Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak sorry :-) Čekal jsem nějaké negativní reakce *4*
  • Trol.diskuzni
    Nepros, Amaroune, máš to marný... *4*
  • Mayuri12
    Ne každý se nechá odrovnat PR kecáma, neměl bys proto všechny srovnávát se sebou to by pak úroveň v ČR poklesla do nečekaných hloubek.
    A říct že je ME jen o EPIC momentech hmm to člověk může říct jen podle traileru ale žádná hra co má hratelnost déle než 5 hodin nevydží být bezpřestání epic a právě ty neepické pasáže jsou pro mě ještě mnohem zajímavějš.
    Dále bude následovat dlouhá řada urážek doplňte dle libosti:*********************************************************************************
  • mimosmyslově *1*?... Když už aspoň vyplodíš nějakou sra*ku, tak prosím ať to má smysl a nějakou logiku
  • mohlo by narušit tvůj proces socializace a to nikdo nechce!
  • Mayuri12
    Spíš si občas říkám jestli tam je i někdo jinej každopádně stejně jako v tvém případě se ani jeho trolling nedá vyjádřit slovy.
    Vlastně spíš normální člověk to nedokáže vyjádřit slovy
  • Hmm řekl jsem snad že se mi na tobě něco nelíbí.
    Aha řekl jsem že seš vocas (což taky seš) ale jinak kromě toho že trolluješ anime což mě spíš pobavilo tak si mi krásně u zadku.
    PS To je nějakej novej způsob jak někoho na.ss.rat když ho označíš za chlapce?
  • Počkat! Ty tvrdíš, že jsem ještě pořád teenager? Díky ti chlape!!! *1*
  • tak ruce pryč mlíčňáku! Hra je dostupná až od 18 ti let věku!
  • Trol.diskuzni
    Já bych naopak řekl, že ME je vyloženě ztělesněním toho, co většina dnešních sratchek má. *5*

    Jo a lidi ji kupujou, protože si Bioware můžou dovolit kontinuální PR masáž...
  • Tu hru ovšem nikdo nekupuje proto že je epic.
    Ale protože má něco co většina dnešních shitů nemá.
    Tohle trochu nahrává na ironickou odpověď ale to je my celkem fuk
  • Trol.diskuzni
    Tak to pak beru... Moje teorie každopádně je, že udělali hru a přirozeně si na ni přáli masovou odezvu, takže to nazvali Mass Effect, čímž v podstatě lidem mimosmyslově vsugerovávají, že tohle je hra, která si ty obludné prodeje zaslouží, protože je prostě EPIC. *3*
  • Mám rád scifi a Mass Effect. Od Bioware jsem vlastně ještě nehrál DA2, BG2 a Jade Empire (není čas). Takže Bionerd asi nebudu. *3*
  • Trol.diskuzni
    Bionerd? *1*
  • Pravděpodobně kvůli efektu elementu zero na hmotu. Bez elementu zero by nefungovaly mimo jiné mass relaye a celá ME trilogie by se mohla odehrávat maximálně ve sluneční soustavě.
  • Trol.diskuzni
    Pro ty, co nejsou spokojeni se silně komerčním nádechem trailerů zjevně určených pro masy konzumentů z řad biodronů a jiných sort:

    Proč si myslíte, že se ta herní série jmenuje MASS EFFECT, pro srandu králikům? *5*
  • Udeřil jsi hřebík na hlavičku. Docela závidím náctiletým, že si můžou ME s takovým nadšením vychutnat, čímž se nechci nijak povyšovat. Prostě vím že v tomhle věku, bych to taky tak žral.
  • Víc mínusu dětska. Asi se mi zbortí svět díky tomu.
    Já beru že se to někomu nelíbí, nebo mu nesedí třeba styl hry či zpracování.
    ALe Trailer má být trailer. účel splnil, nabudil a pořádně.
    Je tam klišé ? A kde dneska není.
    Ještě říkás že si vypnul po minutě a trailer má 3 .. takže jsi viděl kulový,ale hlavně že je to plné klišé. Grow up ...
    Navíc je to opravdu trailer k 3
    tímu dílu, tak nevím na co si stěžujete.
    Proste games. cz .. mraky ubrecenej spammerů
  • rhaegar
    Ano cílova skupina těchto her se pohybuje 12-17 let bohužel starší hráči mají smůlu. Ale děti mají radost a voto tady de!
  • Copak se ti chlapče na mně nelíbí? :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší