Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    A kdyz mam vsechny tri dily na PS3 tak nejaka slevicka by asi nebyla co ?
    Mno radsi pockam a pak to vemu treba z druhy ruky, nez vyplaznout takovej batoh jenom za remastery i kdyz to sou jedny z nej her na konzoli.
  • jasna koupe ;) uz jen z duvodu podpory nejlepsi herni firmy.. samozrejme pc lide semnou souhlasit nebudou protoze nikdy neokostovali tyhle bomby ale recenze prodeje a proste vse mluvi jasne za vse ;)
    • My toho okoštovali mnohem víc, neměj obavy. Užij si jednu značku na topinkovač za 10k *5*
      • okostovali vic ale ne takovou bombu a nebudu zminovat ze na ps vychazi to same co na pc jen ktomu jeste god of war last of us journej no proste mraky her :) samozrejme si hru koupime a nestahneme radi podporime vyvoj a pak se nekdo divy ze na pc nejsou takove pecky.. jeste aby jo kdyz si to pulka lidi stahne ;)
        • a trolovat, že se na PC pirátí.. to je fakt argument *1* jste pouze otroky uzavřených platforem, čemuž odpovídá taky přemrštěná cena všeho (topinkovač, příslušenství, hry...). dej si facku, proberetě to z té diskotéky, možná *3*
          • no nebudu ktomu nic moc rikat pac argumenty sou nic moc ale nemuzu si odpustit poznamku k nasemu predrazenemu topinkovaci ktery ( me osobne ) jede 8 let bez problemu a vase hlucna "levna" ( ale drazsi) pracka co rve jak trzena a kazdy dva roky potrebuje nove komponenty aby se dalo hrat je opravdu super :D
            • a unesen z teto bomby je jen videt ze si muj clanek ani necetl :D.. pac je tu receno ze podporim nejlepsi herni firmu ;)
        • Nebudu zmiňovat, co všechno vychází na PC a na hardwarově starších PC pod TV (konzolích) ne. Nevešlo by se sem to.
          Že jsi unešenej z této "bomby" jen dokládá to, že nemáš moc na výběr *5* *3* ... *1*
  • Koupím znova. Bavilo mě to moc. Nejvíc sem zvědavej na jedničku jak bude vypadat, protože mezi 1 a 2 byl velkej skok v grafice. Ale těším se na všechny tři. A čtverku taky.
  • Tady se děje něco važně divnýho :D Řádí tady zlá třicítka :D
    • Taky ji vidím :D někomu tahle série leží hodně v žaludku :D

      Jinak rozhodně pořizuji :)
    • Vogon
      Někomu asi někde chybí třicet centimetrů, tak si to kompenzuje. Třicet centimetrů je ale vááááážně hodně.
  • TheGGG
    zase mažete lidi co obhajují a mají konzole, ale pc pakáž a trolli necháte být? No jo, hipster games si svojí póvl kliku drží.
  • Luckiller
    Mohl by mi někdo vysvětlit tu fámu, že Nathan Drake je psychopatický zabiják? *7*
    • Zahraj si Uncharted, zabíjení protivníků je základní herní mechanismus. Přitom jde o lidi, které Nathan většinou nezná, nic mu neudělali, prostě třeba jen někde stojí a hlídají, jenže Nathan chce poklad (kdo by nechtěl), tak jde a všechny je postřílí. Příběhově je Uncharted blábol (dohrál jsem všechny tři díly), z hlediska hratelnosti celkem fádní střílečka, ale technické zpracování je vynikající (na svoji dobu). Z toho (a z PS exkluzivity) zřejmě plyne obliba této série.

      Mně osobně se mnohem víc líbí Last of Us. Taky nic originálního, ale mnohem lepší příběh i hratelnost - alespoň pro mě. Technické zpracování znovu vynikající.
      • Vicemene souhlas. Jen bych pridal ze Uncharted ma dobry scenaristy hlavne co se hlasek a rozhovoru tyce.

        Last of Us me prestal bavit stejne rychle jako Uncharted.
  • nechtel jsem ale kdyz to ted vidim zase si to poridim.paradni dobrodruzstvi a zabava,ale platinu uz znovu delat nebudu.skoda ze tam nebude multiplayer,ve dvojce byl skvely coop.
  • Přimělo :-)
  • Koukám, že PC master race tady zase butthurtí. Docela se bavím jak se tedy znemožňují různýámi tvrzeními o hrách které viděli možná tak na youtube. No nic, Uncharted je super série kterou jsem si moc užil. NEbudu jí kupovat znova (mám všechny díly na PS3) ale na Uncharted4 se těším. Popravdě si pak můžou roční exkluzivitu Tomb Raidra strčit za klobouk.
    • souhlas, taky to kupovat nebudu
  • Přimělo, protože tahle trilogie obsahuje jedny z nejlepších her vůbec. Pokud PCčkáři budou plivat, protože si to nemůžou zahrát neboť "konzole jsou přece zlo", tak ať, taky jsem do téhle skupiny jednou patřil, jenže jsem si pořídil PS3 a zjistil, že jsou to masterpiecy, které nemají jen tak konkurenci, co se týče báječně napsaných a vykreslených postav, skvělých dialogů, ve kterých nechybí ani humor, nádherných lokací a chytlavého příběhu. Netupá blockbusterová zábava, jak se patří. ND uměj.

    Až pořídím v budoucnu PS4, tak Uncharted kolekce bude jedna z prvních, které budu kupovat. Ano, sice znovu, ale tyhle hry si to zaslouží a já si je klidně rád dám znovu, akorát v 1080p - 60 FPS a s lehce uhlazenější grafikou + bonusy.

    Jsou totiž hry, které neomrzí. Ne jako ty kokotiny typu Crap Souls apod... haha, jo musel jsem *2*
    • Ristoro
      Hrál jsem Tomb Raidera. Uncharted se dost srovnává s Tomb Raiderem. Hra to byla pěkná, ale jednou a dost. QTE a koridory si nechte na konzolích :).
      • Vždyť taky necháme. Na konzolích si zahrajeme akční dobrodružné adventury, závodní hry a hack-and-slash, a na PC strategie, point-and-click, FPS a hardcore RPGčka.
        • Já si na PC zahraji všechno. Nepotřebuji topinkovač za 10k, ale pouze kvalitní gamepad za 5 stovek.
          hawk
    • No mě to omrzelo po prvním dohrání nějak v tom nevidím znovu hratelnost
    • cumpi3
      Jde z tebe strach...hlavne ten spoiler, to chtelo koule

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit