Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ked si lama a nevies blokovat reklamy tak prestan vyplakavat
  • smekám, naprosto dokonalá videorecenze, kdyz to provnate s sedym prumerem co se vyskytuje .. ehm.. jinde, naprosto boží.
  • Souhlas, to musí být sám Sherlock Holmes.
  • kubi-wan
    Měl sis zapnout větší kvalitu videa *1*
  • Hmm zadna recenze se zaplim trees fx coz me nejak zklamalo protoze na me archyvni ATI HD 5770 to delalo nehorazny bordel, vlasi litali jak se jim zachtelo tak jsem to vypl ani na Diid nedavali velky frame rate u 5770 jen nejakych 15 a 10FPS.
  • Video pobavilo, ale porad se nejak nedovedu vyrovnat s tim, aby se tomuhle rikalo videorecenze.
    Zkusim vyhledat odbornou pomoc...
  • Parádna recenzia ... Lukáš Grygar, je boží.
  • lenže niektoré detičky to to nechápu *15*
  • ???
  • smaydalf
    parádní video-recenze, chci víc a víc a víc......... takových recenzí
    *1* *1* *1*
  • Já jsem tam třeba vůbec nepochopil to sbíraní rostlinek. Přijde mě to, že za vyvojařema přišel nějaky uberrmanager a řekl: "Far cry 3 má dobré prodeje a sbírají se tam rostlinky, tak tam taky honem nějaké narychlo rozmístěte. To je jedno, že tam budou k ničemu."
  • Jednoduchá logika , nesúhlasím s tým = nefunguje to *1*
  • Jen oproti čtyřhře to Lara odheká sama *1*
  • že je najdôležitejší a že je to blbosť , to sa vôbec nevylučuje *3*
  • neni to cirou nahodou tahle pasaz? :o))) http://ztraceno-v-prekladu.blogspot.cz/2013/03/tomb-raider-kandidat-na-nejlepsi.html

    lukas si ze ctenaru dela p*del a nebere to vazne, ale z hracu si zas delaji p*del ve square enix, takze je to fer :-D
  • x_ander
    tak proč ten názor nedopřeješ recenzentovi?
  • Recenze parádní jen mne překvapilo, jak nepřirozeně to vypadá. Naivně sem si myslel, že animace postav a grafika sou dál. Hlavně ty animace byly občas hodně nepřirozený a sem tam i ty předměty vypadaly, jak kdyby držela nějakou obří maketu. *1*
  • Recenze je v podobném duchu jako hra. Ty "vtípky" sedí, protože hra si ze mne taky dělá srandu. Cuscéna, ujdu 10 metrů, zase nehraju, ujdu 50m, opět to hraje za mne. Pak někam jakože spadnu, uhýbám šipkama až nakonec zjistím, že opět nehraju :D Interaktivní film (proto modelování vlasů) prolínaný občasnými souboji, které vyřeší dávka headshotů.
  • hovoríš mi z duše kolega :)
  • Parádní recenze:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit