Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janchor
    Záběry jsou pořízené z PC verze.
  • Mato1987
    asi tak, nikdy som nepochopil tento idiotský štýl recenzovania, ja som skorej za uhladený a informatívny štýl recenzie ako má trebárs pán Dobrovský.
  • Soustředíme zdroje na excelentní singleplayer - ve skutečnosti byly zdroje rozděleny mezi singeplayer a multiplayer.

    Hra bude velmi realistická - a proto je Lara polonesmrtelná nereagující mašina, zatímco nepřátelé předvádí tanečky při sebemenším zásahu. Proto je A.I. blbá jako tágo (akorát pořvává jakési skriptované hlášky vázané na akce hráče). Proto je běžnou záležitostí boj jeden proti deseti. Záležitosti typu subboss, který jde holýma rukama proti palnou zbraní vybavené dívce, také na realitě nepřidávají.

    Hra bude obsahovat element survivalu - obsahuje nádech survivalu cca první hodinu, poté sklouzává do permanentní akce.

    Nemůžeme vydat hratelné demo kvůli příběhu - existuje několik dem, která byla na několika výstavách.

    Budou přítomny větší logické hádanky - jsou přítomny pouze v jednotlivých exemplářích a situovány hlavně do nepovinných vedlejších misí. Přímočará akce má přednost.
  • http://www.sector.sk/videohd/19837/tomb-raider-videorecenzia.htm
    už len tolko pani...
  • Grifus
    Recenze PC verze a gameplay z Xboxu? No budiz. Video tak nejak divne sestrihane, nektere vtipy pusobily az moc trapne (nucene?). Trosku slabsi Lukasova videorecenze.

    Kazdopadne hra je to zabavna, (staro)nova Lara dle meho gusta. Pravda, mohlo byt vic hrobek a o nekolik trid slozitejsich. Mohli si odpustit zbytecne konzoloidni minihry (mackej jak blbec E...) a nektere silene wow pasaze byly az moc wow. Ale u mne rozhodne spokojenost a tech 700Kc, kterych me to stalo vubec nelituju. Urcite si hru za nejaky cas projedu znova. I to uz neco znamena.

    8/10 na mem osobnim zebricku
  • A v čem tvůrci lhali? Myslím, že gameplay videa hovořili jasně sami za sebe. Co jsem sledovali diskuzi na TRF, nepamatuji si, že by se říkalo něco jiného, než jsme dostali. Jinak pro mě byla např. velkým zklamáním reklamní kampaň hry Metal Gear Solid 3 na E3 a finální produkt. Hru jsem si ale nakonec také oblíbil, jen jsem čekal od dvojky trochu méně koridorovou hratelnost.
  • toseto recenzuje kdyz lukasek vi co chce spodina od minule recenze ze.
    zemu to neni trapne.
  • x_ander
    Pobavil jsem se královsky jako vždy :) A narážky na tu šílenou diskusi pod původní recenzí sedly jak pr*el na hrnec (takový Aris si musel hodit mašli). Těším se na další videorecenzi:)
  • Tomb Raider 8/10 souhlasím v případě, kdyby CrystalDynamics defacto nelhal v reklmaní kampani. To udělal, na to jsem osobně velmi citlivý a za to u mne body dolů.

    Ostatní navazuje. Pokud je hra oznámena nějak a hraje se jinak, odmítám se přizpůsobit. Pokud by byl nový Tomb Raider od počátku oznámen jako nenáročná akční hra pro mainstream publikum, neměl bych se současnou podobou tolik problémů (pořád by mi neseděla bipolarita cutscene/gamepaly u hlavní postavy).

    Uncharted byl přesně tak propagován (nenáročná oddychová dobrodružně akční jízda), proto s ním nemám problém. Tomb Raider 2013 byl propagován jako "dospělé" restartování zavedené značky. Tak jsem k němu také přistoupil.
  • ucho
    videorecenze každopádně super. solidních 11/10. když přimhouřím to zavřené oko, tak i 12/10.
  • Jinak mistře, zkuste se věnovat více hře samotné a né tím co Vás případně redakci tak nesmírně a velice trápí. Ale jak vidím někomu se to líbí tak asi proč né..
  • Lukáš už sem ti ríkal že si úplný král ?...... Kámo teba ked stretnem tak ti potrasiem rukov, odfotím sa stebou a dam si podpis cez celý chrbááát :D
  • Hodnocení videorecenze 5/10.
  • Uncharted a všechny další hry, které zahrnují cover systém vykrádají Gears of War. Uncharted 3 jednoznačně nejsilnějším dílem série. Co se týče Tomb Raidera, tak hra se velmi podobá z hlediska herního konceptu hře Batman Arkham Asylum/City. Je pravda, že by TR potřeboval pořadného level designera, aby skutečně nebylo všude kolem tolik zbytečné munice. Tímto hra ztrácí na herní smysluplnosti a stává se více procházkou nehodícího se růžového sadu. Vraždění a Lara? Domnívám se, že se jen brání před brutálními scavengers. Nathan Drake je to samé v bledě modrém. Uncharted mi připadá trochu více koridorovější. Pro mě je tento Tomb Raider rozhodně nejlepším počinem studia Crystal Dynamics což znamená že minimálně 8/10.
  • Nejak ma ten gameplay z videi nebere. Hral som vsetky diely, ale toto ma nejako nelaka. Asi starnem. *15* Inak ta nova Lara je fajn. *14*
  • kapalka
    Videorecenze od Lukáše pro mě působí jako balzám na duši. Jen houšť :)
  • Cosi
    Zas problém s videem, když si roztáhnu v 720p obrza na celou obrazovku, začne se mi sekat, jak bych měl pomalý PC, v okně se p chvíli vrátí plynulost. Windows 7 Chrome
  • Po téhle videorecenzi si to bude chtít zkusit každý :D
  • Spiker01
    Kurňa, já toho Lukáše žeru.
  • h0p3
    Souhlas s kamerou. Jen jsem měl problém, když jsem to po první delší, herní seanci vypnul, obraz se mi v hlavě, dalších několik chvil houpal dál *1* Následné čtení článků, nebylo nic moc. *1*

    + videorecenze tak za 7/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit