Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážně závidim pirátům, který už samozřejmě zase hrajou...
    • Veskoslav
      Bez cracku sotva:-D
      • Tak ale stejně, u tyhle hry tu bude crack dřív, než to u nás vyjde. Už stahuju, jelikož to do pátka nevydržim :(.
        • Veskoslav
          No jelikož Skidrow či Reoladed řekli, že dřív jak 8.3 crack nebude, tak nevydržet den.....No nevím, jsem myslel, že dospělý člověk vydrží den.
          • Jo abych dodal, ja nevěděl datum kdy crack má vyjít. *3*
            • To nevi nikdo, protoze zadny grupa neoznamuje jaky crack kdy vydaji, ale v tomhle pripade neni duvod, proc predpokladat, ze by to bylo v jiny den nez v den vydani.
          • Však já ještě nejsem dospělý :). Je mi teprve 17.
            • Skus mi v tom zabránit *1*.
            • mohlo by narušit tvůj proces socializace a to nikdo nechce!
            • tak ruce pryč mlíčňáku! Hra je dostupná až od 18 ti let věku!
    • No řekl bych, že nehrajou, bo není crack :)
      • Joha
        XBOX360 verzia sa už povaľuje na TPB...
  • smejki
    No taková sluišně zvládnutá epičná tucťárna. U hry si počkám si na recenze.
    • Pethulla
      čekat na recenze? Ta hra už má teď minimálně devítku jistou.
      • smejki
        Co je mi po číslech? Já chci popis. Když někdo bude vřískat nad tím, jak je to epické a badassovité a vlepí 9, nekoupím to. Když někdo vychválí dialogy, zpracování konsekvencí hráčova jednání, logičnost příběhu a vlepí tomu 7, protože mu to přijde zbytečně akční, pak o koupi budu uvažovat.
      • Masa-san
        Je fakt, že má dobrou marketingovou kampaň *1*
        Ale zároveň si myslím a doufám, že ME3 dostane vysoké hodnocení, ale ne díky kampani nýbrž obsahu *4*
        • smejki
          marketingová kampaň je podle mě naprosto příšerná. stoprocentně se ztotožňuji s tímto: http://www.escapistmagazine.com/articles/view/columns/experienced-points/9452-Marketing-Effect-3
    • Taky nechapu co na tomhle ingame traileru s recyklovanymi zabery je tak bozskeho.
  • Masa-san
    JJ tohle je zatím jediná trilogie her, u které nemám závažnější důvod být skeptický v očekávání a tak se po dlouhé době popravdě řečeno těším jako malý kluk na vánoce. Už jsem na tenhle pocit skoro zapomněl *4*
  • Je to dobry, ale mne se mozna vic libi tady ten kratkej, vydanej u prilezitosti oznameni ME3.

    http://www.youtube.com/watch?v=dkBAQeOYNiw
  • Dobře povedený trailer co na více říci.
    Sice to to nepřekoná mé oblíbení intro z Dungeon Keeper ale de to no :)
    Škoda jen,že dobré akční trailery rostou jako houby po dešti, když počítám i filmy.Pak si řeknu "super pěkné" a za pár let si nevzpomenu co tam vlastně bylo přesně bylo.Zato Dugeon Keepera si budu pamatovat pořád :)
  • Trailer hustej, možná toho řekl trochu moc. Ta závěrečná bitva mě děsí, celá lidská flotila byla potřeba na zničení jednoho reapera. A nakonec se proti celé reaperské flotile použije huráá taktika? no nevím, snad se to vysvětlí.
    • Pokud si dobře pamatuji Bitvy o Citadelu se zúčastnila pouze Pátá flotila pod velení admirála Hacketta, ne celá Alianční flotila. Navíc když se konečně dostala do střetu se Sovereignem už byla značně oslabená po střetu s gethskou flotilou.
    • Hanzales
      ...a nebo nakopou prd*l nějakému "alfa" reaperovi, ostatní reapery to dezorientuje a pak je dorazí :D
      • Tak jednoduché to není v ME 1 vládce (sovering snad jsem to napsal dobře) řekl že reapeři jsou na sobě zcela nezávislí a každý z nich je sám o sobě národem
    • Masa-san
      Ja si myslím a to pouze spekuluji, že u té velké bitvy to bude probíhat na základě úkolu .. získej co nejvíce spojenců, ale čím déle ti to potrvá, tím méně zbude ze Země. A zároveň menší počet spojenců povede logicky k větším ztrátám u spojenců až možnosti prohrát bitvu *5*
      + bude třeba nějaké technologie/upgradů na efektivnější útoky/obranu proti reaprům ... Něco jako příprava na konečnou misi ve dvojce *5*
    • Veskoslav
      Všimni si, že tam není jenom Alianční armáda;)
      • to jsem si všimnul a rozhodně tam bylo více než jeden reaper, víc než 10 víc než 100
        • Veskoslav
          No a kolik lodí bylo poskytnuto? Já se spíše nechám překvapit, jak to dopadne. Spekulovat nechci co a jak. A myslím, že takto napadnou Reapery je nejlepší, musí výletnout z atmosféry, oslabení pláště lodi atd. Ale to už jsou jenom spekulace:)
  • http://www.youtube.com/watch?v=0DSCFQcR08E tendle je taky dobrej ... jestli to už někde tady je postnutý tak sorry , jinak enjoy *3*
  • fůů až mi běhal mráz po zádech. Ještě jsem to nehrál, ale už teď je mi líto že nám ta série končí. *14*
    • Malleth
      To končí asi tak jako Halo.
      Proč by zabíjeli dojnou krávu
    • Trol.diskuzni
      Nic nekončí, to ti mohu zaručit!

      Nejsem Nostradamus, to však ani není třeba!
  • Na mě je to je trošku spoiler trailer,ale jinak super:-)
  • Nooooo, launch trailer na dvojku byl sice lepší (to asi proto, že byl prostě mega hustě úžasňákovitě nářezovej), ale tohle taky není špatný. Dávkování hlášek bych si tedy uměl představit mnohem lépe (gaurusova i TIMova jsou docela zabité) ale ta hudba to vytahuje. Těšme se .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit