Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    I ty se k nim klaníš? *15* Bože, proč furt někdo musí zmiňovat roky. Je 2012 a většina her vypadá (bohu dík) ještě furt jako hry a né chladná realita. Je to pomalu horší než ten se záchody.
    Nooo a na grafice vlastně stejně vůbec nikomu nezáleží *2* Jen každému vadí omalovánky od Blizzardu, toť vše.
  • já nevím, mně se ten Torchlight prostě nelíbil... vypadá ještě víc jako WOW než Diablo, předměty tam padaly stejně pitomý jako teď v Diablu, vůbec nikdy mě nenapadlo si to jen na chvíli pustit a zakosit, jako to dělám teď v Diablu...

    a to musím podotknout, že mě Diablo (stejně jako spoustu jiných) strašně zklamalo. ale ve spoustě věcí je pro mě furt ještě lepší než Torchlight, buď atmoškou, nebo možná nostalgií
  • jo a D3 porad vypada 10x lip nez TL, celej skill system bude mnohem vymakanejsi a furt se bude balancovat a o hru se budou starat...ale ty si kup TL, protoze nemusis bejt pripojenej k netu(jako kdybys stejne nebyl, jako 99procent lidi v dnesni dobe), a rikej si ze hrajes mnohem lepsi hack and slash
  • Asharak
    Moderní grafiku mají dnes pouze filmy a některé FPS hry (možná zatoulané RPG), když už to chceš řešit. A pokud ne, přečti si jeho příspěvek ještě jednou a pozorně.
  • nebud smesnej, TL1 byla detska hra, s detskou grafikou a bambitkama.

    jestli je todle screen z 2ky, tak se nic nezmenilo.

    D3 je top ve svy kategorii a trapny reci zebraku ktery nemaj na to si to koupit, na tom nic nezmeni.

    kazda hra ma svy chyby a zadna neni dokonala, ale D3 si koupis cca za tago a naky drobny a mas servis lepsi jak u kdejakejch mmo...zhruba pred tejdnem vysel dalsi patch, s nim dalsi motivace runovat endgame fazi, pride vymakany PvP, ktery pak po naslednym balanci, kterej bude logicky nutnej, bude pecka...

    to ze je jednou za cas maintaince a lidi nemuzou hrat od 5rano do 10rano, je hodne trapnej argument pro navazeni se do tydle gamesy. vsichni zebraci breci jak activision-blizzard vsechny dre z kuze a jak sou hrozne komercni (jak kdybych poslouchal 12ti lety deti, pro ktery je vsechno komercni, a jak neco neni zadara, tak je to zlo), ale realita je takova, ze za svy prachy dostanes servis, kterej nikde jinde nedostanes...viz kdyz u zaklinace vysel patch a par kokotin po vydani, tak to byla hrozna bomba, jak se to studio stara o svy hrace, ale blizz dela 4xtolik co CDprojekt, a to vy loupaci nevidite
  • Asharak
    Ano, PoE je nejhorší ze "série", grafika hlavně u přechodů skály/půda někdy nerozeznatelné, sic celkový feeling budí dojem old-school hry :) I tak, zato je f2p, a má zajímavější skill-tree než TL2 *4* Ale taky se těším na GD, vypadal dobře, snad trochu zlepší ty efekty, v alpha nebyly zas nijak skvělé.
  • Veskoslav
    Ode mě +, ale po pravdě po LANU už jsem nehrál minimálně 4-5 let:)Už to nejsou ty akce, kdy jsme pospojovali pc a jeli jsme AoE II či CS. A po pravdě, no stejně tu T II nemám s kým po Lanu hrát:)A ono je jedno pokud máš pc připojený k netu, tak už je v podstatě jedno, jestli si online takto nebo takto. Výhodu má LAN tu, ž se prostě nedá vypnout a nejsi omezen "výrobcem" hry a servry. Nevýhodou je zase to, že máš málo hráčů na vyhledání ke hře.
  • souhlasím se vším napsaným....hrál jsem betu a bylo to maximálně skvělé už se těším s kámošema, až si to zahrajeme a takové vývojáře samozřejmě podpořím velmi rád...diablo 3 je možná dobrá hra, ale mi přes hardisk nesmí...každopádně věřím, že jsou spousty hráčů, co mají přesně opačný názor...život je holt pestrý :)
  • Taky fakt. Kdysi to bývalo standardem, ale dneska je třeba to vypíchnout a ocenit. *4*
  • Nechápu lidi, kteří si TL2 neváží... v dnešní době se jedná o jednu z mála "svobodných" her, maximální podpora modifikací, žádné zhovadilé protipirátské kontroly, podpora LANu!!! Tenhle přístup se dneska už moc nevidí, ale jestli někomu vyhovuje nechávat se šmírovat 24/7 u hraní, proti gustu...
  • Bohuzel D3 ukazalo, ze staci mit jmeno a pak uz je jedno jak je hra nudna, nedomyslena a spatne udelana. I kdyby byl Torchlight 2 to nejlepsi co v tomhle zanru kdy vyslo, nema sanci.
  • Mě osobně se na Path of Exile nelíbí stylizace grafiky.
  • Veskoslav
    Jo to video jsem viděl, s některými souhlasím, jiné mi naopak přijdou směšné. Ale jak jsi psal výšše. Našel jsem se a jsem spokojený a jiný ne. U D II jsem strávil stovky hodin, u D III za ty roky možná taky, to nevím. Teď mě to baví, ale nevím, jak to bude později:)
  • Veskoslav
    No uvidíme. Myslel jsem si, že mě zaujme Patch of exile, ale po pár hodinách hraní mě to přestalo bavit. Sice nápady super, provedení dobré, ale něco bylo špatně. Zabaví na chvíli, ale že bych měl potřebu se k tomu vracet. Stejně tak War of the Immortals. Hry zajímavé, ale přestanou bavit.
  • No tak se to taky dá říct.
  • Tak teda v mých očích se naděje upínají na Grim Dawn do budoucna.
  • Veskoslav
    Vždy je někdo na vrcholu v pomyslném žebříčku, ať už Diabo, TitanQuest nebo i Torchlight. Ale nikdy nevládlo bezvládí.
  • Nikdo.

    Víš, čímdál víc si myslím, že prostě trpíš post-purchase rationalization.
  • Ako keby malo D3 modernu grafiku. lol
  • ... jednooký král. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit