Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomocz
    na videa jsem nekoukal ale taky přihodím: dnes bitva - nepřítel se mi vyloďoval do města. Většinu armády vylodil za městem, doběhl k bráně a tam začal pobíhat sem a tam. To by nebylo to nejhorší! Jedna z lodí se zasekla o skálu a byla zaseklá celou dobu = asi tak půl hodina čekání, než dojde čas (který jen tak mimochodem při obou dvou zrychlení běží pořád stejně) :D
  • Osobne som z tejto hry sklamaný... až n a s r a ný!!!! vyhodené peniaze.... nič viac... mal som počkat a kupit si to za 200 kč o rok neskor... fuj maximálne hodnotenie je presne ako píšes 4/10
  • amen
  • sry beriem s5
  • No vidis, ja mam pocit, ze presne tohle jsem trochu nadnesene napsal.
  • tak to melies pekne s r a c k y recenzent ma byt nezaujaty a hodnotit hru taku aka je a ne aku ju chcu vydavateli
  • Hmm tak to chlapcom z games pekne zaplatili ked napisali taketo bludy Sega a CA este vybralo malo prachov a najlepsie na vsetkom ten boom co bol okolo vydania a aky je to fail krasne videa daju tam nejaku skatulu ktora len vykrikuje ooo coool a podobne S r a c k y chlapci s games.cz ...
  • Nikdo nemuze vycitat recenzentovi, ze ho hra bavila, ale hodnoceni by melo byt asi trochu vic nez "hra me bavila, dam 9", "hra me nebavila, dam 8". "hra se mi ani nespustila, dam 7".
  • google translator se zrejme vzhlednul v klasice aloise jiraska, proti vsem *5*
  • janchor
    Jo tak. Mea culpa!
  • Vypada to, ze jim vsichni testeri zapomneli napsat, ze "reaktivni AI" nefunguje uplne dobre, pokud hrac nic nedela :D
    Tohle chovani pocitace mi uplne vzalo radost z vyhranych bitev.
  • Souhlas!! Zmente znamku jinak je to ukazka obáálkove recenze.
  • Hehe

    http://pc.hrej.cz/recenze/empire-total-war-2393/
  • Zayl
    Pane Smutný, můžete mi prosím říct, kde si mám opatřit vaši verzi této hry?
    Ta moje má totiž nejhorší AI v historii Total Warů a to ve všech 3 ohledech- na mapě, v bitvách i při diplomacii. A tím nemyslím pouze že není moc schopná. Ona je prostě natvrdo rozbitá a bude potřeba ji velmi potweakovat.

    Spousta systémů je krokem zpět oproti předchozím titulům v sérii a ačkoliv je zbytečné zacházet v komentáři do přílišných detailů, tuto hru budou muset zachránit modeři.

    Co se týče optimalizace, mě jede hra poměrně normálně, ale vím o spoustě lidí s daleko lepším strojem než mám já. Stačí říct že nejsou vůbec nadšení.

    Nevím proč jste se rozhodl udělit tomuto vraku devítku, každopádně já považuju za svoji povinnost všechny varovat:

    NEKUPOVAT! Počkejte alespoň půl roku než to CA dá dopořádku a než vyjdou nějaké mody. 4/10, propadák.
  • janchor
    Empire nerecenzoval Aleš a recenze navrch vznikla pod předchozí redakcí.
  • martin.mares.984
    S recenzi naprosto souhlasim - Total War série a obecně hry tohohle typu jsou myšlený jako zábava na dlouhou dobu, proto pár drobných bugů, které navíc nejsou zásadní pro celkovou hratelnost a trochu "podivná" optimalizace nic na kráse Rome II neubere. Tohle není kousek, který dohrajete během prvního víkendu od vydání a už se k němu nevrátíte. Těch pár bugů a optimalizace se vyřeší během pár týdnů a je to v pohodě. Nehraju to na žádném dělu (například Alice Madness se sekala mnohem víc) ale hra mi krásně funguje na very high nebo ultra jen občas se to při těch největších bitvách párkrát cukne. Graficky to vypadá moc hezky a celá i ta stylizace ikonek, taktická mapa... Zejména námořní bitvy se fakt povedly.
    Vůbec nelituji toho, že jsem se rozhodl pro Collector's Edition, která mne potěšila jako naposled snad kufřík Vault Tec s Fallout 3.
  • těm je to uplně jedno a jedou si dál to svoje
  • Zrovna tahle videa mě napadla po ódě na hru v recenzi zatím neexistující verze :)
  • Jakou váhu ma tahle smutná "recenze?"

    "Další díl série, který není jen nastavovanou kaší, ale vynikající sociopolitickou simulací významného období ve světových dějinách s tradičním důrazem na taktické hody na bojišti. I přes počáteční skepticismus musím sklonit poníženě hlavu a zatleskat." Recenze Empire. 9/10

    "Shogun ...přináší pohlcující atmosféru, vhodně dávkovanou míru detailu a osobitosti, oproti tristnímu Empire... Co tedy, po rozmáchlých, ale v konečném důsledku z celé série nejslabších exkurzích do novověkého válečnictví v Empire..." Z recenze Shogun 2 9/10.

    Empire za 9/10 se stala tristní a nejslabší.

    Udělejte si tedy vlastní obraz o obsahu recenze a hodnocení 9/10 Rome 2.
  • vies ked to ohodnoti 9, viac ludi sa preklikne do ich eshopu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit