Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miker17
    tady je ale pouze na vlastní nebezpečí(je to z nejhoršího konce):
    http://www.youtube.com/watch?v=0QIQf2DpZnQ&list=FLo4PMRNE6i3U0W4nMOs-NDw&index=2&feature=plpp_video
  • Danieledl
    Proč nemohou udělat i takovíhle film? V týhle grafice dlouhý jako ta hra. Žádný hollywood. *3*
  • Mayuri12
    Takže ti neva trailer ale hudba nu natom asi něco bude i když já o the steps from hell nevěděl dokud jsem neviděl nějakej trailer k ME 2 tzn. promě je každá jejích hudba nová
    ale jinak hudba je skvělá
  • rhaegar
    Fanboy opravdu nejsem,hry si zahraji pouze když se vážne nudím,výjimka je Witcher série.No a Mass Effect to je herní nuda a tuny klíšé.Děj naprosto neoriginalní,RPG utlumeny na minimum,a hratelnost je pouze o strílení,které je velice nudně udělané.Kdysi ultimatní Bioware plodí rok o roku čím dál větší hrůzy.
  • miker17
    chcete link na ending cutscene hry
  • Nebýt tohle na originu, skáču 10 metrů vysoko, že je to konečně už za dveřmi, takhle se "jenom" těším a zároveň se dohráním ME3 rozloučím s hrami od "new-activision-style-ea" :)
  • Graficky se me teda ME2 libil vic, ty postavy jsou nejaky flekaty, hlavne lidi. A ty Shepardovy "proslovy" jsou podle me uz prehnany, zacina to byt kycovity. Uvidime jak to dopadne, treti dil bude doufam jeste OK, dalsi by uz byla by byla tragedie - bohuzel penize jsou nejdulezitejsi, tak je ta hra cilena pro co nejvetsi masy a kvalita klesa...
  • Ten musí mít ale ukrutnou sílu.
  • Nepochopils, ano hudba ve hrách je úžasná.
    Ale já tu mluvím o tomto traileru :)
  • /set_čeština 1
  • Koukám, že lidi maj stejné nápady ve stejný čas :-))
  • Tak zrovna u ME serie mi přijde hudba dokonalá a víc než vhodná. *3*
  • No přeci Sheppard(ová) :)) Kdo jiný
  • Shepard? *3*
  • Špatná i dobrá volba hudby, nevím proč tak bohatej kolos jako EA-BioWare si nenajme orchestr ať jim udělají speciální cyber-symfonii. Tato skladba je tuším z roku 2008 a slyšel jsem jí v nespošet filmů a "fragmovie" (tato skladba byla tuším obsažena jako titulní na Letopisy Narnie)
    Poslouchá se to hezky, pěkně sestříhané video, ale to že TWO STEPS FROM HELL za tu dobu vydaly už 2 CD jim asi uniklo.

    Jen klidně mínusujte, ale v tomhle odvětví by měla být originálnost a tu zde nevidím
    VÝSLEDEK: Kouká se nato hezky, když nezapojíte mozek... respektivě ho doslova vypnete.
    Na ME3 se těším, ale ne kvůli traileru, ale kvůli povedenému konci dvojky :)
    Tak já jdu nainstalovat oba předešlé díly, protože jsem nezálohoval :)
  • Klišé Efekt 3. Neoslovilo, hollywoodstyle nuda. Skuste to s čtvrtým dílem. Je mi líto.
  • Hele, pro mě byla jednička suprová (zrovna jsem ji znovu rozehrál), dvojka vynikající, a tím pádem se na trojku těším jako malý dítě a určitě nejsem sám. Ta hra má mnoho co nabídnout, miliony lidí na ni čekají a navíc to má bít završení vynikající série, která uchvátila právě ty miliony lidí. Proč by tedy nemohla být taková masáž, když na Bioware a EA má (nejen penězi)? Přílišný hype nemusím, ale u této hry mi to teda vůbec nevadí!
  • Mayuri12
    Za chvíli budeš mít od ME 3 pokoj ale pozor pak příde novej AC pak diablo 3 a pokud nejseš fanboy tak ti z toho hrábne
  • Sem zvědavej co za ultimátní zbraň porazí Reapery.
  • rhaegar
    Ta masáž okolo ME3 je příšerná....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit