Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    A kdo vládl? Ať se zasmějeme.
  • Veskoslav
    Tak to se omlouvám, já jsem si ho totiž právě objednával až v trom červnu, tak jsem si toho nevšiml. Na Steamu je od 25.4.
  • Ty seš ty Vesku. Dals za to prachy a pokud sis našel playstyle, co ti vyhovuje, tak dobře pro tebe.

    Ale spoustu hráčů jaksi čekali, že se Diablo 3 bude dát hrát jako Diablo. A to nějak nevyšlo.

    Přímé porovnání s předchozím dílem zde:
    http://loudhouse.vg/

    Poslechni si hlavně o tom, jak tě hra omezuje atd.
  • Ten "král" nepadne. Nikdy ani nevládl.
  • Tak já se tedy omlouvám, že mi vypadlo jedno slovo, které tam skutečně dělá tak propastný rozdíl. :D Nebuďme jak děti... Já pochopil, co jsi psal, nebo respektive jsem to pochopil tak, jak to pochopí každý, kdo ti nevidí do hlavy - sečteno a podtrženo jsi řekl "hra vypadá ošklivě, nelíbí se mi". Řešíš posun hry jako celku, nebo to tak aspoň vypadá, ale hodnotíš to jen podle vzhledu... Nicméně já to zdaleka nemyslel jako takový útok. Mike731 to vyhání trošku zbytečně do naznačených urážek...
  • Tak to asi ne, bylo to tam minimálně od dubna, použij Google...
  • Veskoslav
    Asi máme jiný Steam. JInak předprodej na Steamu se tam objevil až v červnu a až po letních akcích.
  • Veskoslav
    Říkal kdo? Já si hry kupuji, když mě baví. Diablo III mě baví, vyšlo na cca 45 Euro (kvůli tobě převádím) a mám zábavu na roky. Zaplnu si to občas, na hodinku, prolezu jednu část vypnu. Nemusím u toho sedět hodiny a hodiny jako u D II, ale tam mi bylo podstatně méně než je mi teď a měl jsem na hraní her čas. D III rozhodně není zklamáním, to jenom někteří lidé mají nasazené brýle z D II, která v době vydání taky nebyla nějaká extra třída. Ale to si už nepamatují, protože si pamatují až finální výsledek D II, která po letech vypilovávání ze strany Blizzardu je tam, kde je teď. A vyhypované je to díky "fanouškům" a novinářům.
  • Pokud se nepletu, tak TL2 se ještě donedávna drželo několik měsíců v TOP10 nejprodávanějších her na Steamu... a to se ještě ani nevědělo, zda to vůbec vyjde *3*
  • oo, klaniam sa pred velicenstvom ze si mi 2x odpovedal, hoci nie k veci
    a ospravedlnujem sa , diablo 3 vyzera ako z 2006 roku, tj titan quest vtedy vysiel
  • Veskoslave, doporučuju ti psát jen jednoduché věty a žádná složitá slova. Třeba tvoje příspěvky pak pochopí a takoví jako jsou Neal, Pe7er nebo skaven *15*
  • Nj ohlasy a potom vyhodíť 50 éčiek za prehypované nič ...
  • Veskoslav
    Z roku 2005 u Diabla? Jo vlastně skaven, nehrál jako trol a blbější jak trol. Že já vůbec reaguji.
  • asi preto lebo kritizujes grafiku torchu, ze vyzera ako z 2009, a diablo vyzera ako z 2005ho a z neho tecies :) mas 2jity meter Vesku ;)
  • Veskoslav
    No a co třeba si přečíst celý můj příspěvěk a nevypíchnout jenom jednu věc? Těžké? Moc dlouhé?
  • Veskoslav
    Co takhle si to pořádně přečíst:)Hru nehci hodnotit jenom podle grafiky jsem psal, nikoliv, že nechci hodnotit podle grafiky a to je propastný rozdíl. A pokud odstranili ten stereotyp, co zapříčinil, že jsem T I dohrál jenom jednou, tak budu jenom rád.
  • hah ako keby predajnosť znamenala kvalitu
  • Veskoslav
    No jo silácké řeči a pak skutek utek. Počkej za čtyři týdny, jak a kolik se T II prodá a jaké budou ohlasy. Potom můžeš mít takové kecy o nějakém falešném králi....
  • Když nechceš hodnotit hru podle grafiky, tak proč to děláš? :) Hrál jsem betu celkem intenzivně a musím říct, že od jedničky velice pokročila. Řekl bych, že má i velkou šanci zbavit se onoho stereotypu v pozdějších úrovních hry. A jak zmiňoval rancor, ona i ta grafika je někde jinde, ačkoliv se to na první pohled nezdá. Vývojářům šlo evidentně hlavně o zachování stylizace, což se povedlo, přesto je dvojka daleko rozmanitější a vizuálně zajímavější, než jednička.
  • za 3 týždne falošný kráľ padne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit