Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Známka jako taková mi je fuk ale nejsem hráčsky zaslepen abych se nezaobíral otázkou proč zde Uncharted 1 - 8/10, Uncharted 2 - 9/10, Uncharted 3 - 10/10 a Tomb Raider jen 7/10.
    V čem je hra horší? V sofistikovanějším a více propracovaném bojovému systému? V úspěšném herním konceptu podobném hře Batman Arkham City? Poměr přestřelek a lezení je lépe zakombinován a rovnoměrněji rozložen. Nevím, ať se zamýšlím, jak se zamýšlím, nenašel jsem žádné pádné argumenty, proč by TR byl slabší hrou. Možná, že by hlavní hrdinka neměla být Lara Croft ale třeba Sophia Spring, a mělo by se jednat o novou značku.
    Zmínka o této hře a jejím hodnocení by v úterním Fight Clubu jistě některé návštěvníky webu potěšila :-)
  • Nejlepší recenze z těch posledních kousků od tebe. Výborně jsi vybruslil i z TressFX a na rozdíl o jiných tvých recenzí mi tato přijde mnohem vtipnější.

    Tato recenze mě opravdu velmi velmi bavila a díky za ni!
  • Mart9
    Tak přece nebudeme číselné hodnocení rozebírat u každé recenze. Martin se sedmičkou střelil hodně vedle, ale je to holt jeho názor, stejně jako tohle je můj názor no.
  • A mají pro to svoje důvody. Proto existují podobné porovnávací weby, když se ti nejake hodnoceni nezdá... Ja bych hre taky dal 7 a neznamena to ze jsem podplacenej nebo zaujatej, proste jsem dohral a odložil, nic světobornýho...pokud bych mluvil jinak nehrát Uncharted 2/3 to už nevím
  • risa2000
    Co to hraje u zapnutých TressFX vlasů?
  • Keyz
    Kdo viděl Vesničko má středisková ví, že sluchátka mají více funkcí. *3*

    - Mně spíše vadilo jak to bylo komické to hekání a žádný výsledek. Pořád žíla, a nic ji nebylo. Po tolika pádech atd. samej hek a pořád je na tom stejně. Krom pasáží kde se její fyzický stav mění.
  • Mart9
    Zdaleka to neni tak hrozný. Teď si uvědomuju, že při hraní jsem si toho ani nevšimnul, jen u videí mě to vždycky "zaujme".
  • 100 lidí 100 chutí...první polovina se ti líbila?
  • BoB.2
    Games.cz tomu dali prostě nejmenší hodnocení
    http://www.hodnoceniher.cz/pc/third-person-akce/tomb-raider.html
  • TheGGG
    Hold tady se to vede tak že se nějaké blbosti dá 9/10 tak se pak zákonitě nějaké jiné hře musí dát míň aby to nevypadalo že jsou jen dobré známky.
  • Mart9
    Podle mě měl naopak ten závěr parádní grády.
  • přesně tak, sedmička tomu sedí
  • Nove SCORE s Larou ešte nevyšlo, ale vedia oceniť tvrdu a poctivu pracu a pochvaliť to čo je pochvaliť hodne...ina kvalita recenzii, to si len tu niekto mysli že kvalitu môže mať zadarmo...
  • TheGGG
    Hru si nekoupím, protože to hekání co lara vydává by mě v jednom kuse nutilo vypínat zvuk. Už když jsem si pustil vydeorecenzi si moji rodiče mysleli že koukám na Péčko. Kdyby měla lara nasazenou plynovou masku aby ju nebylo tolik slyšet udělali by autoři líp.
    PS: sluchátka nepoužívám protože z nich se akorát otlačí uši
  • BoB.2
    Já prostě od hry dostal všechno co jsem chtěl, dal bych spíš 9/10 ale tu desítku jsem dal z trucu nad tak malým hodnocením co hra dostala.
  • Nemužete tomuhle exotovi prostě dát IP ban? Kdo to tu má číst
  • TheGGG
    Proč SCORE? Kolik tam dostala nová lara?
  • A preto kupujem časopis SCORE a s*rem na tychto radobyrecenzentov a ich prismrdačov...to bude minusiek... polibte mi skoro všetci...
  • BoB.2
    Hodnocení čtenářů
    8.6/10
    Moje
    10/10
  • Poslední tak čtvrtina byla vyloženě podprůměrná, ale nemuze to shodit celou hru, sedmička je zasloužená

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit