Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aneb proč čekáme tak dlouho na opravný patch. Se není čemu divit, když mají plné ruce práce s x DLCčkama, patche přece nic nevynesou. Jinak první DLC, nevim, nevim, o mapy nemám zájem ale pokud budou ty české zbraně....a Armored Kill je tutovka.:)
  • coze ? vic destrukce v pridavku ? nebude to jako kdyz u mafie 2 slibovali a pak to nakonec dali do pridavku
  • Ach jo... kdyby radsi konecne opravili TV missile.
  • Už je to tu zas. Představte si, že hraju jak velký mapy, kde techniku hojně využívám, tak malý mapy, kam si od ní chodím oddechnout. Battlefield mi bohudík nabízí obojí. Výlevy mistra xy a jemu podobných fakt stojí za to. Možná kdyby někteří jednou začli sebehodnocením a pak se až pouštěli do druhých...
    • Ja si teda chodim oddechnout na velky mapy s technikou protoze maly s pechotou mi prijdou jako mnohem vetsi chaos :D
    • to jsem nějak nepochopil, choď si kam chceš. já jsem pouze shrnul svoje pocity z těchto dlc. já si ty menší taky občas zahraju, jenom jsem napsal, že jejich poměr je na bf poměry víc než dostatečný už teď. primárně bych tenhle typ map pošetřil třeba do bc3. to, po čem se lidem na fórech nejvíc stýská, možná přijde až v tom druhém. kupoval jsem si totiž primárně battlefield, ne přestřelku v baráku 20x20. myslím si, že výsledky svojí práce sebereflektuji dostatečně a odevzdávám zákazníkům práci vždy v pořádku a moji zákazníci mají plné právo její výsledky se mnou probírat a přípomínkovat. takže mám pocit, že jakožto platící zákazník mám stejné právo vůči tvůrci hry, za jejíž licenci jsem zaplatil.
      • Kdybys napsal svůj první příspěvek v tomhle duchu, nikdy bych tě neosočil. Ale "že většinu současných hráčů tvoří odpadlíci z COD a ty výprask z vozidla těžce nesou" je kravina. Ona vůbec většina příspěvku, do nichž někdo zakomponuje CoD je blbost. Na serverech s vypnutými granátomety a frag municí si člověk naopak zahraje kolikrát mnohem líp, než na obří mapě, kde dost často stojí půlka týmu frontu na vrtulník a druhá se snaží vyšplhat na anténu. Na malejch mapách většinou po chvíli najdu jednotku, která spolupracuje a se kterou je radost hrát. Najít někoho takovýho třeba na Firestormu je o dost těžší, takže buď jedu sólo nebo se přidávám k náhodným "kolemjdoucím". Tolik k CoD odpadlíkům co brečej z tanků. A jedno DLC s převážně velkými mapami už je venku (Wake, Karkand a Oman), druhý je v plánu. Zas tak špatnej výběr člověk nemá. Spíš bych si stěžoval, že map nebylo víc už v základní hře.
        • Ja jsem přesně toho samého názoru, BF3 je komplexní přesně jak autoři slibovali. Hraju všechny mapy a baví mě jak Metro a Bazar, tak Caspian a Koňtáky(Kanály). A ty nářky že je tu moc menších map mě vytáčejí. Nikdo je hrát nemusí. Kdyžtak je tu Firestorm, Oman a další.
  • TOHLE UZ NENI BATTLEFIELD ale CS: COD, prostor pro novy BF respektive ARMU?
  • Osobne chcem radsej vipilovany battlefield 3. Uz su ako Activision hra ma stale bugy a budu len platene DLC. A preco? Lebo musela stoj co stoj vyjst pred cod. Clovek aby prosil o poriadny update. Dufam ze nam daju aj neake mapy zadarmo inak bude u mna battlefield = cod. Kupim si stale obe lebo nie je nic ine na trhu len to a ich klony ale osobne u mna uz battl nebude mat urcite navrch. Bojim sa ze o rok pride dalsi minimum noviniek vsetko rovnake presne model cod.
  • http://youtu.be/Neq7LFDJxNg Video z Close Quarters
    • Hnus Hnus to jim nestaci zajebane metro? Hra ktera ma taky potencial na velkych mapach a takhle to zajebat no cotje?
      • kennyB
        Metro je náhodou dobrá mapa. Jedna z mejch nejoblíbeněiších.
      • dyt te mensi mapy nenuti nikdo hrat .. metro proste nehraju, ale aby mi vadilo, ze to tam dali je trochu na hlavu ..
  • Kocy
    Proč vyjde Close Quarters? Protože chtějí nalákat více CoDkařů...
    Proč vyjde Armored Kill? Protože nechtějí přijít o další veterány...
    Každopádně Armored Kill si 100% koupím!
    • Anal.S
      Nebo protože někoho prostě pěší boj láká víc? :D
      Sorry, ale když si chci užít techniku, zahraju si radši simulátor na ni specializovanej.

      Jsem vlastně celkem rád, že se od sebe snaží pěší hráče a techniku co nejvíc oddělit. Jediná věc co mě na BF vždycky vadila, byl právě konflikt techniky vs pěšáků, kde půlka lidí dělala tohle a půlka tohle, ale dohromady to moc nefungovalo, i když je to vlastně do jisté míry trademark série.
    • Ringwraith
      Tý jo asi máš recht.

      Šak tady nedávno proběhla bleskovka, že nejoblíbenější mapou je Operation Métro a určitě není "klasický Battlefield", takže na chytání CoD audience něco bude.
      • Trol.diskuzni
        Počkej, vždyť na tu mapu přece během beta testů všichni nadávali, ne? Nebo si to pletu?
        • Ringwraith
          To nevím - ale já z ní taky nebyl zvlášť unešenej.

          Každopádně bleskovka odkazovala na:
          http://mp1st.com/2012/03/02/bf3-devs-tease-a-rewarding-week-ahead-reveal-most-popular-map-and-weapon-balance-secrets/

          A v druhým odstavci to tvrdí Senior Gameplay Designer, Alan Kertz...
          • Trol.diskuzni
            Já si pamatuju, že si lidi právě stěžovali, že tam nemůžeš používat žádná vozítka a tak, že to je prostě jen COD-like koridor... Že to není to, co očekávají od Battlefieldu. Naopak nějaká druhá mapa prý byla veliká na rozlohu a ohlasy byly pozitivní, že se tam dá dělat spousta věcí a létat, jezdit a kdo ví co všechno.

            Ale nehrál jsem to, jen co si vzpomínám, že jsem četl...
            • pamatuješ správně, ale taky nesmíme zapomenout, že většinu současných hráčů tvoří odpadlíci z COD a ty výprask z vozidla těžce nesou. radši kempí v metru, tam je pro ně utulno
    • Tak je tam už pár DM modů + respawn vozidel je nastavitelnej tak bych tomu zase nepřidával takovej význam, ale třeba máš pravdu vážně to tak myslej.
  • Odulin
    Nechci znít hystericky, ale moc se těšim. *3* Hlavně na nové mapy. Už skoro 4 měsíce téměř každej večír s kolegy z práce válčíme a některé mapy už člověk zná jak svý boty.
  • O.K. a co bude za mapy v tom cervnovym baliku ??? New York, L.A. Frisco a Miami nebo neco jineho ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit