Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    No jelikož Skidrow či Reoladed řekli, že dřív jak 8.3 crack nebude, tak nevydržet den.....No nevím, jsem myslel, že dospělý člověk vydrží den.
  • Veskoslav
    Jo jinak. Když se Vám nelíbí tento trailer, tak hra asi Vás taktéž neosloví, jelikož občas se tam klišé vyskytne. Pro Vás je asi ideální trailer, jak letí Normandie, je zasažena Reaperem, všichni umřou, Alianční armády+armády Rady jsou vyhlazeny při obraně Země a všechno končí vyhlazením organického života ve vesmíru a nejlépe dvě hodiny po invazi na Zemi, ať to nemá dlouhéo trvání. Fakt by mně zajímalo, o td toho očekávali. Po dlouhé době kvalitně zpracovaný trailer Launcher. Nějak se mi nevybavuje lepší za poslední rok, dva. (Osobně se mi líbil třeba k Sc II, ale to jsem byl spíše v menšině)
  • Tak ale stejně, u tyhle hry tu bude crack dřív, než to u nás vyjde. Už stahuju, jelikož to do pátka nevydržim :(.
  • Pethulla
    nemůžu nesouhlasit. Poprvé jsem to po minutě vypl, protože ten trailer byl fakt nuda, po těch natěšených komentech jsem to teda zkoukl znovu a...nic. Všude to bouchá, Sheppard hláškuje ostošest, srdcebolný záběr na děcko. V podstatě jedno klišé vedle druhého.
  • Mayuri12
    Neznáš ty se náhodou z verbalem vrchním trollem na ČSFD jste si totiž dost podobní
  • Mayuri12
    Pro všechny trolli na games POZOR pořádám speciální zájezd k největší drtičce odpadu v ČR s možností si toto zařízení prohlédnout zevnitř.
  • Veskoslav
    No nechci ti kazit tvoje představy, ale trailer má být na efekt.
  • To, jak je to všechno strašně na efekt. Záběry na dětičky před smrtí za doprovodu tesknivé hudby, drsňák Shepard, kterej trousí samý naprosto prázdný fráze, jejichž jedinej smysl je, aby zněly hollywoodsky cool, to samý u ostatních postav - takový ty kraviny jako "you were born to do this" apod. Ono v podstatě celý to zbožštění Sheparda je prostě k smíchu, a to i kdyby tam nebyly tak strašně napsaný ty dialogy/monology.
  • Nevím jaký názor mají ostatní ale mně se to prostě líbí ! *3*
  • Tak jednoduché to není v ME 1 vládce (sovering snad jsem to napsal dobře) řekl že reapeři jsou na sobě zcela nezávislí a každý z nich je sám o sobě národem
  • Veskoslav
    Neber to jako provokaci. Můžu se zeptat, co se ti na tom nelíbí?:)
  • Pethulla
    čekat na recenze? Ta hra už má teď minimálně devítku jistou.
  • Přijde mi, že v reklamní kampani ME3 EA testují kde mají hráči hranici toho, co je působivé, a co už je hloupý nevkusný kýč. Pro mě už je tohle bohužel dost za hranicí (ačkoli to není až tak strašný jako ta holčička v poli slunečnic).
  • U tohoto traileru mě nezamrazilo,Já zmrzl
  • Veskoslav
    Bez cracku sotva:-D
  • Malleth
    To končí asi tak jako Halo.
    Proč by zabíjeli dojnou krávu
  • Hanzales
    ...a nebo nakopou prd*l nějakému "alfa" reaperovi, ostatní reapery to dezorientuje a pak je dorazí :D
  • DarkHawk
    EPIC! Po vydání Mass Effect 3 by už mohlo BioWare servírovat nějaké info a trailery z Dragon Age 3.
  • God-of-War
    A nebo očichávat dámské rotopedy *1*
  • Batariani uz zdrhaju z svojich domovskych systemov :+) ANN

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit