Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • novej TR tak 6 z 10.
  • Právě si urazil polovinu spisovatelů v diskuzích games :D. Čísla jsou středem vesmíru!!! :D Vlasovej zážitek je taky super :D
  • Drakens
    Konečně pořádná nefalšovaná recenze, snad jen stálo za zmínku dobrá herní doba, ale jinak komu čest tomu čest .
  • u těch vlasů jsem taky začal vzdychat
  • Mart9
    S drobným přimhouřením oka za ty řeči na začátku, které byly trochu mimo samotnou hru, to jinak byla dobrá recenze. Lukáš hru nijak nepošpinil a nakonec i z toho upozorňování na Martinovu sedmičku jsem pochopil, že by tomu dal víc. Palec nahoru.
  • BLADIA-AMNESIA
    Pekna recenze. Jen bych cekal, ze vam ta hra pojede na vyssi konfiguraci.
  • kvalitni prace Lukasi, snad ti konecne pridaj, zaslouzis si to *3*
  • MidnighT91
    Se sedmičkou souhlasím, jak tu dřív někdo psal (a po dohrání s ním musím souhlasit) Je to zatraceně dobrá filmová podívaná (hlavně díky geniální kameře) ale špatnej Tomb Raider. Radši měly udělat Tomb Raider 2 Anniversary...

    Jinak je pravda to, že vlasy dělaj člověka...
  • Connan je dobrej, ale ten to celý bere jen jako frašku. Tady se mi zdá, že na jednu videorecenzi je tu těch kravinek prostě moc...
  • Aj u mna to blbne. Video ide ok ale ked sa chcem vratit alebo preskocit tak koniec. W7+chrome
  • Tak tohle je videorecenze, ktera se blizi connanovemu zpracovani :)
    http://www.youtube.com/watch?v=xCe8-1dbXZc&feature=player_embedded

    Diky za ni a vice takovych, u kterych se da i zasmat
  • shmeck
    Podívej se na to ještě jednou a liskni si... *16*
  • Mám taký pocit že pánom redaktorom sa už žiadna hra nepáči a z každej si musia robiť srandu.
  • Mart9
    Konečně videorecenze hry, kterou mám dohranou dřív, než ta recenze vyšla. To jsem na to zvědav *4*
  • Stále mám problém s přehráním vašich videí. Někdy napíše error loading media file could not be played hned a někdy až po reklamě. Avšak naprosto spolehlivě je problém s každým videem. Funguju v aktuálním chromu na win7, radeon, amd, nevím, co by ještě mohlo pomoct. V internet exploreru pro změnu píše nějakej problém html5.
  • smajdal
    Ty nucené ftípky tentokrát nic moc *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit