Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • more§ epic pls
  • Vypadá to, že v březnu budu ve škole propadat :D
  • kdyz se vam to tak nelibi tak si to nekupujte!
    • You don't say?
    • Je pravda, že Mass Effect 3 již unikl na torrenty? *10*
      • Lawliet
        bohužel/bohudík ? Pro některé lidi kteří si hru chtějí koupit ale za svoje prachy ji chtějí celou to bude možná alternativa..
      • rancor1223
        Jakási verze údajně stažená přímo z Originu se skutečně objevila a dokonce to vypadá že to není fake, ale crack stejně bude až s vydáním, tak jak je tomu u Steam her.
        • ta co unikla na internet je prý pre-Beta verze btw o prodejnost bych se nebál
      • Nechtěl jsem reagovat, my fault
  • Jediný co bylo na tom traileru epickýho tak ta písnička Protectors of the Earth, jinak to na mě působilo celkem suše a ještě byla špatná synchronizace střihu s hudbou *6*. btw. na hru se straaašně moc těším *14*
  • MidnighT91
    Fakt se moc omlouvám, nepíšu to zrovna dvakrát střízlivej ale z toho traileru jsm se kur*a málem pos*al...
  • Z traileru jsem se neudělal, ale musím říct že filmy mají dost velkou konkurenci *3* . Nicméně za 7 dní je to tady!!! *14*
    • už s klepu na to jako třaslák
  • Amim
    Ale jo, pěknej trailer. Two steps from hell prostě nic nepřekoná a Garruse taky ne. Začínám být mírně nedočkavý.
  • Cahir
    Hustýýý! Holywoodský epos v nejlepším slova smyslu.
  • Jako určitě to není nic spešl, možná ale je to i tím, že znám snad všechny epické songy a tohle je klasika. Zkusil jsem demo a působilo to lehce odflákle, shepardův oblek byl rozmazaný a prostě pohyb a skákání atd.. přišlo mi to nedodělané. Naštestí hraju mass effect kvůli příběhu, i když ty trailery jsou prostě strašně neoriginální, samozřejmě pokud jde o epické příběhy je v dnešní době nemožné být úplně originální, ale i přesto.
    • rancor1223
      Mě přišly animace atp v pohodě. Co mi vadilo byl ten oblek, bylo vidět že ho má na sobě jen tady v demu a po zbytek hry ho neuvidíme tak kdo by se s nim sr*l, že? *1*
  • Malleth
    *6*
    • Mayuri12
      *12*
      • Malleth
        Pravda...je to prasárna použít takovou hudbu do tak suchýho a prázdnýho traileru a ještě k tomu blbě
        • Mayuri12
          Vida a já měl na mysli že prasátko si ty to jen dokazuje jak málo se toho dá vyjádřit písmem. Vida Vida

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit