Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No řekl bych, že nehrajou, bo není crack :)
  • Taky nechapu co na tomhle ingame traileru s recyklovanymi zabery je tak bozskeho.
  • Vážně závidim pirátům, který už samozřejmě zase hrajou...
  • smejki
    No taková sluišně zvládnutá epičná tucťárna. U hry si počkám si na recenze.
  • Masa-san
    JJ tohle je zatím jediná trilogie her, u které nemám závažnější důvod být skeptický v očekávání a tak se po dlouhé době popravdě řečeno těším jako malý kluk na vánoce. Už jsem na tenhle pocit skoro zapomněl *4*
  • Masa-san
    Ja si myslím a to pouze spekuluji, že u té velké bitvy to bude probíhat na základě úkolu .. získej co nejvíce spojenců, ale čím déle ti to potrvá, tím méně zbude ze Země. A zároveň menší počet spojenců povede logicky k větším ztrátám u spojenců až možnosti prohrát bitvu *5*
    + bude třeba nějaké technologie/upgradů na efektivnější útoky/obranu proti reaprům ... Něco jako příprava na konečnou misi ve dvojce *5*
  • Je to dobry, ale mne se mozna vic libi tady ten kratkej, vydanej u prilezitosti oznameni ME3.

    http://www.youtube.com/watch?v=dkBAQeOYNiw
  • rancor1223
    Když to vidím takhle vedle sebe? Váhám mezi ME2 a ME3. ME1 nepřichází v úvahu, ten trailer je docela děsnej *1*, je tam ale dobře vidět jak se vývojáři naučili za tu dobu s konzolema pracovat. ME2 má skvělou hudbu a je dobře sestříhaný, ale to ME3 taky. Asi bych řekl ME3, ale je to opravdu jen o chloupek...
  • Dobře povedený trailer co na více říci.
    Sice to to nepřekoná mé oblíbení intro z Dungeon Keeper ale de to no :)
    Škoda jen,že dobré akční trailery rostou jako houby po dešti, když počítám i filmy.Pak si řeknu "super pěkné" a za pár let si nevzpomenu co tam vlastně bylo přesně bylo.Zato Dugeon Keepera si budu pamatovat pořád :)
  • Veskoslav
    No a kolik lodí bylo poskytnuto? Já se spíše nechám překvapit, jak to dopadne. Spekulovat nechci co a jak. A myslím, že takto napadnou Reapery je nejlepší, musí výletnout z atmosféry, oslabení pláště lodi atd. Ale to už jsou jenom spekulace:)
  • *1* *1* *1* Obávám se, že s veškama tam Veškoslava nevemou *15* a dál zůstane tady naříkat s ostnem hluboko v pr... *5* . Au au au...
  • to jsem si všimnul a rozhodně tam bylo více než jeden reaper, víc než 10 víc než 100
  • Veskoslav
    Všimni si, že tam není jenom Alianční armáda;)
  • Trailer hustej, možná toho řekl trochu moc. Ta závěrečná bitva mě děsí, celá lidská flotila byla potřeba na zničení jednoho reapera. A nakonec se proti celé reaperské flotile použije huráá taktika? no nevím, snad se to vysvětlí.
  • Tak to máme asi oba jiný kvalitativní standard a hudební přehled...
  • Trol.diskuzni
    Nic nekončí, to ti mohu zaručit!

    Nejsem Nostradamus, to však ani není třeba!
  • http://www.youtube.com/watch?v=0DSCFQcR08E tendle je taky dobrej ... jestli to už někde tady je postnutý tak sorry , jinak enjoy *3*
  • fůů až mi běhal mráz po zádech. Ještě jsem to nehrál, ale už teď je mi líto že nám ta série končí. *14*
  • Na mě je to je trošku spoiler trailer,ale jinak super:-)
  • Trol.diskuzni
    Řekl bych, že remíza... Hrozný = děsný, nebo nikoliv? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit