Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kyčovitá a šablonovitá?Hudba od TSFH je všechno možnný,jen ne kyčovitá a šablonovitá.
  • ta co unikla na internet je prý pre-Beta verze btw o prodejnost bych se nebál
  • lol blahorodije
  • babylon jsem sledoval a žadný ripoff nevidim
  • u mě to je nastejno téměř ikdyž ME2 trailer je opravdu krapet lepší ale toto je taky velmi pěkné.
  • sonk
    Musim rict ze hodne solidni trailer, chtel bych to videt jako film
  • si hlupák......
  • Babylon 5 to zas bude nějáký 150 let starý moralizující nuda scifi
  • Protože udělat v podobne kvalitě celovečerní snímek by je vyšlo velmi draho?
    Jo a udělat parminutovy trailer je něco úplně jiného ,než utáhnout celovečerní stopáž,kde potřebuješ více,než jen skvělé akční scény.
    Vážně si myslíš,že lidé co mají na starosti tvorbu cgi traileru nebo vyvojáři vědí,jak udělat kvalitní film?
    To ,co funguje ve hrách,nemusí fungovat ve filmu a naopak.
  • Kur*a. Mě tahleta stupidní, hollywoodsko-apokalyptická kýčovitá a šablonovitá muzika tak neskutečně irituje už...v každém rádoby velkolepém traileru hraje ta stejná symfonická sra*ka s posranými sborovými vokály. Předvídatelnost a opatrnost - to ve mě strhující zážitek rozhodně nevyvolává. Šeď a nuda.
  • rhaegar
    Zkus Adblock plus u Firefoxu tu reklamy nemám
  • trolo
    pobavil :-D

    ps: stiahni si adblock plus
  • rhaegar
    Pro děti před spaním je to vynikající!!Takový moderní Večerníček
  • Protectors of the Earth byla už v albu Legend,které vyšlo v roce 2008 a bylo to použito už vícekrát.
  • Celkem slabota,Launch trailer k Mass Effect 2 byl o několik tříd lepší imho.
  • na mail se to každej vymrdá
  • blahorodie
    PROSIM VAS !!!
    daju sa nejako vypnut tie reklamy na tiscali.cz ,
    sak je to nenormalne uz, ako u CHUJOV *12*
    napiste mi do emailu , bud tu alebo : blahorodje@gmail.com
    Dakujem/Dekuji
  • kok*t
  • Paul_cz
    Stejně to je zajímavý...jedničku i dvojku vlastním, líbily se mi a dohrál jsem je, ale na trojku se nějak ne a ne začít těšit, a žádný, ani tento, trailer to prostě nedokáže změnit.

    Možná to bude tím že jsem v poslední době shlédnul Farscape a Babylon 5, a vidím jak nehorázný rip-off ten Mass Effect vlastně je *4* .
  • Libi se mi ME3 predchozi dily me bavily, ale tenhle trailer me nechava chladnym nic tak uzasnyho to neni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit