Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tanbou: hádanky nejsou jednoduché, ale kazí je instinkt přežití. Přiznej, kolikrát jsi ve hře zmáčkl tlačítko LB? Záleželo jen na tobě, jak budeš hru hrát.

    Co se slibů týče, tak zpráv ohledně hry bylo neskutečně mnoho a bylo jasně ukázáno, jak se to bude hrát, viz první tři hodiny hraní a ukázka z pokročilejší části hry. Záležitost ohledně dema je přeci nesmysl, kdyby ti dali z E3 např. hunting demo, co bys zjistil? Nic viď. Utřiď si názory a neprotiřeč si.

    V poslední řadě, hodnotit hru podle subjektivity v očekávání mi připadá trochu nesmysl.
    • Já jsem za ty to featury v moderních hrách rád. Hry už bývají plné detailů a interaktivní věci se snadno ztratí ve vší tý změti objektů. Já to používal často, aby mi hra ukázala s čím můžu hýbat, co jde zapálit... Samozřejmě že si to pak člověk zapamatuje, jelikož interaktivní věci vypadají podobně.

      A taky poslední Deus Ex - to žluté zvýrazňování jsem si rád zapnul. Pak jsem nemusel jak trubka běhat okolo a mačkat "E", jestli to náhodou nejsou odemčené dveře nebo kdovíco.
  • dokonalá videorecenze :)
  • Recenze parádní jen mne překvapilo, jak nepřirozeně to vypadá. Naivně sem si myslel, že animace postav a grafika sou dál. Hlavně ty animace byly občas hodně nepřirozený a sem tam i ty předměty vypadaly, jak kdyby držela nějakou obří maketu. *1*
    • ???
  • Perfektni recenze!!!!! 15/10
  • Cosi
    Zas problém s videem, když si roztáhnu v 720p obrza na celou obrazovku, začne se mi sekat, jak bych měl pomalý PC, v okně se p chvíli vrátí plynulost. Windows 7 Chrome
  • Akorát s tou invidií se seknul. Mám gtx 670 a Tresfx (renderování vlasů) mi jede úplně v pohodě
  • Nejak ma ten gameplay z videi nebere. Hral som vsetky diely, ale toto ma nejako nelaka. Asi starnem. *15* Inak ta nova Lara je fajn. *14*
  • x_ander
    Pobavil jsem se královsky jako vždy :) A narážky na tu šílenou diskusi pod původní recenzí sedly jak pr*el na hrnec (takový Aris si musel hodit mašli). Těším se na další videorecenzi:)
    • ...ale inak v pohode. Bavil som sa. Hlavne na tom, ako zaujali
      infantilný prístup ku kritike hodnotenia na Games. Veď je to jedno, na hodnotení nezáleží...my sme nad vecou ... my , my , my ...
      • x_ander
        Jsou nad věcí a jen se baví těmahle infantilníma reakcema. Fakt nerozumím tomu, jak někoho nějakého hodnocení (nižší o celých 1,7 bodu než ten neotřesitelný průměr!) může tak rozhodit, že je z toho tak nešťastný.

        Já třeba TR ještě nehrál, ale těším se na něj jako malý kluk a věřím, že pro mě osobně to taky bude na 9/10. Přesto mi ta sedmička v recenzi vůbec nevadí a protože Martin (a teď i Lukáš) vysvětlili své důvody, proč to to zhodnotili tak, jak to zhodnotili, tak s tím nemám problém. Není důvod s tím mít problém...
        • mne to číslo tiež nevadí .... mne vadí reakcia nektorých chalanov na kritiku ...
          • x_ander
            Tak když kritizuješ číslo za recenzí, tak se nediv, že si z toho dělají srandu. Kdyby se ti nelíbila recenze samotná, co se obsahu týká (např. je pro tebe málo informativní, nezajímavá, nesedne ti styl psaní atd. atd.) tak je to o něčem jiném. Ale ty jediné co krizuješ, je hodnocení, které recenzent hře dal. A to hodnocení dal podle svého názoru. A kritizovat nečí názor je zkrátka mimo. Nemusíš s ním souhlasit, tvůj názor může být jiný, ale je to jenom názor. Tak se nediv, že si z toho dělají srandu.
    • ešte žijem *1* ....ale Ďakujem, že na mňa myslíš *14*
  • Toto je recenzia na Tomb Raidera jak sa patri https://www.youtube.com/watch?v=xCe8-1dbXZc
    • Jason_dinAlt
      Dík za tip. To mě rozveselilo ;p)
  • Cim vic je hrac nenarocny tim vic si u tehle hry muze pridat bodu. Casual zalezitost , ale hezky udelana, moc nemyslet a uzivat si tu cinematic experience..jen je skoda ze domrvily dalsi legendarni znacku, Tomb raider byval uplne o necem jinem..
    • O čem byl Tomb Raider?
    • ucho
      jo, býval. ty původní jsou moje srdcovka a tohle už je úplně něco jiného. neobsahuje to pro mě to, co tomb raider dělalo tomb raider. ale tak je to jen název. občas ta změna nevadí. nikdo neříká, že se k tomu pak nevrátí nebo někdo udělá prostě ten typ hry (přeci jen člověk nemusí běhat v tomhle žánru jen s Larou). takže tu značku bych tolik neřešil.
      • No pár jsem jich hrál a prezentování Lary jako super drsňáka v sexy oblečku a velkýma prsama co vše dokáže na mě bylo docela moc. Na druhou stranu to co udělali teď zase přehnali až moc. Ale celkově mám dobrý pocit a hře to dle mého názoru hodně pomohlo a osvěžilo.
        • ucho
          a víš že já u tomb raidera nikdy její prsa neřešil? (navíc člověk ji většinu času vidí zezadu) to jen puberťáci v diskuzích...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší