Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale abych nebyl za takového milovníka, ona ve 4packu cena 14€ za takovouhle hru je no-brainer.
    //tohle prosté krást není hezké.
  • genki.sudo
    Prepáč, trochu som to neprehľadne napísal..

    Hovoril som o ľuďoch, čo kydajú na D3 a nie o tebe.. S tvojím názorom viacmenej súhlasím..

    Potom som spomenul nejaké nevýhody žánru ako takého aby to zase nevypadalo že D3 je dokonalosť.. To nie je..
  • genki.sudo
    Ok, to je fajn, musím uznať.. To som zvedavý ako budú škálovať obtiažnosť (ak vôbec)
  • LOL, original, diablo je tady na games proste PRIME EVIL, uz mi to doslo
  • nvm o koho si otiram hubu, a uz vubec mi nepride ze za mnou stoji masa se stejnym nazorem, naopak mi pride ze na games spis prevlada nazor typu blizz-activ nejvetsi stahovaci z kuze a nutnost pripojeni jako prvotni zlo...

    proto kdyz pak vidim supaka psat ze falesny kral padne pred detskou hrou, mam chut na to reagovat, i kdyz je to ztrata casu
  • Třeba na coop 8 hráčů? Kvůli tomu jsme si s kamarádem koupili 2 FourPacky a rozprodali je dál mezi známé.
  • táto hra má potenciál. Jednotka bola super. Teda až ked som nebol v nejakom lvl 22 poschodí v dungeone a tam som si povedal, že dosť. To ma fakt nebaví.

    Pravdepodobne sa tomuto ale "autors" hry už v dvojke vyhli a myslim si, že to bude super hra.
    Asi si ale počkám na steam zľavu a potom sa dotoho pustím s radosťou. Budu aj recenzie a všetko bude doladené.
    Každopadne ta hra je aj pekná /ta grafika uazí len dementa/ a určite aj hratelnosť ostala. Predpoklady na lepšiu hru ako je diablo 3 má obrovské.
    V diable som dal Butchera na inferne a ďalej ma ani ten novy leveling nemotivuje.
  • No Diablo 3 je sice o něco lepší,ale jinak zatím taky dost slabota..
  • to ringwraith:
    sem pro konstruktivni kritiku, ale to video to je jedna velka komedie, dal sem to do pulky a pak sem to musel vypnout...kdo chce psa bit hul si vzdycky najde
    1, stamina a problem s tim ze v D3neni...kazda classa v D2 rvala body do VIT, takze tendle problem byl na low lvl, pak si mohl behat do nekonecna, takze nesmysl
    2, cartoon grafika...nvm, me osobne to nepride, ale lidi sou ruzny...kazdopadne jestli TL ma bejt to real to underground diablo, tak nvm, tam je ta grafika total cartoon uplne mega detska
    3, nemoznost chodit kamkoliv...no to je to posledni co by me nejak sralo a vzdycky to bylo nak opodstatneny z hlediska storyline...a co si vzpominam tak v D2 bylo uplne to stejny...priklad druhej akt a palac, nebo tal rashovo hrobka, act3 nemohl ses dostat k mephistovi, dokud si neslozil cep atd.
    4, inventar, ok tak nak to beru, taky se mi libil v D2 vic, a vubec by mi nevadilo kdyby brneni zabiralo vic nez dyka, ale na tom ta hra snad nestoji...
    5, chcípání...no totalni demagogie, prej odmena za to ze chcipnes...ten typek tam ukazoval normal obtiznost, az chcipnes na infernu, narodis se mezi bandu mobu, nemas nahozeny zadny skilly nic, je to problem...a hlavne ty baliky za opravy brneni na inf uz sou znat, kazdy desitky tisic se hodi, neni to tak hard jak v D2 kdy se narodis bez vybaveni bez expu a bez prachu ale nka penalizace to je, urcite ne odmena
    6, skilly, ten typek vylozene lze, moznost si resetovat skilly prisel az snad v 1.13, do ty doby napytel skilly = znova rozjet postavu...jestli nekomu vadi ze na 60 lvl ma vsechny skilly a zalezi jen na nem jak si udela build, aniz by musel lvlit dalsi char, je blazen, nebo dite nebo nezamestnanej, co ma furu casu sedet u hry...a menit skilly se nevyplati, protoze od 60 lvl za kazdou zabitou bandu elitu dostavas bonus magic find, kterej muzes 5x naskladat na sebe, ale jak zmenis skilly je to fuc, takze si proste najdes svuj build a ten jedes.kdyz te prestane bavit, skusis si jinej, aniz bys musel sedet ranec casu u lvleni postavy
  • Torchlight by pro mě byla fajn hra(mám rád rpg podobného tipu),ale jsem strašně alergickej na kreslenou grafiku..to je neskutečnej hnus do očí bijící..jedničku jsem hrál,ale kvůli té grafice jsem to nevydržel a smazal..škoda no..
  • Veskoslav
    Když už mě chce urážet, tak není nic jednodušího si zjisti, kam všude přispívám a taky to, že WoW jsem v životě nehrál a hrát nebudu. A urážet se od děcka?:)Každý máme svůj názor na hry, já jsem zde prezentoval ten svůj. Nic víc, nic míň. A chudák nejsem, ale bohužel musím být u pc z důvodů testů do projektu a tak tu trávím bohužel dost času. Takže hlupák jsi ty a ještě k tomu omezený.
  • genki.sudo
    Tvorcom držím palce.. Ale fakt som zvedavý, aké karty chcú vytiahnuť na prilákanie hráčov..

    Okrem nízkej ceny a slabšej ochrany..
  • genki.sudo
    No je ľahké otierať si hubu o niekoho, hlavne pokiaľ masa okolo tlachá spoločne s dotyčným.. :-)

    D3 ale ukázal jednu vec.. Že grind v ARPG hrách už nedokáže priniesť nič nového pokiaľ tam nie je nejaká nadstavba (ale naozaj kvalitného) pvp.. Nedajbože niečo iné..

    Po čase človek zistí že tam už fakt nie je čo robiť.. Na druhú stranu ale tvrdím, že od dôb D2 (ešte tak možno TQ) je to najlepšia ARPG hra...
  • V tom co jsem napsal to bylo jen naznačený záměrně, stejně tak to mohl být náznak že zdejší čtenáři pořádně a pozorně nedokážou číst, jen na něco hodí oko a už si formují vlastní názor (ať už z blbosti nebo ze spěchu). Ale když to bereš takhle...

    Jinak do Veskoslavovy hlavy taky nevidím, ale nikde jsem si nevšim, že by tu hru vůbec chtěl hodnotil, a už vůbec ne podle grafiky. Napsal jen že grafika vypadá stejně jako u jedničky. Ale tohle je samozřejmě jen můj názor, za Veskolsava mluvit nemůžu *4*
  • Ten Veckoslav tady fakt žije :-DDD to je nějakej hroznej chudak zavislej na PC. Neustále NEUSTÁLE se ke všemu vyjadřuje, pod každou diskuzí musí bejt nějakej jeho tupej komentář....ty vole máš v reálu holku a kamarády? asi ne co :-D nebo vlastně počkat.....maš přítelkyni z WOW, která má nick Ajuska 215 a nikdy jste se neviděli, ale na chatu je super co :-D
  • prej prehypovane nič...ty madare, ty vubec nevs, sud hru az po tom co ji hrajes treba 20 hodin,D3 je kral a kral zustane pravdepodobne do doby nez vyjde D4, proste uplne stejna situace jak u D2
  • Veskoslav
    No jo, na tohle jsem už starý:)Tohle už mám asi za sebou:)LAN je pro mě technologie mládí a víkendy propařené v místnosti s dalšími 7 blázny u AoE, CS, Sc a dalších.
  • Já už mam dobu střední školy a lanek už taky nějaký pátek za sebou, ale v poslední době se k tomu opět začínáme vracet... už to sice probíhá trochu jinak, ale to sem nepatří :)
    Co mi hlavně vadí je to, že když hraju singl a informace o mém herním chování, o PC, připojení k netu, atd. jsou uchovávány a zpracovávány "někde" u "někoho"...
  • Další omalovánka, ještě že tak nedopadlo aspoň Diablo, i když všichni víme, že to nebyla taky ta nejideálnější podoba, jak nám ji Blizzard naservíroval.
  • my po lanu hrajeme s kámošema furt a je to něco naprosto jinýho, než se dorozumívat přes TS a hrát po netu. :D a sklubili jsme to, takže hrajeme po lance, kde si propojíme kompy, ale i přesto jsme píchlí na net, takže můžeme vklidu jet proti desítkám hráčů pospolu :)

    Na Torchlightu 2 oceňuji snahu výrobců :D Hra to není vyloženě špatná, ba naopak a určitě to bude po lance dobré, ikdyž to vypadá přesně jako T1, tak to má narozdíl od 1 přidaný multiplayer, což už samo o sobě mě stačí :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit