Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Spíš by bylo smutné, kdybych si názory místních odborníků připouštěl k srdci, než když jsem "smířen" s tím, že v TOP5 oblíbenosti zde na Games.cz nejsem. *4*
  • Mayuri12
    Vida a já měl na mysli že prasátko si ty to jen dokazuje jak málo se toho dá vyjádřit písmem. Vida Vida
  • Vážně? Tak to už chápu, že se chováš tak, jak se chováš, když tě nikdo nemá rád. Byl bych taky smutnej, ne že ne. Ale soucítit s tebou nebudu, karma si tě našla a uhryzne ti paty. A ubezpečovat tě v tom budu stále, to se neboj, možná bys mi tak nevadil, kdybys nebyl taky jen smutnej fanboy, takhle už totiž působiíš, že nejsi jen troll ale reálný člověk a to je...to je...bolí mě z toho u srdce.
  • SORRY že ti to řeknu na plnou hubu ale co to sakra meleš? To že se ti nemuselo líbit demo neznamená že konečná hra bude špatná nebo si sand jasnovidec?
    p.s.pokud tě tak bralo mass effect 1 zahraj si dragon age nebo deus ex to jsou Klasická RPG
  • Trol.diskuzni
    Kromě tebe tady teda žádné velké kluky nevidím. *3*
  • Trol.diskuzni
    To, že jsem tady všem jen pro smích, mi již bylo řečeno tolikrát, že jsem to skutečně již zvládl vstřebat, přesto jsem rád, že máš tu péči mě o mé poníženosti neustále ubezpečovat. *3*
  • MrSanta
    Nee, diskutující schopní napsat normální příspěvek bez rádoby kůl výkřiků a sprosťáren se nazývají velkými kluky *3*
  • Už si tu na nic nehraj, Ringwraithodrone, když to napíšeš ke každé diskusi, nebudeš působit inteligentněji, osvíceněji a víc nad věcí..když každý ví, že jsi taky jen uslintaný fanboy. :)
  • Umaroth
    pokud bych měl něco říci k traileru, tak není zlý, ale ten na Xboxového zaklínače je mnohem, ale mnohem lepší. Mluvím o tom traileru co se odehrává na lodi
  • Tichučko, fanboyi, běž se koukat na svoje asiatkoviny s Ringwraithem, už jsi tu jen pro smích.
  • Malleth
    Pravda...je to prasárna použít takovou hudbu do tak suchýho a prázdnýho traileru a ještě k tomu blbě
  • reakce na BoReČeK: blůeee
  • Fantazie... konečně trailer hodný zakončení téhle výjimečné série. Konečně to byl taky Mass Effect - očividně trailer dělaný spíše pro fanoušky, než pro nové hráče, na rozdíl od těch minulých na Zemi, s kytičkama a holčičkou. Ale to je to, co Bioware umí - dávkovat.
  • *9* *2* *15* *3* *14*
  • tak to jo *9*
  • *12* *12* *12* *12*
  • Mayuri12
    Na tebe poslat amarouna (nebo jak se ten vocas menuje) trolle jak se odjakživa říká zlí na zlí
  • Trol.diskuzni
    LOL, biodroni hltající ME se nazývají velkými kluky... Dobrý! *1*
  • MrSanta
    No hlavně že ty vystupuješ jako vyspělý a rozumný člověk *7*
  • trailer peknej, škoda že na špatnou hru :-D, ME1 byl užasnej, fakt užasnej, dvojku sem nedohral jaka to byla nuda, a 3 sem hral demo, a myslel jsem že to je jen naka parodie na jednu z "nejocekavanejších" her letoška, dost mě to znechudilo celou serii, ale trailer peknej, sice kýčovitej, snad ve všem co jde, ale i tak funkční, na epicke muzice od TSFH, a zběsilemu střihu akčních scen není nikdy co zkazit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit