Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    To Veskoslav - Říkají, že tam mají pro tebe volné místo, prej. *5*
  • Nooooo, launch trailer na dvojku byl sice lepší (to asi proto, že byl prostě mega hustě úžasňákovitě nářezovej), ale tohle taky není špatný. Dávkování hlášek bych si tedy uměl představit mnohem lépe (gaurusova i TIMova jsou docela zabité) ale ta hudba to vytahuje. Těšme se .)
  • Veskoslav
    A přešli jsme do fáze robot CTRL+C a CTRL+V. Pozdravuj v ústavu;)S automaty se nehádám.
  • Trol.diskuzni
    Co tě to tak zajímá, ty jsi přece velkej BIOkluk, co se s takovou spodinou jako jsem já nemusí vůbec zahazovat. *5* *5* *5*
  • Trol.diskuzni
    Posluš si. *3*
  • Veskoslav
    BIOkluk? A to jsi vyčetl z čeho? To, že jsi d*bil a snažíš se být vtipný a vyprovokovat ostatní, to jsem už pochopil dávno....Onanuješ ještě s Jindou a Borečkem? Inteligenčně si všichni odpovídáte....
  • Veskoslav
    Jo na tebe akorát provaz a vysoký strom.....Nebo Tě napráskat, ať máš zase perma ban.....
  • Trol.diskuzni
    To Veskoslav - Nepros, máš to marný. *2*
  • Trol.diskuzni
    Co tě to tak zajímá, ty jsi přece velkej BIOkluk, co se s takovou spodinou jako jsem já nemusí vůbec zahazovat. *5*
  • Veskoslav
    Nedělej prosím Tě ze sebe už debila, to není možné, co ty jsi za ocasa....
  • Veskoslav
    LOL? To používají 14ti letí fracci, co se neumí vyjadřovat a většinou ani neví, co LOL znamená? Co u Tebe znamená? League of Legends?
  • Trol.diskuzni
    Jj, Amaroun, to je taková moje chůva tady. *5*
  • Trol.diskuzni
    Tak teď jsi mi to natřel, LOL. *1*
  • Trol.diskuzni
    Určitě se cítím lépe jako "trapák" než když bych hltal komerční srágory typu ME jako ty... *3*
  • Veskoslav
    A na Tebe poslat rodiče, že ještě nespíš....
  • Veskoslav
    Nuda? A demo parodie? A co jsi od toho čekal? Mně to vžycky zajímá od lidí jako ty, nakonec z nich člověk ani tu odpověď nedostane.
  • Veskoslav
    Proč na něj reaguješ? Člověk, co má nick BOREČEK, to v hlavě moc v pořádku mít nebude:)
  • Veskoslav
    Čím dál trapnější. Jestli ty jsi dospělý člověk, tak to opravdu potěš.....
  • Veskoslav
    Tak pro připomenutí a pro možné srovnání:)

    Mass Effect 2 Launch Trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=Y2O-0-fQOOs
    Mass Effect Launch Trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=nqBpRJ7qgaM


    Osobně se mi nejvíce líbí k ME 3 a co Vy?:)
  • Tady podle těch negativních komentů bych řekl, že ten trailer byl vážně působivý. To je právě to, co trolové prostě nemohou snést.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit