Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přibližně poslední dvě hodiny jsem doslova protrpěl a modlil se, ať už to skončí
  • Ti normalne nestači povedať, že o komunikaciu s tebou nemam zaujem tak čo sa ozyvaš ??!!
  • Rhulad
    Rozhodně to není špatná hra, ale taky to není nic světoborného... dohráno, zapomenuto...
  • prehnane moc "wow" efektu ala uncharted a malo/zadnej opravdovej skakaci quest kterej potrebuje aby clovek u hrani i premyslel.. jinak ale hra urcite za zahrani stala
  • Njn, takovej komorní Uncharted, ale na pc nic jinyho neni, tak lepsi nez nic. I tak je TR ale dobrá hra, jen ne taková modla jako se nam par deti snazi dokazat
  • Rhulad
    TR má do Uncharted hooodně daleko
  • Jojo, počasí, to je moje, kuli tomu to hraju... Jeste aby nemela gule, když mlada slecna pozabiji stovky lidí...pravej survival...pro ty nepratele ale, utikaj pred Terminatorem
  • Všetci tu žvatlate dve na tri, vlasy, hore dole ,vlaju, nevlaju, to je realisticke, toto neni, a je to lesba, neni, ale, nikto tu nespomenie tu atmosferu a počasie a celkove stvarnenie ake tato hra ma, lebo treba napisať že MA riadne gule...
  • Zajímavej jazyk, bohužel ho neovládám. Já vim že teď konečně máte "Uncharted" na PC, tak neni nic lepšího, ani se vám to nesnažim rozmluvit
  • Lukáš, horlivý zastánce práv žen, ale jak jí v recenzi naložil :D
  • Parádní recenze, ale k tomu realismu, na jednu stranu se hra snaží ten realismus navodit (někdy až moc brutálně) a vzápětí se stane něco komicky nereálného (vemu příklad hned na začátku jak Lara spadne na tu kulatinu, kdo z vás by chtěl dobrovolně vykrvácet tím že si ji vytáhne z břicha ?;), hrál jsem 2 nebo 3 první mise a stačilo mi, také proto že nejsem fanda uzavřených prostor a QTE (ano, jsem si vědom toho že většina QTE je na začátku).
    K TressFX bych řekl jen to že se jim nepovedla kolize vlasů s modelem postavy (v neopatchované verzi se vlasy nikdy nedotkly těla a po 1. nebo 2. patchi se vlasy zase boří do těla). Nároky na výpočet vlasů (a jejich stínování) jsou ale krvavé to je fakt (mně nepomohly ani nové Drivery od Nvidie, sice se to posunulo o +10FPS ale i tak je to pro mě na 30FPS nehratelné).
  • Bud seš slepejš, alebo to trtiš na hriankovači, alebo oboje -koniec debaty.
  • Co je na tom nextgen prosimte? Spousta " rambo hopsaček" tohle uz dokazala, vcetne grafiky (už Uncharted 2)
  • na večer jsem se pěkně pobavil, některý fórek lepší, druhý horší, hlavně ať s videorecenzemi neuklouzneme, už je to na hraně.
  • Novy TR je boži min 9,5/10 ale traba mať na to PC že Lukaši...
    Určite najlepši diel a skutočny next gen...klobuk dolu, na rozdiel od inych študii so cťou splnili
    čo slubovali a to sa dnes už nevidi.
  • Super recenze a nevím jestli je to těma 5 pivama, ale u vlasového srovnání jsem se nehorázně zasmál, palec nahoru. Jinak mám GTX 580 a framerate opravdu padá značně dolů a na to jak ty vlasy vypadají po pravdě o nic nepřicházím. I kdyby to na ATInách jelo rychleji, nechápu jakýkoli boom. Radši dám Crysis 3 nebo Tomb Raider na plné detaily naprosto plynule, než že zapnu efekt vlasů, nezlobte se na mě.
  • Ďakujem za super recenziu.
  • Mimochodem tenhle váš přehrávač konečně za něco stojí :)
  • Keyz
    Trojky, devítky, čtyřky...

    Devítky bych na Laře teda vidět nechtěl *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit