Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    To, že se odmítám otevřeně bavit s lidmi jako jsi ty nebo on, neznamená, že jsem arogantní... Nebo snad čekáš, že se s lidma, kteří pro mě mají jen urážky, budu o něčem bavit, Amíku? *3*
  • To nemá cenu. Věř mi... Delší argumentace s ním postrádají jakýkoliv smysl - On je tak arogantní, že by zapřel i svou matku...
  • Cahir
    aha, tak jestli opravdu zastáváš názor, že poznáš komplexní hru pouze z videí na youtubu, tak si opravdu nemáme co říct.

    Já a moji známí jsme v životě žádný žvásty o Tali nevedli. Ať si každej přistupuje k ME jak chce, ale škatulkování hry a hráčů pouze na základě toho, že existuje skupina "talimancerů", je důkazem neznalosti hry. Pro spoustu lidí o tom to univerzum prostě není, což bys věděl, kdybys věděl, o čem mluvíš... A teď už opravdu konec.

    Bože, odtáhni už prosím někam do věčných lovišť.
  • Trol.diskuzni
    Na to mi opravdu stačí vidět pár gameplay videí na youtube + pár überepic trailerů, abych rozpoznal, že to je jen komerční brak pro amíky a biodrony, aby si mohli vrznout aspoň virtuálně... O čem jiném to asi tak může být, když jsou celé diskuze jen o tom, jestli je lepší Tali nebo ta druhá buchta, co se v tej hře hlavnímu hrdinovi nabízí k mání. *3*

    EDIT: Jsem rád, že jsi ji ukončil, stejně nemáš žádné pádné argumenty a zmůžeš se jen na urážení... *4*
  • Skus mi v tom zabránit *1*.
  • Cahir
    Vážně? Takže ty jsi tady poslední týdny nemlel o tom, jak je CELÁ série jedno velký klišé, kalkul, simulátor gay romancí, že se to dělá jenom kvůli penězům, že je to hloupý, pro konzumenty a já nevím co ještě? Ty tvoje žvásty neměli přesah pouze od traileru ke hře samotné, ale dokonce k celému Bioware, EA a hráčům.

    Nekritizoval jsi trailery, ale hru jako takovou a to několikrát, popíráním se akorát víc ztrapňuješ. Tím s tebou končím diskuzi.
  • Trol.diskuzni
    Já také kritizuju to, co jsem viděl ve videích a četl v článcích... *3*
  • Cahir
    Já kritizoval pouze a jenom podobu a animace postav, které jsem shlédnul ve videích. Design a animace si podle videií opravdu můžeš dovolit kritizovat. O hře samotné bych si nic říct nedovolil, protože na rozdíl od tebe nekritizuji to, co neznám. *3*

    Jsem opravdu zvědav, jak mi tohle vyvrátíš.
  • Trol.diskuzni
    PR kecy mě nezajímají... Název je podle mě čistě prozaická záležitost. *4*
  • Cahir
    Název je vysvětlen v intru v prvním díle.
  • Trol.diskuzni
    Říká člověk, co včera vehementně kritizoval Teru, aniž by o ní cokoliv věděl... *3*
  • Cahir
    Vždyť jsi to ani nehrál. Víš o té sérii velký kulový. A stejně máš hubu plnou keců o kvalitnějších titulech. Tvoje kritika je na hlavu postavená. Kdybys sis splnil alespoň základní domácí úkol a něco ze hry odehrál. Takhle se zmůžeš jen na neustálé opakování nicneříkajících žvástů jako klišé, mainstream atd.

    Největší ironií je, že je tě plná diskuze u všech článků k této hře a ty o ní přitom ani nemáš co říct.
  • Joha
    XBOX360 verzia sa už povaľuje na TPB...
  • Joha
    Po DA2? Radšej nech sa snažia... veľmi snažia...
  • Má pravdu předsedo!
  • Trol.diskuzni
    Nekoukám, nehraju, ale stejně svoji nespokojenost vyjádřím, neboť články na ME pomalu každých pár hodin je fakt jen umělé tlačení už tak profláklé herní série na úkor jiných, zajímavějších her... Asi lokální distributor v redakci Games.cz řádně vyprázdnil svoji peněženku. *5*
  • Asi takhle, nelíbí se vám trailer ? Nekoukejte na něj a nehrajte to. Skutečně se potvrdilo Haters gonna hate.
  • Nápodobně, děkuji za znovuzískané mládí. A co, můžu si jako teenager užít i kvalitní fantasy a sci-fi? Třeba ty, ve kterých se vyskytuje tvůj nick? Pověz, opravdu jsi Jonův otec? :-D
    Opravdu nechápu, proč série ME, stejně jako nové díly TES, Diabla,... lákají tolik kritiků, když jde o to nejlepší, co se v daných žánrech prostě tvoří. Ano, rád bych si zahrál Dark Souls, ještě raději nějaké old-school rpg typu NWN nebo Planetscape, ale taky bych si užil JRPG, moderní Bioware kusy (DA2 jsem nehrál, ale jednička výborná), nebo hry od Blizzardu (tady jenom Diablo, protože ve strategiích preferuju supreme commandery a online hry nehraju).
    Jak nemám pro sociologii příliš slov chvály, velmi by mě zajímalo, jaké je věkové rozložení hráčů různých her, žánrů... neexistuje nějaký takový výzkum?
  • Mayuri12
    Na tédle diskuzi jsou i mnohem horší lidi než ty.
    Ou to neznělo zrovna pozitivně *3*
  • Hairy_Ass
    1) Se tak nazývá období expanze lidstva do vesmíru po objevu mimozemské technologie na Marsu.
    2) Je to kvůli fyzikálnímu jevu, jak píše Stoneboy. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší