Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Novej obsah je sice fajn, ale rozhodně bych raději přivítal vyladění toho co tu je. To je pro hratelnost mnohem podstatnější než kvanatita. No budu doufat, je jasné že opravy narozdíl od nového obsahu tolik nesypou.

    Osobně se mi to ale po balíčkách mos kupovat nechce. Bohužel ale EA na originu slovo sleva nezná (Karkand stojí stále €15), tak se asi sleva za něajkej komplat pack čekat nedá.
  • videli jste to ideo z close quarters ? je to mapa max pro 16 lidi, je to Kafarov Villa. tvoe co to ma byt ?
    • konzolisti si zahrajou, lamky to zafragujou automatickyma brokadama a rpg .. pripadne to zachrani HC servry s omezenim jen na pistole a pod ..
  • Těším se na ty nové zbraně ;)
  • End game by mohl být balíčkem zdarma. V balení bude přesměrování battlelogu při spuštění BF3 na preorder BF4 a současný blok BF3 serverů formou server patche :D
  • Bude to určitě placené?V článku nic takového nevidím
    • Kocy
      Cena by u všech DLC měla být stejná jako u B2K tedy 15€
  • Vzhledem k fiasku s kvalitou BF3 by to mělo být zdarma, ale 350 to bude určitě. Doufám, že bude v každém aspoň 5 map a kotel techniky. První mě moc nezajímá, to zas jdou na ruku CoD, ale druhý vypadá zajímavě. Doufám, že i v tom prvním bude aspoň něco málo techniky. Pořadí by mělo být obráceně, protože těch pidimap je tam už teď až příliš. Psí známky, ocenění apod si můžou nacpat i s paprikama. Poslední bude asi na rozloučenou s BF3 a uvítání BF4. Přitom by stačilo přidávat obsah a opravovat chyby dalších pět let. Takhle budou každé dva roky odlupovat z komunity. Radši by měli do dalších dílů promyslet lepší fyzikální model, protože tohle není žádný fyzikální model, ale skript kam se podíváš. Když autem odstrčíte tank apod a tank se zastaví o každou ptákovinu, tak je to fakt k pláči..
    • Erien
      Nejde mít všechno realný navíc tank M1 Abrams važí asi 60 tun, když do něj najedeš buginou která má par set kilo, určitě ho to neodstrčí. :D
      • V BF3 ano...
  • limitovane verzie budu mat tieto dlc zadara, ci to sa tykalo len prveho?
    • u EA? *15* *15* *15* *15* *15* buď rád za první
      • JohnyTheZik
        -.- jen tak pro zajimavost, BFBC2 mel na PC vsechny DLC zadarmo :)..
        • ach, to mi nedělej, normálně jsem se zasnil.. to samozřejmě moc dobře vím, hodnotím současným vztah EA k zákazníkům.
        • To byla taky labutí píseň DLC zadara. *4*
        • sidi
          Nie datadisk Vietnam si si musel kupit, tak isto aj ako kamuflaze takze nie vsetky
          • JohnyTheZik
            Tak ja mluvil jen o DLC baliccich, kterejch bylo neco malo kolem 7 myslim (predevsim mapa, popr. mod do mapy - vetsinou rush).. Vietnam je datadisk a pomerne dost slusnej, takze je logicky, ze je placenej. Kamuflaze jsou uz jen nejaky special ingame predmety, nic, co by ti nestazenim chybelo.
  • Veskoslav
    Vyplatí se to koupit?
    • Začínáš bejt trapnej. ANO, POCHOPILI JSME! KUPUJEŠ SI HRY! Tak už s tím nepičuj u každého příspěvku!
      • Mam stejné právo se vyjadřovat jako každej. *4*
        • Nebylo na tebe..:)
    • Já osobně jako fanda BF3 si to koupim určitě a moc se těšim. *4* KVALITNÍ hru docením s lehkým srdcem a ty peníze za to jistě stojí. Rači dam peníze za DLC EA než ACTIVISIONU protože, EA mi za to dá kvalitu i pokrok a né recyklaci.
      • myslíš recyklaci bad company?
        • Bad Company a BF3 je pro mě velikej rozdíl, nový engine, stíhačky a jiná hratelnost, alespoň pro mě. BC2 mě sklamalo a bylo to první BF hra co jsem hrál, ale na chuť jsem jí nepřišel, za to BF3 mam rad sice hraju jen rushe, conquest je slavný u této série, ale rush mi sedí víc, ale jsem spokojen. *4*
        • Rycyklace, recyklace... Bla, bla... Všichni o tom pořád kecáte, ale stejně to hrajete.. Tak si tady nehrajte na něco jinýho trapáčci.
          • Neměl bys soudit lidi o kterých nic nevíš já mam MW3 kvůli klanu, a hraju to jen vyjímečně treninky 1x týdně a jinak tu hru rád nemam rači hraju BO a BF3. *4*
      • tohle jsi nemyslel vážně, viď?
    • Karkand se vyplatil .. tak snad i tohle .. nove mapy/zbrane .. ale hlavne to chce ten balance patch co slibujou od unora ..
    • pokud to hraješ tak jo pokud ne tak si nekoupíš...jak logické :) *11*
  • Řekl bych, že autorovi nefunguje tlačítko R na klávesnici:). Ale není to omluva pro ty chyby, které tam nadělal. Už na základní škole nás učili číst po sobě diktáty než je odevzdáme:). Normálně bych to nechal být, ale ty chyby jsou do očí bijící.
    • Co bys chtěl od levise :)
  • Za to jedno dlc si budou účtovat kolik? Beztak za každé 500
    • Nikdo tě to nutit kupovat nebude. *4*
    • 15 euro - cca 300-400 korun podle kurzu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit