Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nice...
  • no co mna z celeho videa potesilo najviac je absencia dementneho krizika ktory debilom dava najavo ze skutocne zasiahli svojeho oponenta.Co ma znechutilo najviac (nie su osekane kulisi nakolko ich pricitavam singlu) je trapna m4 v rukach vojakov.Snad na vyber budu aj dalko lepsie a modernejsie zbrane napr FN SCAR ci HK416.Dufam ze SCAR nebude zas len nejaky odvar samopalu vid bc2 ale skutocna utocna puska. Takysto verim ze paskvil v podobe XM8 sa tam uz neobjavi.
    • smejki
      no jo, ještě to chce zlatého DEagla *1*
    • ty budes nejspis zase jeden z tech co cerpaji realitu z her a filmu ne ? :) proc by proboha ve hre ze soucasnosti davali pryc m4 nebo m16?
      • Pretoze je to je zbuducnosti konktretne 2014 a zbrane FN SCAR a HK 416 pozivaju jednotky USA z dnes.Vy budete jeden z tych co ziju v naivite o kvalitach rimi colt.
    • XM8 mala nahradit uz trosku zastarale M4/16, ale bolo vyrobenych iba niekolko tisic prototypov a koli financiam sa proces zastavil
    • Trapna M4 ty musim bejt kompletni vymastenej !!!! Zbrany typu M4 a M16 jsou zakladni zbrani pro 95% americkych jednotek ty gumo. *10*
      • přesně a mě by teda nevadilo kdy by tam byly i starší klasické zbraně např:m16,m4,ak-47
      • No a div sa svete uz niekolko rokov usa snazia o prezbrojebnie pechoty lepsimi utocnimi puskami najprv zaziadali o xm8 ktorych vyroba za zastavla ale nie zdovodu financovania ako ma niekto dalsi narcil ale z dovodu materialovo nevhodneho plastu ktorym bola puska z velkej miery opatrena.Nahradil ho novy projekt HK416 ktoru vyraba nemecka firma pre USA je dizajnovo takmer totozna s m4 napriek tomu vnutro je uplne ine a nepomerne kvalitnejsie.To je prosim pekne utocna puska na urovni na co vam to vobec vysvetlujem zjavne ste nevzdelany nedouk co nie je schony si o danych veciach nic nastudovat.Preboha pozrite si testy m4 s porovnaim so zbranami novej generacie typu NF SCAR ci HK 416 a potom sa mi racte ospravedlnit za tu gumu.
        • nejde o to co je lepsi ale co se pouziva ... jasne muzeme polemizovat ze se to odehrava az za 3 roky .. ale nemyslim ze v roku 2014 bude SCAR nebo 416 standardni zbrani USMC
          • SCAR a hk416 su beznou vybavou specialnych jednotiek uz 2 roky preboha
    • No nevim na co si se díval ale křížek o zasáhnutí tam je a tohle je singl takže by to mělo bejt trochu reálný a nevim že by američtí vojáci používali zbraně typu scar,hk416...
      • fakt je ze seria m pusiek je technologicky nenormalne zastarala a to az tak moc ze armada spojenych statov uz niekolkrat ziadala o prezbrojenie.Vzniklo mnoho projektov niektore slabe napr vid xm8 a niektore skutocne ambiciozne napr OICW ktore sa ale nezrealizovali napokon najlepsie rucne zbrane ako uz je dlho zname robia nemecky H&K a belgicka FN a su to prave ich pusky HK416 a FN SCAR ktore pouzivaju specialne jednotky USA a nie zastarale colty m serie preboha.
      • nemyslim cros ale krizik ktory sa objavuje pri zasiahnuti nepriatela
  • Tak tohle strčí grafikou i crisis 2 do kapsy ty animace zvuky fakt nádhera ještě by to chtělo vidět nějakou destrukci.
  • *vynikající
  • Noooo...hraní si na vojáčky*táhne* *1*
    Líbí se...
  • nepochybujem, ze bf3 bude totalna pecka, ale tymto videom ma zrovna nedostali. a uz by konecne mohli do hry dorobit poriadny system krytia.
    • Pokud tím myslíš to, že se voják přilepí k překážce a pohled se přepne do TPS, pak nesouhlasím. Poku myslíš vyklánění, pak souhlasím.
      • to přepínání do TPS mě hodně mrzí u Deus Ex 3 : ((
        zato v nové Red Orchestře to krytí mají docela pěkně vyřešený z vlastního pohledu
  • Nevím jestli to video bylo účelně upraveno, ale pokud ve hře budou opravdu takové autentické zvuky a dabing, tak bych si troufnul říct, že to bude revoluce. Do dnes mě mrzí, že se všichni ženou po lepší grafice, ale zvuk v 99%hrách vůbec nezní autenticky. Neustále si připadám jako někde v nahrávacím studiu kde vše zní až moc perfektně .-(. Taky musím uznat, že lepší trailer jsem snad ještě neviděl ;-)
    • a co Bad Company 2? Tam mi zvuky přišly opravdu vinikající :) Navíc bf 3 mi v některých momentech bc2 připomíná
      • BC2 mel zvuky pekne .. ale ne moc realne .. spis takove hollywoodske .. coz se na druhou stranu nejspis dobre posloucha
      • **vynikající
  • Co to sakra je??? Dyt to vypada jak BFBC2. Ja cekal pokracovani puvodniho Battlefieldu. V puvodnim Battlefieldu byla (i v singleplayeru) mapa, kde se proste behalo sem tam, obcas se umrelo, nasledoval respawn a behalo se dal. Tady vidim klasicky koridorovy postup vpred, ktery mi zas az tak nevadi, ale co ma sakra spolecneho s Battlefieldem??? A dalsi vec co mi prekvapuje je, ze jsem jediny, kdo si toho vsiml.
    • Singl by mohl bejt otevřenej třeba i bude tohle je jenom jedna mise. A multiplayer by měl bejt v duchu battlefield 2.
      • Me prave v Battlefieldu, zejmena v BF1942 bavil prave singleplayer proti botum na otevrenych mapach se zabiranim uzemi jako v MP:-/ Kdyz chci COD, hraju COD.
        • No tak hrani s botama na multiplayerových mapách se néda moc považovat za singlplayer ale třeba tady budou taky boti ale nechápu proč hrát proti botům když můžu hrát proti opravdovým lidem :)
          • 1) boty si nastavim jak potrebuju
            2) nehrozi zadne lagovani a vypadky
            3) nemusim slozite hledat servery a cekat az se nekdo pripoji atd
            4) HLAVNE - boti jsou predvidatelni a nezabiji me jakmile vylezu z baraku

            Online hrani me moc nebavi, protoze jsem prilezitostny hrac a nemam potrebu nejak skillovat, takze me docela odrazuje, ze ostatni me hned sejmou. Sice je obcas legrace strilet po vlastnich, ale to se rychle omrzi.
            • No jen si zůstaň u singlu. Takové jako ty v multiplayeru nepotřebujem (střílení do vlastních)
            • A právě proto mě boj na mapách s botmi místo realných hráčů nebaví. Víš přesně co udělá a to mě osobně vůbec nebere. Chápu, že někdo kdo nemusí online fight tuhle možnost ocení, ale to bude spíš minoritní skupina lidí. Takže nepočítám s tím, že se to v B3 objeví :)
  • Ach jo, že jsem se na to video vůbec díval... Teď už mi nezbývá jiná možnost než si tu hru koupit až vyjde.. *1*
  • uz se tesim naty masakry v postranich ulickach:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit