Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela me stve,ze 3dil,neni ve 3D,mam novou telku,tak jsem si to chtel vychutnat ve 3d,a full hd.
    • Jack1947
      3D je přežitý přežitek... aspon tedy to dosavadní "3D"... taky to vědí vyvojáři proto to je jen kdyspozici u nějakých her.
      • Pfezitek to byl v 720p a u par blaznu,co to hrali v pasivnich 3d brilich,a ne v aktivnich,hlavne to lg cinema 3d,je nejvetsi hnus na hry,co jsem kdy videl.Ale kdo hral treba motor storm ve funkci simul wive,coz ma sony bravia,je to nej pro dva hrace.A v kooperaci je to supr,lepsi jak rozdelena obrazovka.
  • Mart9
    Nemám na čem *16*
  • Vau. Považujem sa za PC hráča a jedinú konzolu ktorú som kedy mal bola PS2 ale nerobí mi žiaden problém priznať že Uncharted séria je naozaj masterpiece. Tí ktorí tu majú ten mínuskový fest z toho videli asi max 5 minút a aj to s predsudkami že pozerajú na ďalšie CoD.
  • No vidím že se tu sešla parta lidí, kterou tahle série vůbec nebere, takže se za ni musím trochu postavit :)

    Uncharted série je pro mě asi ta nejlepší ukázka žánru dobrodružného "filmu". Dřív tohle prvenství měla jiná série, ze které si Uncharted vzalo inspiraci a na rozdíl od ní si pořád uchovalo svoji kvalitu aniž by se musela ohnout pod tíhou okolností. Tato konkurenční série se paradoxně posléze stala špatnou kopií Uncharted a ano, dost mě to mrzí, když vezmu v úvahu, že jsem s ní kdysi vyrůstal. Teď už je pohým stínem toho co bývala (těm, kterým to stále nedošlo, jedná se o Tomb Raider).

    Uncharted je prostě taková Hollywoodská horská dráha a to jsou atrakce, na které se někdo rád dívá, někdo se jim vyhne a někdo si ji po vyzkoušení rád projede znovu, protože si tu první jízdu užil tak moc, že si ji prostě musí zopakovat, protože ví jak úžasná byla a rozhodně si zopakováním ten zážitek nezkazí.

    Jo, mám tu sérii rád, jo koupím si ji znovu. Proč? Protože je v tomto žánru nejlepší, stejně jako vím, že nejlepší bude i ten čtvrtý díl. Last of Us potvrdilo, že Naughty Dog chyby nedělá a z pohledu vyprávění příběhu patří k absolutní špičce.
    • Absloutní souhlas. Ty nekvalitní jsou nejspíš od lidí co o tom zřejmě vůbec nemaj přehled.
      -pst " Pc only people or MS fanatics.."
    • Spojovat Uncharted 1 s kvalitou... to chce docela odvahu.
      • Tak lidi jsou schopní spojovat s kvalitou třeba i Dead Island apod...

        A ano i Uncharted 1 je ve svém žánru nejen kvalitní, ale i nejlepší...
        • Ach ano, nekonečné vlny černých polobohů s AKčky, které byly ke konci proložené trochou nacistických zombie. Jo, z toho ta kvalita úplně křičí.
        • WOSHOST
          Svatá pravda první uncharted je nejlepší z celé trilogie.
  • nechapu ten nesmyslnej hate proti PS4 ja si ho koupil kvuli tomu abych si zahral na nem pekny hry v dobry kvalite a nemusel kazdej pul rok vylepsovat pc a byl sem od 7 let do svejch 30ti odkojenej na pc hrach a rikal sem si ze si konzoli nikdy nekoupim a ze na ovladaci hrat nikdy nebudu a uz bych to ted nemenil vazne...vzdyt kazdej at si hrajem na cem chce a co ho bavi ne, ja treba Uncharted nikdy nehral a pred 4kou si chci urcite celou serii zahrat. Jen mi prijde fakt detinsky tady na sebe halekat ze je ten hraje na PS4 to je zoufalec a ten zase po tom steka ze hraje na pc...myslim si ze techle s*acek je dost na jinejch servech az az...
    • Ještě dodám, že kdyby konzole masově neovlivňovaly kvalitu her pro PC (všeobecné zjednodušování, stagnace značek a jejich úpadek, neodladěné ovládání a hlavně některé porty jsou prostě k zblití!!!), tak je nám to šumák. Ale jelikož na PC mají zásadní a v drtivé většině negativní vliv, vždycky tady ta rozepře bude.
      • Tohle je ten nejpřitroublejší argument. Ten trend směřování her k mainstreamu nemá nic společnýho s konzolema, ale jen s tím, že chtí obchodníci udat svý zboží co nejširšímu okruhu lidí ...
    • kde to žiješ? vylepšovat pc každých půl roku? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      to už ksindl s novým topinkovačem si tam manuálně vrazí větší HDD, pc uživatel upgraduje po několika letech že..
  • Osobně tuhle nabídku nevyužiju, serii Uncharted mám až na GA dohranou, takže nemá moc smysl hrát znova (i když, třeba později) ale nepochybuju, že pro lidi, co neměli PS3 je tohle výborná nabídka, zvláště u takto výtečné serie.
  • Ale mamííí, já nechci aby se lidi bavili s jinou hračkou a na jinejch hrách. Béééééééé. Jak si to můžou dovolit? Béééééé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit