Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ME 2 launch trailer stále neprekonaný
  • Já jsem hrál jedničku ve složení Wrex, Garrus, občas Mordin.

    Ale dvojka... Joo tam ty ženský jsou .."pěkný" :-D
    Tak jasná volba: Miranda, Samara.. a je pravda, že jsem si ke konci dost oblíbil Legiona, nevim proč, ale bavil mě ze všech nejvíc.. tajemnej, všechno co řekl mělo fakt zajímavej podtext
  • Mayuri12
    Dík za info.
  • Mayuri12
    Tak budou tvoji pra pra pra vnuci vypadat taky.
  • Trol.diskuzni
    No, taky bych to tak klasifikoval. *1*
  • snad ne.... i když poslední dobou právě hypované tituly nedopadly zrovna moc dobře... (tímto zdravím activision a právě ea)
  • Pethulla
    to je evoluce
  • TheStadji619
    Nejlepší Trailer v historii!!!
  • God-of-War
    Tak tohle je námrd!!!
  • TwoStepsFromHell jsou dobří maníci, maj nespočet nahraných filmů, her, trailerů.
    Jejich hudba byla použita snad všude, kde nechtěli platit lidi jako Zimmer, Williams, atd, atd.. I když třeba Zimmer s něma osobně spolupracuje, stejně tak jako s českou národní filharmonií (se kterou třeba nahrál hudbu pro Šifra mr.Leonarda)

    Série MassEffect mě hudebně bavili, protože tam z toho šlo cítit ten Cyber-Punk ala Blade Runner, nepopsatelná hudba dobře vystihující tmavej svět, špínu, chaos lidí mezi sebou..
  • dobrej konec, ideální pro mě
  • Trol.diskuzni
    Proč mají všechny ty postavy ve videích k ME tak hranaté ksichty? Třeba zrovna hlavní hrdina má pokaždé hlavu jako nějaký žralok... Zvláštní, asi nějaká pokročilá technologie.
  • ales.smutny
    Volba týmu je pro mě vždycky těžká :) Ale řekněme, že po dvou hrách člověk Garra zná, takže to klidně řeknu. Jedničku jsem dojel s tandemem Garrus - Ashley, v dvojce to byla úderná grupa Grunt - Thane... :)
  • Každej víme, že Sheppard na konci bude se nalodí na velitelskou řídící jednotku, kde bude otec a bude mu řikat jak se tento cyklus opakuje každých 3215let, že i když se zachová jak zachová, lidstvo zahyne a znova kvůli evoluci povstane.....

    On vykopne dveře, skočí do Normandy, odletí do jiné galaxie a tam bude žít hezky s Mirandou na planetě, která je podobná Zemi a udělají novou populaci :-D

    ME3 endign... CREDITS... bla bla bla... hodinové credits a pak to vypnete a řeknete, hmm... že jsem se raději nekoukl na MATRIX :-D
  • Mayuri12
    No já mám jinej názor: perfektně podaný děj, skvělé a promakané univerzum, tuny vtipů a skvěle napsaných dialogů, boží dabing, skvělej pocit ze střelby, RPG na přijatelné míře tak akorát aby nebrzdilo hratelnost, děj je mnohem lepší než ve většině dnešních rádoby scifi her typu GoW atd.
  • To dopadne jako s mafii2 :D
  • Amylee.Anderson
    Herdek filek, pánové, já se těšim!
  • Umaroth
    Podle traileru si volit člena týmu ??? Upřímě řečeno, já jsem do teamu vybíral vždy jen jednoho cloveka, protože Garrus má u mě permici od dob, co sem poprvé zapnul Mass effekt 1, je mi prostě nějak sympatický a ne, nejsem turianofil *5*
  • Amylee.Anderson
    Hraješ jenom když se vážně nudíš? A proč tu jsi?
  • Mayuri12
    Todle by mě možná i naštvalo kdyby to napsal někdo kdo umí trollovat. Ale ty se máš o trollingu ještě hodně co učit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit