Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "ze slušnosti ke tvůrcům hry" - nic ve zlém, ale to mne mile pobavilo :-)
  • Veskoslav
    Jo oba se mi vybavují. Skyrim osobně nemám rád, protože nemám rád, jak je oblečený ten bojovník:-D (Samozřejmě je to dobře zpracované, ale u ně je Skyrim Skyrimem. Bohužel.)
  • Veskoslav
    To bohužel nevím. Jenom jsem si pročítal fóra a až 8.3, bohužel nic bližšího k tomu nebylo.
  • To nevi nikdo, protoze zadny grupa neoznamuje jaky crack kdy vydaji, ale v tomhle pripade neni duvod, proc predpokladat, ze by to bylo v jiny den nez v den vydani.
  • Prosimtě, jak dole píšeš, že crack na Mass Effect 3 bude až 8.3., tak nevíš, jestli to grupy dělají ze slušnosti ke tvůrcům hry, nebo to prostě nemůžou rozlousknout?
  • Masa-san
    Je fakt, že má dobrou marketingovou kampaň *1*
    Ale zároveň si myslím a doufám, že ME3 dostane vysoké hodnocení, ale ne díky kampani nýbrž obsahu *4*
  • Trol.diskuzni
    I tam figuruje nějaký troll? A jak to jeho trollení vypadá? *8*
  • Pravdou je že hra samotná to do hráče takto netlačí je v ní trocha klišé a cool hlášek jinak je ale v tomto směru na mnohem vyšší úrovni než většina jiných dnešních scifi her. Do traileru to co vám ve hře (která trvá kolem 30 hodin) normálně nevadí nahustily do minuty nebo dvou tak je potom jasné že to může působit hloupě.
  • Cahir
    Mass Effect se nikdy nesnažil být sofistikovanou artovou záležitostí. Vždy to byla heroická patriotická sopa opera plná klišé. Podsouvat mu něco jiného je nefér.
  • Spis ne pusobivy mi prijde dost klisoidni a kycovity ;) Hra snad bude dobra, dojel jsem predchozi oba dily a za mne ok.
  • Veskoslav to hodnoceni pojal tak, jak to jednou bylo prezentovy v simpsnech:
    Tenhle film se mi libi vic nez ostatni, protoze jsem ho videl ted.
  • Pethulla
    Tak co se těch trailerů týče, tak takový Dead Island byl povedený, špatný nebyl ani Skyrim. A kdybychom hodně popřemýšleli, tak jich najdeme ještě několik.
  • Vzhledem k tomu ze trailer ma neco malo pres dve minuty,tak mi to stupidni neprijde. To spise tvuj post.
  • Trailer se mi nelibi, ale s ME jsem byl vzdy spokojen. Klise mi nevadi, kdyz je rovnomerne rozprostreno, ale z tohohle traileru to uplne kape.
    Kompozice traileru: drsny zaber, kulervouci hlaska, vybuch, drsna hlaska.
    Sice jsi psal, ze trailer ma byt na efekt, ale toho se da dosahnout i jinak. Asi uz holt nejsem cilova skupina tehle hry :(
  • Na efekt. Ne hloupy a cileny...ja vlastne nevim na koho. Na ''prvohrace''? Vzdyt tohle je treti dil,ne nova serie.
  • takže to radši v první minutě vypneš a řekneš že to stojí za kulový.
    Klišé sem klišé tam... who cares .. to si začni stěžovat na cokoliv jiného.
    Hlavně největší stupidita soudit to, po první minutě ...
  • Hmm. Vsechny hry od Bioware z posledni doby jsou plne klise. A co jako? Bioware nikdy nebylo mistrem vymysleni pribehu. Jejich deviza je ve vypraveni,v podani pribehu. temer kazdy trailer k temer kazde hre je klisovity az hanba. A zrovna tenhle je jeste o tridu horsi. Mozna pro ty,kteri nevideli predchozi vide,mozna pro ty je zajimavy. Pro me uz ne. Tretina videa jsou jen zabery ze starych traileru nebo z dema.
    Ale to prece neznamena ze se na hru netesim. Tva logika je divna. Ze se mi nelibi barva auta jeste neznamena,ze se mi nelibi i auto. *8*
  • Jo abych dodal, ja nevěděl datum kdy crack má vyjít. *3*
  • Pokud si dobře pamatuji Bitvy o Citadelu se zúčastnila pouze Pátá flotila pod velení admirála Hacketta, ne celá Alianční flotila. Navíc když se konečně dostala do střetu se Sovereignem už byla značně oslabená po střetu s gethskou flotilou.
  • Však já ještě nejsem dospělý :). Je mi teprve 17.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší