Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo Lukáš dobře vystihl o co se tady snažím už nějakou tu chvíli a to je, že na číslu nezáleží. Kdybych vedl nějaký takový web, tak bych udělal radikální krok a úplně číselné hodnocení zrušil. Ale docela dobře chápu, v čem je ten smysl čísla pro mnohé. Je to asi jako když já nadšeně sleduji jak se zrovna vyvíjí tabulka ATP. CSFD by asi taky nebylo tak úspěšné, kdyby bylo založeno jen na slohové kritice. A vůbec je to nejlepší způsob jak absolutně vyjádřit nějakou dominanci. Ale má to velké negativa. Proto nikdy nehledím na číslo recenze. Protože pak bych mohl přijít o spoustu nádherných zážitků třeba s takové šestkové hry.

    Tomb Raider si ale z finančních, časových a vlastně i s negativně působících scén nechám ujít.
    Jen mne překvapilo jak je Lara schopná 2 minuty držet natažený 40 lb luk.... S tím by měl problém i Odysseus a Robin Hood. :-)
  • ...hej ...začínam si klásť si tú istú otázku. Popri kritike inak, som písal aj to, že sú chalani šikovný. Ale tento problém s hodnotením je trapný. Vidia sami negatívny ohlas čitateľov, a na miesto toho, aby sa nad tým zamysleli, tak si z toto urobili srandu. Nemyslím, že je to dobrý prístup k čitateľom. Mne keď klient skritizuje prácu, zamyslím sa, ak sa dá, tak sa ju snažím prerobiť *3*
  • ucho
    mě si tímhle inteligentním přístupem získali... ale rozumím, že těm jednodušším lidem to vyhovovat nemusí :)
  • Dle mě je cítit u autorů k značce Tomb Raider jakási zášť. Hra se povedla, ale když je známka 7/10 dobrá hra, tak proč je Alien Collonial Marines se 6/10 špatnou hrou? Myslím, že by bylo lepší známky zde na Games raději neudělovat a vyjádřit se jen např. v kladech a záporech. Zajímalo by mě, když není známka důležitá, tak proč je zde uváděna a proč se tak stále řeší? Známka je výsledek recenze a je to první věc, která hráče zajímá. Např. na IGN mi připadají recenze alespoň standardizované vůči ostatním hrám, zde spíše výstřel od oka. Zkritizovat či vychválit lze cokoliv. U nás nejlepší psaná recenze prozatím na Zing a Eurogamer, zde netřeba komentovat.

    Ps. Je mi jasné, že kontroverzní známka v jinak kladném hodnocení hry přitáhne spousty čtenářů do diskuze.
  • ucho
    číselné hodnocení je hodnocení recenzenta. stačí ho akceptovat jako jeho názor na hru. on ti tím nenutí to, jak kvalitní ta hra je, on ti předkládá svůj názor. inteligentní člověk si dokáže udělat názor vlastní. pouze lidé, co pouze přejímají názory jiných, a vlastní si nedokážou vytvořit, mají s tímto problémy...
  • ucho
    a víš že já u tomb raidera nikdy její prsa neřešil? (navíc člověk ji většinu času vidí zezadu) to jen puberťáci v diskuzích...
  • ucho
    a pořád honba za číslem, aby autor recenze tipnul číslo všech lidí. a když netipne správně, měl by tipovat další recenzent, aby byla širší škála a větší pravděpodobnost, že se trefí. a jak netipne správně, je to špatně :)
  • Zábavná a vtipná recenze, za prostřihy s pěstí a vlasy díky, trhal jsem se u snídaně smíchy :D
  • ale je, je to neskutocne iritujuce.
  • lol
  • Baldur52
    výjimečná videorecenze :) vsadím se, že ji byla radost dělat, v této hře k tomu byl skvělý materiál ;)

    sám nejsem nějakým velkým fanouškem předchozích dílů, ale podobně jako letos už i u DMC jsem se rozhodl koupit si ten první "rebootovací" díl série, abych zkusil i trochu něco jiného než běžně hraji a musím říct, že jsem se náramně bavil, hlavně vizuál hry a atmosféra ostrova se povedla na výbornou, hru hodnotím vysoko a to i možná proto, že vychvalované Uncharted si na PC nezahraji a tak je tohle pro mě vcelku příjemná novinka
  • pozitivne
  • ja teda fakt nevim proc jsem jeste chodis jeste jsem snad od tebe necetl pozivitne naladenej komentar
  • aj anonym má právo na názor *3* ... rozhodne lepšie ako nasadený agent *1*
  • x_ander
    Jsou nad věcí a jen se baví těmahle infantilníma reakcema. Fakt nerozumím tomu, jak někoho nějakého hodnocení (nižší o celých 1,7 bodu než ten neotřesitelný průměr!) může tak rozhodit, že je z toho tak nešťastný.

    Já třeba TR ještě nehrál, ale těším se na něj jako malý kluk a věřím, že pro mě osobně to taky bude na 9/10. Přesto mi ta sedmička v recenzi vůbec nevadí a protože Martin (a teď i Lukáš) vysvětlili své důvody, proč to to zhodnotili tak, jak to zhodnotili, tak s tím nemám problém. Není důvod s tím mít problém...
  • "obrácená strana mince" to by mohlo pomôcť. A napríklad na miesto tých číselných hodnotení... len verdikt *3*
  • ...no ja si "trošku" zarábam tvorbou grafiky do hier. Takže sú trošku tie hry, pre mňa osobne dôležité. A nikdy by som nepísal, že mi nezáleží na hodnotení. Myslíš, že keď by sa hodnotili najlepšie herné portáli, bolo by chlapcom úplne jedno , či skončili na poslednom alebo na prvom mieste? Teda, keď podľa nich na hodnotení nezáleží. Ja si myslím, že im by na tom záležalo. A budú tvrdiť opak, klamú nás aj samých seba. Je na slnko jasné, že keď vidia, že obľúbenosť Games je v Čechách 46% tak im to lichotí. Presne tak isto, ako keď ti priateľka ráno pochváli tvoju pohodlnú posteľ *2*
  • GlaDOS
    Napsal neznámý anonym.
  • ...detský fanúškovia :)
  • ...ale inak v pohode. Bavil som sa. Hlavne na tom, ako zaujali
    infantilný prístup ku kritike hodnotenia na Games. Veď je to jedno, na hodnotení nezáleží...my sme nad vecou ... my , my , my ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší