleepless
    Kdo bude psát recenzi na BioShock? To se teprve uvidí, až jak to zhodnotím. A't už to ale bude fanoušek nebo ne, tak při recenzování to postaví stranou, nebo se mnou bude mít problém. Jak píše Lukáš, fanouškovství není ani kvalifikace, ani nesmí a nebude faktorem při posuzování aspektů hry. Že s hodnocením stejně nebude nějaká část čtenářů souhlasit, to je přirozené a už z principu na to nesmíme a nebudeme brát ohled (ať to zní jakkoli arogantně, je to základní princip toho, že hodnocení je naše a je nezávislé jak na čtenářích, tak na jakýchkoli jiných faktorech včetně distributorů a vydavatelů).
  • sleepless
    Plácáš, plácáš - vůbec nejde o to, co by se komu mohlo líbit, ale kdo má dostatečné zkušenosti (čili ne oblibu, ne fanouškovství) a přehled v daném žánru, potažmo zkušenosti s danou sérií bez ohledu na to, jaká byla obliba či neobliba daných dílů. Pokud to vztáhnu na CoD, tak dávat to někomu, kdo nehraje dostatečně multiplayer, by byla chyba, stejně jako soudit tu sérii a hry bez ohledu právě na ten multiplayer (což zde většina lidí zcestně dělá, včetně Lukáše, když už mám střílet do vlastních řad.)
  • janchor
    Nemíchal bych fanouškovství a oblibu nějaký hry / preferenci herní filozofie. Není nám tu patnáct, abychom ke kritice přistupovali z pozice fandovství. Že se celkem shodneme na kvalitách prvního Bioshocku z nás nedělá "fanoušky série" (už třeba proto, že takovýmu Pavlovi se dvojka nelíbila).
  • KaloSaper
    Jenom takový dotaz na redakci týkající se fanouškovství autorů nějaké série - Kdo bude psát recenzi na Bioshock? Protože pokud vím, v tomto ohledu si u vás asi člověk nevybere.
  • tomáš marný. A kupodivu mám hru originál, to je nářez, což :)
  • všetci ste vylízaní ,, autori vám dali super hru s pribehom v štíle filmu a napätím a stale pindate. Prečo od hry chcete COD , alebo nejaku kravinu RPG .Stará Lara bola dobrá ,ale bolo na čase sa posunúť ďalej a na tejto hre sa im fakt to podarilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit