Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to je luxus
  • Tak trailer mě docela přesvědčil, že předobjednávka nebyla marná. Teď už si jen počkat :)
  • sweet
    dice jsou borci BBC2 byl v multi totální nářez a tohle bude to samé z třešničkou nahoře
  • KIMCID
    auta jsou neprustřelná??
    • Kdyz by ses podival poradne tak zjistis ze vetsina nepratel se kryje za predkem auta nebo se o to snazi jelikoz v armade te uci ze pokud se kryjes za autem tak jediny opravdu kryty misto je u motoru zadna ze standartnich zbrani jen tak neprostreli blok motoru.
    • V pocitacovych hrach odjakziva... nepamatuju jedinou vyjimku.
  • mmrrxx
    atmosferou mi to pripomina serial "generation kill" alebo "over there" co je super, lebo je z toho citit strach o zivot a realitu , cele gameplay video vyzera super, ale tie zvuky by som az tak neospevoval, napr. zvuk utekania pri 1:31 mi pride dost nerealny, neviem co za obuv by to musela byt aby tak "klopkala" Bates, Warrior ani dalsie vojenske topanky co poznam toto nedaju ani kebyco, to len na margo "uzasnych realnych zvukov "na poněkud jiné úrovni" *3*
    • Pouzivam v Airsoftu tu samou obuv co namorni pechota US Army a ten zvuk sice neni uplne realnej ale hoodne podobnej
      • mmrrxx
        mozes mi pls napisat vyrobcu tvojej obuvi ? diijk
        • Oakley SI Assault Bots mam je uz pres rok a jsou paradni
          • Boot
  • tuším že v Cryteku si asi právě nědělali do kalhotek :D
  • DICE jsou opravdu mistři na bojovou atmosféru a myslím i na hratelnost. Pokud neudělají podobnou chybu jako v BC2 se špatnými hitboxy a zalagovaností, tak to bude dokonalost sama *1*
  • CoD už je dávno mrtvé, BF je ve všech směrech úplně jinde
  • Pete.palis
    Tak tohle vypadá na totální luxus!...představa multiplayeru a mám erekci *1*
  • WoW :) uz sa tesim vyzera to ako fakt slusny titul po tom odvare z minuleho roku v podobe MoH a CoD:BO :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit