Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky mě to bije do očí a nedělám si narozdíl od toho nademnou iluze, že to bude jinak.
  • ja nejradeji vzpominam na railroad tycoon 2. tohle se zda byt hodne podobny kousek. jen doufam, ze ve hre bude taky nejaka slozitejsi ekonomika. manazeri, spolecnosti akcie a hlavne konkurence. v tomto smeru byla kampan v railroad tycoonu skvela
  • hezo
    Ďakujem, pozeral som to akurát. Škoda, v tej industry sfére to bude asi také light. V Industry Giant II bolo fayn, že napr. na výrobu vína som musel dodať fľaše, hrozno, atď. (Teda ked si to len nenahováram v dávnej pamäti :D )
  • Jestli mě paměť neklame, tak TT byla vůbec první hra, kterou jsem kdy na PC hrál (Didaktik teď házím za hlavu). Tohle vypadá moc zajímavě!

    Off-topic: Autore, co si takhle zopakovat aspoň čárky v souvětích? Sázíš to tam jak brambory. Viz: Podle toho kde bydlí a kde pracují se rozhodují jakým dopravním prostředkem se budou přesunovat.
  • Ať pak udělají DLCčko, ve kterém přidělají letadla, lodě a dodělají techniku až do dnešní doby a bude to fakt bezkonkurenční ;-)

    Ale i bez toho mého popisovaného DLC se strašně těším :)
  • Tady někdo nečte noviny :))
  • Ty uděláš leda tak bobek na záchodě
  • Asi na to udelam DLC s Jestedem, aby me hnali k soudu!
  • Tak som zvedavy. Akurat s istotou viem, ze sa nebudu dat robit moje oblubene sialenosti ako vozit ropu z plosin na mory vlakom a podobne :) Najviac ma vzdy bavi vymysliet a budovat trasu, potom sa uz len pozerat ked to funguje ma pomerne nudi, tak dufam ze to easy stavanie nebude hlavne obmedzujuce.
  • To se to bude stavět ve 3D, půl hodiny budu zoomovat a natáčet kameru a pak zasadim jedno políčko kolejí, juchů! Hlavně že to pěkně vypadá na obrázcích.. no nic, zpět k openttd
  • Ghost47
    Bude - suroviny do továren, hotové zboží pak do obchodů.
  • Pisu tam 4 priemyselne vetvy, takze ano.
  • Zaujimave ze sisi nevsimol hned na zaciatku do oci bijuce: not final graphics a gameplay.
  • Viděl jsem na nějakém videu nákladní vlak, tak snad jo :)
  • Proč jen tak moc bije do očí to všudypřítomné prázdné místo vůkol .... Jeden model vlaku či několik baráčků, pár stromečků okolo a planina s holými kopci ?
  • Hanzales
    No, o tomhle slyším prvně a momentálně slintám jako hovedo :) Z Transport Tycoonu jsem míval modré zápěstí :)
  • hezo
    Bude tam možnosť aj prevážať nejaké materiály, suroviny ? Či ide len o prepojenie miest a prevoz ľudí ... ? By som skôr uvítal nástupcu Transport Giant alebo Industry Giant II :)
  • Mart9
    Tak nashle o Vánocích.
  • Po dlouhé době hra kterou sem si předobjednal a nedočkavostí už nespím týden... :D
  • Vegen
    Tak za 23 hodin začnu asi chrochtat blahem a do tý doby zapínám TTD :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit