Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celkem slabota,Launch trailer k Mass Effect 2 byl o několik tříd lepší imho.
    • u mě to je nastejno téměř ikdyž ME2 trailer je opravdu krapet lepší ale toto je taky velmi pěkné.
  • blahorodie
    PROSIM VAS !!!
    daju sa nejako vypnut tie reklamy na tiscali.cz ,
    sak je to nenormalne uz, ako u CHUJOV *12*
    napiste mi do emailu , bud tu alebo : blahorodje@gmail.com
    Dakujem/Dekuji
    • rancor1223
      Chrome + AdBlock = žádná reklama!
    • lol blahorodije
    • rhaegar
      Zkus Adblock plus u Firefoxu tu reklamy nemám
    • trolo
      pobavil :-D

      ps: stiahni si adblock plus
    • na mail se to každej vymrdá
  • Paul_cz
    Stejně to je zajímavý...jedničku i dvojku vlastním, líbily se mi a dohrál jsem je, ale na trojku se nějak ne a ne začít těšit, a žádný, ani tento, trailer to prostě nedokáže změnit.

    Možná to bude tím že jsem v poslední době shlédnul Farscape a Babylon 5, a vidím jak nehorázný rip-off ten Mass Effect vlastně je *4* .
    • MarekTV
      Všechno je teď rip-off, kupodivu mi to ani nevadí. Taky proč by, když ta hra je prostě dobrá a universum propracované. Jasně, čerpá z Babylon 5, Star Treku, Star Wars a dalších všemožných značek, ale když to stejně parádně funguje? Sám jsem Babylon 5 nikdy neviděl, ale nečerpá i on odněkud?
    • babylon jsem sledoval a žadný ripoff nevidim
    • Babylon 5 to zas bude nějáký 150 let starý moralizující nuda scifi
    • kok*t
  • michaliuz18
    jediny trailer na hru z ktorej je citi nieco epicke a hlavne emocie, to vie jedine me3 a cela trilogia a degesi co povedia ze je to blbost nech idu hrat mw3
    • Mayuri12
      Vůbec bych je neřešil i když pravda člověk se nějak do 9. 3. zabavit musí tak proč neodpálkovat pár trollíků.
    • Libi se mi ME3 predchozi dily me bavily, ale tenhle trailer me nechava chladnym nic tak uzasnyho to neni.
      • rhaegar
        Pro děti před spaním je to vynikající!!Takový moderní Večerníček
  • Lawliet
    Mm jak asi Šépy dopadne.. umře/neumře.. podle mě ano a nedivil bych se kdyby jeden možný renegadeský konec byl na styl mého oblíbeného ikdyž už ve 2ce málo zminovaného Sarena zničí reapry přitom ovšem odpráskne někoho ze svého týmu a obětuje svoji milovanou ..něco na styl né příliž kladného hrdiny ..šilence jež pro zničení nepřitele "obětuje vlastni duši" Byl by to hezky konec pro někoho kdo se snažil byl první dva díly slušný antihrdina
  • Po dlouhe dobe trailer na hru u kteryho jsem si rekl "wau" . Sice takovy maly kratky, ale rekl... *2*
  • Veskoslav
    Proklínám laboratoře ve škole (povinné) a svou práci. Ale zase na druhou stranu aspoň u toho nebudu sedět 4 dny v kuse a hned to nedojedu:)

    A ten trailer, no už dlouho jsem neviděl takový, který by se mnou trochu hnul:)
  • Vypadá to, že si konečně užijem epické bitvy jak na zemi, tak i ve vesmíru...
  • Lawliet
    velmi pěkný klip ..chvilama mi z něho šel mráz po zádech ..
  • MrSanta
    Ou jéé. Akorát na můj vkus je v tom traileru příliš málo Tali *2*
    A je tam sexuální scéna, to zas budou mít Fox News o čem povídat *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší