Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To není pravda , já u nich vždy brečím a přemýšlím o sebevraždě.
  • Líbat holky ? *11* *11* *11* Úplně se mi z toho udělalo zle. Inteligentní lidé především jedí pouze zkaženou zmrzlinu. *5*
  • Je to na Steam
  • Nechápu, co má v traileru znamenat ono "The most anticiwhatever(nvm jak se to píše) game in history". *11* Na světě vyšlo/má vyjít dost jiných her, na které se čeká mnohem více a todle je podle mě jen nabubřelý honění si ega, jinak si to nedokážu vysvětlit.
    P.S MW3 a BF3 padají v titulu nejočekávanější hry na kolena před HF2:E3.
  • Cahir
    U CoD a BF je vždycky nejlegračnější diskuze.
  • co to je? Tady se těmito hrami pro 5 lidí nikdo nezabývá :DD. O této hře slyším poprvé a po vygooglování i naposled, DOUFÁM.
  • Peniaze uz isli na Battlefield 3, mozno ten marketing mal prist predsa len skor :P
  • No tak ty mas dost
  • keď vidím tú naskriptovanú fyziku tak mi je zle
  • souhlasim s tebou
  • Ve skutečnosti aji jo, nebyla to špatná hra, jen graficky žádná sláva, v ničem nevyčnívala. Kdysi jsem se o ni dozvěděl přes bonusweb *4*
  • Proč se hádáte? Stejně jsou to všechno kraviny.
  • No Presněěěě.....
  • Vsak to bolo len konstatovanie a smutne k tomu.
  • Mechwarrior_bw
    intelignetní lidé predovšetkým nepíšu komentáre tvojho typu...
  • Inteligenti hrajou From Dust, hearts of iron + hardcore mody atd., odreagujíí se u MW3 nebo BF3... *1*
  • tiscali vite vubec ze vyslo Cities 2012XL? jak to že tady není recenze ješte *8* *7*
  • intelignetní lidé hrají Cities 2012 nebo might and magic VI ne tohle
  • *Steam
  • Ja takto dostal mafii2 od znameho a kod jsem zadal na nvidia.com, tam me to bylo okazano na Stem, takze sem si ji pridal do sveho Steam uctu. Predpokladam ze to bude stejny princip, na kuponu mas snad pokyny...
    Oficialne je ta hra urcite neprodejna, ale neoficialne to prodat pochopitelne jde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit