Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na cislelem hodnoceni zalezi, este vice jako samotna hra. Nauc se hodnotit. Nenavidim te z celeho srdce Lukasi, proklinam den kdy si se narodil. Skoro se mi zritil svet, hanba ti, uz to vice nedelej, kdyz to nevis. Fuj !
    • *15*
    • *15* *15* *15* *15*
  • přibližně poslední dvě hodiny jsem doslova protrpěl a modlil se, ať už to skončí
    • Poslední tak čtvrtina byla vyloženě podprůměrná, ale nemuze to shodit celou hru, sedmička je zasloužená
      • Mart9
        Podle mě měl naopak ten závěr parádní grády.
        • 100 lidí 100 chutí...první polovina se ti líbila?
          • Mart9
            Celá hra byla parádní. Náramně jsem si ji užil.
      • přesně tak, sedmička tomu sedí
  • Dle mě je cítit u autorů k značce Tomb Raider jakási zášť. Hra se povedla, ale když je známka 7/10 dobrá hra, tak proč je Alien Collonial Marines se 6/10 špatnou hrou? Myslím, že by bylo lepší známky zde na Games raději neudělovat a vyjádřit se jen např. v kladech a záporech. Zajímalo by mě, když není známka důležitá, tak proč je zde uváděna a proč se tak stále řeší? Známka je výsledek recenze a je to první věc, která hráče zajímá. Např. na IGN mi připadají recenze alespoň standardizované vůči ostatním hrám, zde spíše výstřel od oka. Zkritizovat či vychválit lze cokoliv. U nás nejlepší psaná recenze prozatím na Zing a Eurogamer, zde netřeba komentovat.

    Ps. Je mi jasné, že kontroverzní známka v jinak kladném hodnocení hry přitáhne spousty čtenářů do diskuze.
    • Protože Lukášovi Alieni tak špatní nepřišli... To je to vytrhávání čísel z kontextu...
    • ďalšia trefa.... Človek, čo nieje len fanúšik servera, ale aj kritik. A nebude za každú cenu zaslepene brániť recenzentov ... To, že mám niekoho či niečo rád, mi nedáva dôvod byť slepí k jeho chybám. Toto robia zaľúbené baby...
  • conflig
    Skvělá recenze *1* Hodně jsem se pobavil 9/10
  • Mart9
    Konečně videorecenze hry, kterou mám dohranou dřív, než ta recenze vyšla. To jsem na to zvědav *4*
    • Mart9
      S drobným přimhouřením oka za ty řeči na začátku, které byly trochu mimo samotnou hru, to jinak byla dobrá recenze. Lukáš hru nijak nepošpinil a nakonec i z toho upozorňování na Martinovu sedmičku jsem pochopil, že by tomu dal víc. Palec nahoru.
  • Perfektná videorecenzia, musím skutočne pochváliť.
  • Když už se tu tak střílí do těch číselných hodnocení, chtěl bych se zeptat - Ona konečná "známka", kterou hra dostane v recenzi, je jen recenzentovým prokletím nebo o výsledku rozhoduje i zbylá část redakce? Předpokládám, že je to rozhodnutí autora textu.
    Pokud ano - stává se často, že se v tomto nějak zásadněji rozcházíte nebo jsou Vaše názory povětšinou podobné? Např. Milošův verdikt nad Crysis 3 Petra Poláčka zdá se moc nenadchl, ne?
    A (nejen) pokud ne - Přemýšleli jste u hodně nerozhodných titulů o miničláncích, reakcích tipu "obrácená strana mince" nebo třeba rovnou o textu od dvou autorů nebo dvou recenzích, kdy oba podají svůj pohled na věc?
    Je pravda, že Lukáš u svých videorecenzí zmiňuje odlišné smýšlení oproti psané recenzi, ovšem větší prostor přímo v textu by napomohl v den vydání recenze - tedy povětšinou před koupí dané hry hráči.
    Ne, že bych byl taktéž nespokojený prskající čtenář, ale všiml sem si, že skutečně se některá Vaše hodnocení zdají být lehce nepochopitelná a matoucí... Z pohledu mého, samozřejmě.
    Jinak trošku rektálního alpinismu - jste špička herní novinařiny u nás (nejen na webu) a to již delší dobu, tak jen tak dál chlapci, držím palce!!
    Přeji pěkný den *1*
    • firebug
      Ptal jsem se na to před pár měsíci ve FightClubu. Číselné hodnocení musí být přítomno kvůli Metacritic. Ze stejného důvodu nemůžou údajně být ani rozdílná číselná hodnocení u psané a video- recenze. Proto asi musí být u recenze i jeden psaný verdikt.
      Taky bych bral u některých her, které hrálo více lidí v redakci, třeba krátký dvou odstavcový komentář, pokud se s recenzí v něčem nesouhlasí. Myslím, že by to nebylo nic proti ničemu...
    • Mart9
      Myslim, že hodnocení je na autorovi recenze. Jinak by přece každý musel hrát každou hru, aby mohli dělat hodnocení dohromady.
      • "obrácená strana mince" to by mohlo pomôcť. A napríklad na miesto tých číselných hodnotení... len verdikt *3*
        • ucho
          a pořád honba za číslem, aby autor recenze tipnul číslo všech lidí. a když netipne správně, měl by tipovat další recenzent, aby byla širší škála a větší pravděpodobnost, že se trefí. a jak netipne správně, je to špatně :)
          • ...ty si pacient? O tom tu nikto nepíše! Len o tom, že nemôže mať Limbo of the Lost 7/10 keď má hra Far Cry3 8/10 .... Čo na tom nechápeš, zlý system hodnotenia... veď si naznačoval, aký inteligentný ..nie?
  • Zábavná a vtipná recenze, za prostřihy s pěstí a vlasy díky, trhal jsem se u snídaně smíchy :D
  • Produkční kvalita špičková, z herního hlediska mělká trapnost pro nejširší masu. S náplní a hratelností starších Tomb Raiderů to nemá společnýho nic. Jestli vás bavilo skákání, řešení puzzlů a hledání cest a způsobu jak se dostat do další lokace, tak tady si nechte rychle zajít chuť, zlatý cihličky v Uncharted hadr. Koridorovka pro sváteční hráče Call of Duty oplývající nesmyslným množstvím akčních pasáží, které totálně popírají vykreslení charakteru ve filmových sekvencích. Zjevná snaha vyrejžovat chechtáky na dětech, co si o původních hrách četli tak maximálně v časopise, když očumovali screenshoty s Larou ... Přijde mi vrcholně vtipný, že po úspěchu Uncharted, což je prostě Tomb Raider Casual Edition, se teď Square Enix, v zoufalý snaze poplatit všechno to renderování vlasů, neštítí degradovat značku na tohle herní dno. Kopie kopie, bravo, já tleskám, restart za všechny prachy. Podvod a obchod s nostalgií či neznalostí. Nicméně ten, kdo nehledá hru, ale zážitek, tzn. je mu jedno jestli si zrovna pustí seriál nebo odehraje hodinu v TR, bude spokojenej. Sedmička je tak akorát.
  • Povedená recenze :) Za mě palec hore!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit