Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    jediny trailer na hru z ktorej je citi nieco epicke a hlavne emocie, to vie jedine me3 a cela trilogia a degesi co povedia ze je to blbost nech idu hrat mw3
  • Lawliet
    Mm jak asi Šépy dopadne.. umře/neumře.. podle mě ano a nedivil bych se kdyby jeden možný renegadeský konec byl na styl mého oblíbeného ikdyž už ve 2ce málo zminovaného Sarena zničí reapry přitom ovšem odpráskne někoho ze svého týmu a obětuje svoji milovanou ..něco na styl né příliž kladného hrdiny ..šilence jež pro zničení nepřitele "obětuje vlastni duši" Byl by to hezky konec pro někoho kdo se snažil byl první dva díly slušný antihrdina
  • Po dlouhe dobe trailer na hru u kteryho jsem si rekl "wau" . Sice takovy maly kratky, ale rekl... *2*
  • Veskoslav
    Proklínám laboratoře ve škole (povinné) a svou práci. Ale zase na druhou stranu aspoň u toho nebudu sedět 4 dny v kuse a hned to nedojedu:)

    A ten trailer, no už dlouho jsem neviděl takový, který by se mnou trochu hnul:)
  • Vypadá to, že si konečně užijem epické bitvy jak na zemi, tak i ve vesmíru...
  • Lawliet
    bohužel/bohudík ? Pro některé lidi kteří si hru chtějí koupit ale za svoje prachy ji chtějí celou to bude možná alternativa..
  • rancor1223
    Mě přišly animace atp v pohodě. Co mi vadilo byl ten oblek, bylo vidět že ho má na sobě jen tady v demu a po zbytek hry ho neuvidíme tak kdo by se s nim sr*l, že? *1*
  • Lawliet
    velmi pěkný klip ..chvilama mi z něho šel mráz po zádech ..
  • MrSanta
    Ou jéé. Akorát na můj vkus je v tom traileru příliš málo Tali *2*
    A je tam sexuální scéna, to zas budou mít Fox News o čem povídat *15*
  • rancor1223
    Jakási verze údajně stažená přímo z Originu se skutečně objevila a dokonce to vypadá že to není fake, ale crack stejně bude až s vydáním, tak jak je tomu u Steam her.
  • You don't say?
  • more§ epic pls
  • Nechtěl jsem reagovat, my fault
  • Je pravda, že Mass Effect 3 již unikl na torrenty? *10*
  • Vypadá to, že v březnu budu ve škole propadat :D
  • kdyz se vam to tak nelibi tak si to nekupujte!
  • Jediný co bylo na tom traileru epickýho tak ta písnička Protectors of the Earth, jinak to na mě působilo celkem suše a ještě byla špatná synchronizace střihu s hudbou *6*. btw. na hru se straaašně moc těším *14*
  • ej klid kamo nekdo napise co si mysli a hned musi byt nejhorsi na svete klidnete se trochu nikdo nemuze rict co si mysli?? to uz zacinate byt stejni jako SOPA,ACTA!!!!!
  • MidnighT91
    Fakt se moc omlouvám, nepíšu to zrovna dvakrát střízlivej ale z toho traileru jsm se kur*a málem pos*al...
  • God-of-War
    Znáš moc *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit