Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nakecal jsem toho o té hře dost tak už to jenom shrnu :)
    Nastavení na extreme, zatím hra jede plynule, bez pádů nebo nějakého drastického zpomalení. Každopádně vím, že hodně lidí s tím má problém i na velmi výkoném PC, takže mám asi spíš štěstí -- moje sestava: Intel Core i7-3770K (3.50GHZ); 16 GB RAM; HD 7950 3GB
    Plus: Pěkně zpracovaná mapa, správa měst, celkově je strategická část velmi podařená (diplomacii už nehodnotím, to by bylo nošení dříví do lesa). Je ale potřeba odškrtnout sledování tahů soupeře, páč jinak v pozdější fázi stihnete mezi tahy uklidit celý dům. Líbí se mi i zpracování jednotek a grafika v boji (tady je to asi subjektivní hodně). Také množství měst, provincií i národů je dostatečný a určitě budou přibývat.

    Mínus: Velikost jednotek na max., což je 160 na jednotku u pěchoty. Slovy Feze z Thats 70´s Show... "kde jsou moje obří armády ty dě**o". A ted to hlavní. Bitvy, bitvy, bitvy. Zjistíte, že nepřátelská armáda má oproti vám velmi slabou jízdu. Klasicky vyšlete svoji slabší pěchotu, aby zablokovala v hlavní bojové linií soupeře, jízda po křídlech a nepříteli do zad. Vše postupuje podle plánu, s jízdou úspěšně vmanévrujete za záda AI a chystáte se udeřit kladivem na kovadlinu. Ale EJHLE. Kovadlina neexistuje. Vojáci na obou stranách totiž KAŠLOU na nějakou formaci, na nějakou linii. Vletí do sebe jako hejno slepic (pominu že těžce vyzbrojení legionáři vyběhnou táhlý kilometrový kopec rychleji než Zuzka Hejnová), promíchají se a za 30 vteřin se vymlátí. Takže vaše jízda přijede k chumlu jednotek a nemá ani kam udeřit.
    Nu a pokud se vám úspěšně daří ničit soupeřovu nacheatovanou armádu, tak je zde pro fajnšmekry ještě capture points :).
    Total War prostě tvoří ze 70% bitvy, a pokud jsou takto nedotažené, tak ta hra ztrácí smysl. Strategická část je velmi zdařilá, ale budu upřímný, nedávno vypuštěná EU IV si ji namaže na prsa (vím, jiný typ strategií). Bitvy mě prostě ZATÍM nebaví a tím i celá hra.
    Dobrou zprávou je, že už vznikají mody na odstranění některých chyb v boji. Každopádně to bude trvat asi ještě hodně dlouho, než si tu hru budu moci vychutnat
    *3*
  • Miserius
    Tys to nečetl, viď súdruhu?
  • 9 really? po tom všetkom čo tu písali aké sú tam chyby (teraz nemyslím optimalizáciu) už to ani nebudem menovať lebo toľko ich je. fakt 9? recenzentovi dali nejakú dobrú verziu kde jediná chyba je optimalizácia? trapas
  • Je to super hra kdyby se mi to nesekalo tak je to jeste lepsi *1*
  • Miserius
    Na Meta 82...to je o hodne min? A to musi kazdej kdo recenzuje dat znamku nejblizsi hodnocenimu na Meta?
  • to jako vazne??9?? hmm , toje divne ,ze na meta aj jinde to ma o hodne min. Tose psalo v Leveelu jaky jsou letsplayer a recenze na youtube k ho.nu ale prominte jaspon tam najdu pravdu xD
  • hodnocení 9? jasně... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit