Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Myslim, že hodnocení je na autorovi recenze. Jinak by přece každý musel hrát každou hru, aby mohli dělat hodnocení dohromady.
  • ja by som dal 130/10 ... to sem na Games môžem ...keď hodnotenie tu nemá žiadny význam.
  • ešte žijem *1* ....ale Ďakujem, že na mňa myslíš *14*
  • ....výhovorky...ja mám Nvidiu 670 a vlasy išli v pohode. Len v momentoch, keď kamera nabehla príliš blízko hlavy trochu klesalo fps. Ale trebárs to je aj tým, že som použil nové beta drivers *3*
  • ...a ešte drobnosť. Sector na videa používa YouTube...a nešúpe tam vynútenú reklamu. Čo ma niekedy ide zabiť. Keď napr. zmením kvalitu videa, znova tá istá reklama. Idem pozrieť iné video a tá istá reklama dokola. Cítim sa tu ako Teleshoppingu *1*
  • sa čudujem, že ti nezmazali príspevok *1*
  • ...nikto tu nenarieka. Ale keď niekto nerobí svoju robotu tak ako má... a vyhovára sa na blbosti typu, veď na tom nezáleží, je trápne a hlavne pre neho ako žurnalistu nezodpovedné a neprofesionálne. A táto videorecenzia, ktorá bola sčasti propagandou vlastnej dôležitosti, to dokazuje. Všade inde, na servery kde chodím, sa môžem na hodnotenie hry spoľahnúť, ako na ukazovateľ kvality hry. Tu nie. Neviem či to píšu takto cielene, aby nútili ľudí čítať celú recenziu, ale fakt mi je to jedno. Oni stratia čitateľov, nie ja. Ja len nemám rád, keď sa niekto vyhovára...Len ma ukrižujte, ale môj názor to nezmení...chalani si to nedokážu priznať, že majú bordel v hodnotiacom systéme... *3*
  • No pár jsem jich hrál a prezentování Lary jako super drsňáka v sexy oblečku a velkýma prsama co vše dokáže na mě bylo docela moc. Na druhou stranu to co udělali teď zase přehnali až moc. Ale celkově mám dobrý pocit a hře to dle mého názoru hodně pomohlo a osvěžilo.
  • AMD Hair Quality Tress FX...
    A skutečně - vtip se povedl *1*
  • Však on má docela pravdu. Proč to číselný hodnocení tedy uváděj když na něm vůbec nezáleží. Navíc by se měli opravdu dohodnout na jednotném číslování pro všechny hry. Games sleduju pravidelně, ale hodnocení se tu musí brát hodně s rezervou, pač to nebývá moc objektivní. Jo a vyjadřovat se k tomu ve videu, jako že na čísle nezáleží a že oni jsou nad věcí...no pardon to tam vůbec nepatří. Když jsou nad věcí proč se k tomu vyjadřují.
  • O čem byl Tomb Raider?
  • Když už se tu tak střílí do těch číselných hodnocení, chtěl bych se zeptat - Ona konečná "známka", kterou hra dostane v recenzi, je jen recenzentovým prokletím nebo o výsledku rozhoduje i zbylá část redakce? Předpokládám, že je to rozhodnutí autora textu.
    Pokud ano - stává se často, že se v tomto nějak zásadněji rozcházíte nebo jsou Vaše názory povětšinou podobné? Např. Milošův verdikt nad Crysis 3 Petra Poláčka zdá se moc nenadchl, ne?
    A (nejen) pokud ne - Přemýšleli jste u hodně nerozhodných titulů o miničláncích, reakcích tipu "obrácená strana mince" nebo třeba rovnou o textu od dvou autorů nebo dvou recenzích, kdy oba podají svůj pohled na věc?
    Je pravda, že Lukáš u svých videorecenzí zmiňuje odlišné smýšlení oproti psané recenzi, ovšem větší prostor přímo v textu by napomohl v den vydání recenze - tedy povětšinou před koupí dané hry hráči.
    Ne, že bych byl taktéž nespokojený prskající čtenář, ale všiml sem si, že skutečně se některá Vaše hodnocení zdají být lehce nepochopitelná a matoucí... Z pohledu mého, samozřejmě.
    Jinak trošku rektálního alpinismu - jste špička herní novinařiny u nás (nejen na webu) a to již delší dobu, tak jen tak dál chlapci, držím palce!!
    Přeji pěkný den *1*
  • Jo jo souhlasim, take jsem se u toho bavil a technologie TreeFX tak ta me opravdu dostala :-))) palec nahoru ...
  • Helliererr
    Tak tahle recenze je naprosto super.Chválím Lukáše a víc takových recenzí..Jinak nejlepší 77.9% :D
  • Perfektná videorecenzia, musím skutočne pochváliť.
  • janchor
    S gamepadem hraju hry, který se mi s ním hrajou pohodlnějc. A když ve videorecenzi zmiňuju, že fps padly k nule, tak tím myslím jeden snímek za sekundu, z čehož nebylo vidět vůbec nic.
  • Grifus
    Hrat na PC s gamepadem, ojojojoj. A zapnout to na par sekund aby byl videt jasny rozdil slo i pri nizkych fps. Proste se z toho nevykecas a basta. *2*
  • ucho
    jo, býval. ty původní jsou moje srdcovka a tohle už je úplně něco jiného. neobsahuje to pro mě to, co tomb raider dělalo tomb raider. ale tak je to jen název. občas ta změna nevadí. nikdo neříká, že se k tomu pak nevrátí nebo někdo udělá prostě ten typ hry (přeci jen člověk nemusí běhat v tomhle žánru jen s Larou). takže tu značku bych tolik neřešil.
  • Cim vic je hrac nenarocny tim vic si u tehle hry muze pridat bodu. Casual zalezitost , ale hezky udelana, moc nemyslet a uzivat si tu cinematic experience..jen je skoda ze domrvily dalsi legendarni znacku, Tomb raider byval uplne o necem jinem..
  • Tato recenze velice pobavila a některým zdejším trollům asi nedá ještě dlouho spát. :-D Vlasy perfektní. :)) Chválím autora, držte se i nadále a nenechte se otrávit. Většina snad časem pochopí, že hry, fórum a hlavně číselné hodnocení není středobodem vesmíru. :)

    Dobrou děcka :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší