Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ó Bóže, já to úplně cítím. V ME3 bude rozhodnutí ,,zachránit planetu Zemi" / ,,zachránit Liaru".
    A solidně se stydím za to, že mi jakožto NE-herně založenému člověku tenhle fakt dělá vrásky na čele. :))
  • Umaroth
    Tak doporucuji si zahrát za biotika, nejlépe na konzoli. Já hrál 1&2 na PC prvně za assaulta, poté 1&2 za tech. a ted nedávno 1&2 na x360 za biotika a to byla pro me bez debat nejvetsi zábava, a to jsem kazdou hru hrál už po třetí *5* Tak ono pokud clovek hraje na normal, tak na slozeni tymu asi moc nesejde...
  • MarekTV
    Nene, část té skladby sice byla, ale pak se přepla do jiné skladby. Myslím tu část traileru, kde přiběhne Shepard s Gruntem a Thanem ke kolektorské lodi, která vesele svítí na lidskou kolonii. Zní to nějak takto: tudum, tudum, tudududududum, tudum, tudum, tudududududum ;-)
  • Ty zaporaci se mi nejak nelibej... to je sama modra ledka.
  • Dobre dobre tak ja to jdu teda predobjednat :-) (btw. hustej naslech tohle videjko)
  • Spatny filmy urcite *3*
  • iiiiiii budu pistet :) filmy zacinaj dostavat pekne naprdel
  • Umaroth
    jack wall- suicide mision?
  • oni by to počítače pak nestíhaly vykreslovat. Aby zvládaly všechny blyštící a jiskřící efekty, tak se musel snížit počet ploygonů a musela se z toho udělat koridorovka. V příštim ještě epičtějšim díle už budou nepřátele superrenderovaní 2D jako v DooM jak bude hra epická, vybuchující a blyštící
  • Neni to nejlepsi trailer treba ten filmovej z tou holcickou mel upe EPIC efekt ale musim souhlasit ze je dobrej
  • Ne? Nevím, už je to nějaká doba co jsem to hrál... tak se omlouvám pokuď jsem ti způsobil nějaké trauma :)
    Ale nevadí, už zase instaluju první díl :)) A jak to dohraju tak tam mrskám dvojku a tu božskou Samaru, Mirandu :-D
    Ta Yvonne Strahovski je i sama o sobě dost dost pěkná :))
  • Myslim,ze toho hype je vazne uz trosku moc (trailery ale mam rad).
    Na druhou stranu jsem na ME3 nazhaveny tak jako tak. Mam predobjednano a pristi patek pobezim do kramu pro originalku. Pocitam,ze stejne jako predchozi dily, budu ME3 dohravat aspon 4x,takze investice se vrati.
    Jen se obavam,at to nedopadne trochu jako DA2,to byl z meho pohledu velky fail.
  • ales.smutny
    Nebyl, právě, že jserm praktikoval metodu čistého útočného kladiva, byl jsem Assault, a fungovalo to. Tedy zvlášť ve dvojce, kde mašina "I AM KROGAN" byla možná až přesílená :) Tam šlo o to, že jeden měl Mattock a druhý sniperku, což se mnou vyvářelo těžkou palebnou převahu. Grunt mi vlastně padnul jen jednou, když se nechal obklíčit před koncem husky.

    Ale občas, pro chuť jsem vzal Jack, Wrexe atd :)
  • bezte do pi..ceeeeee uzzzzzz :D ty kono jaka trailer to bude pecka snad :)
  • Nějak na mě nepůsobí ten Epic feel.
  • Lynch
    První song pochází přímo ze soundtracku Mass Effect 3 a ten druhý je „Protectors of the Earth“ od „Two Steps From Hell“ z alba které vyšlo v roce 2010. Nechci kecat, ale myslím si, že ta hudba ještě nikde jinde použita nebyla.
  • Trol.diskuzni
    Jo a jinak teda nechápu, proč musí pan Smutný uměle rozdělovat novinky k AC a ME do vícero článků, aby tím posouval novinky o jiných (daleko zajímavějších) hrách dolů, kde si jich tolik lidí nevšimne...

    Jakoby tomu nestačilo nacpat 10ky, aby byl konečně pokoj. *5*
  • MarekTV
    Come get some, Reapers! Není to sice ten nerdgasmus, kterej jsem zažil u ME2 (Mimochodem, nevíte, jak se jmenuje ta epická skladba z cinematicu dvojky, hrající na konci?), ale rozhodně jsem uspokojen. Do pátku to už zvládnu.
  • Umaroth
    nic proti, ale v 1 Mordin vůbec nebyl, ani zadnej jinej salarian
  • Umaroth
    U takového složení předpokládám, žes byl adept (cistej biotic), já to měl totiz velice podobne, 1ku sem priojel s Garrem a Wrexem (vyjmecne sem vzal ashley) a dvojku s Garrem a Gruntem (vyjmecne tam sel thane ci legion). Celkove pokud nekdo hraje za cisteho biotika tak dle mého názoru neni na kombinaci Krogan&turian moc co řešit, krogan všechno přežije a ''kick ass'' a Garrus zase dává tech. dmg. ale ve vysledku by tam mohl byt jiny technik, ale nikdo neumí sniperku tak jako garrus...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit