Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jakej cheat? jasny, chces rict ze konzole jsou cheating platforma, to si nechej, ale na pc i konzolich bude v menu urcite moznost HIGHLIGHT USABLE OBJECTS on nebo off nebo to bylo hrany na nejjednoduzsi obtiznost. &learnenglish
  • Vzdy zboznuju kdyz prijde nekdo s necim novym. Neco se me nelibi = konzolove = pro decka. To je jednoznacne novy pristup ktery mne v diskuzich jeste neprestal nudit.
  • jedničku jsem hrál už celkem dávno a né zase tak moc, ale ten pohyb byl snad i v jedničce podobný.. a potom, když vytasí zbraň tak jde rychlejší chuzí.. mně to připomíná trochu Rainbow Six, tam to bylo stejné.. a zpomalenej robot, on napůl robot je dalo by se řict :D
  • ales.smutny
    Tipoval bych, že to bude obchod XP/ itemy. Při stealth či alternativním postupu se zdá, že sice bude nepoměrně víc XP, ale žádné náboje, žádná kořist z mrtvých... a nebo spíš "němnóžka". Myslím, že tady se bude muset vážně tlačit sám hráč k tomu, co chce, co potřebuje.

    Ale já jen viděl stejné video a přečetl nějaké zahr. články (slibovaná vysoká míra zranění v přestřelce se fakt koná, zdá se, že minimálně bez augmentací Adam nevydrží víc jak dva, tři náboje v trupu), takže...třeba nás ještě překvapí...:)
  • A velice me zklamala ceska lokalizace, ktera nebude. *11*
  • Naprosto souhlasim, to zvyrazneni objektu(beden,naboju,dveri,zebriku atd.) je hrozne a doufam ze to pude na PC vypnout(takovy cheat at si nechaj na konzolich *11*). Jinak stylizace grafiky se me velice libi a snad bube na PC i moznost zapnuti AA(zda se me to az prilis kostrbate). A velice me zklamala ceska lokalizace, ktera nebude *1*
  • me se to vubec nelibi. je to takove... konzolove *11* udelali z toho hru pro desetilete decka... zlata jednicka
  • Core
    Jak jsem napsal, nepochybuji, že nový Deus Ex bude pecka, ale s tímhle videem dělají z komára velblouda.
  • pamatam si, ze v prvom deus ex som vedel liezt po rebriku a hladat itemy aj bez toho aby mi ich to vysvietilo...
  • BoB.2
    Jestli se chtěly pochlubit moc se jim to nepovedlo. *11*
  • NonSuch
    hele, ukazuji nam to, co bylo pred lety vpodstate standard? ano. vadi mi to? rozhodne ne. budme vdecni ze se ta hra alespon takhle snazi, zatim to vypada paradne, nezapomente ze to mohlo vydavat EA nebo Activision a dopadlo by to pravdepodobne daleko hur...
  • Je sice fajn, že má člověk 3 způsoby jak vyřešit danou situaci, ale hra bude člověka stejně tlačit ke "Stealth", protože za něj bude nejvíc XP (Samoždřejme pokud o více XP bude mít zájem).
  • necekal jsem ze si hru koupim, ale po tomhle videu jsem prijemne prekvapen a musim rict ze day one. jinak jsem doinstaloval deus ex a kdo udela to stejny, tak tady mate link - http://www.moddb.com/mods/the-nameless-mod/tutorials/improving-deus-exs-graphics-with-mods
  • Core
    Chtěl jsem se zeptat, co by konzolemi nezatížený jedinec, to ten "pohyb" vypadá u všech her viděných z vlastního pohledu takhle? To je naprostá katastrofa. Pohybuje se jak zpomalenej robot.
    Jinak co se týče alternativních cest, tak mě osobně to nijak zvlášť neohromilo. Konkrétně tohle video. Miluju původní Deus Ex a to, co ukázali v tomhle videu už bylo v prvním díle. Jen mi to nepřišlo takhle okaté (viz třetí způsob hraní a cesta vyskládaná na střechu). Ostatní prvky např. ve Splinter Cell a tunách dalších her. Nepochybuji, že novej DE bude pecka, ale video mě na znak nepoložilo...
  • rýpat v grafice? to je divný, když to video neni ani v hd *7* . grafika je pecka a hra bde šmekrovní *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit