Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Nelíbí se mi ten action bar. Nalevo od něj je hned mapa a napravo jsou ikonky menu atd. Kam se tedy bude rozšiřovat? Protože mi snad nechtějí tvrdit, že mi bude stačit osm schopností... V obou předchozích dílech na to místa bylo dost, ale tady? Maximálně směrem vzhůru.
    • Keyz
      Čichám z toho tupost. *10*

      I když nemusí tam být mnoho dovedností. Ve Wasleland 2 jsem neměl potřebu rozšiřovat action bar.
      Hlavně co to je za grafiku? Je to napůl, kreslený, barevný... To jsem zvědav na to americké pojetí slova "inkvizice"
      • Hollywoodské pojetí *3*
    • Ale packari nemaji vic cudliku ...
      • Magister_Peditum
        To mají sice blbý, ale je mi to fuk. *4*
  • Nechci soudit knihu podle obalu, ale to UI vypadá dost chabě a minimalisticky, co se graficky týče. Jen aby to nebyla předzvěst nové DA2
  • Jack1947
    Minimum 8800GT? seems very legit for me. *5*
  • Ty nároky jsou docela příjemný. De-facto to samé co má BF4. Akorát o giga VRAM méně. Bojím se, aby nebyly ořezané textury.
  • Trosku manipulativni nadpis zacina to byt jak na idnesu
  • Doporučená je přesně moje :D *16*
  • Keyz
    "AMD šestijádro CPU 3.2 GHz, Intel čtyřjádro CPU 3.0 GHz"

    Sranda, jak AMD musí mít 6 jader, větší frekvenci a větší spotřebu , tak aby to bylo výkonově na stejné rovině jako Intel, který na to potřebuje méně jader, menší frekvenci a má menší spotřebu. *15*
    • fx 6300 - 92€
      i5 3350P - 150€
      sranda nie?
    • No me by zajimalo kolik jadr hra vyuzije, 2? Pozadavky na hry uz neberu tak dva roky vazne, nejvic si snad vzpomenu na COD Ghost a jeji pozadavky, o tom ze hnusnejsi AAA hra nez COD snad nikdy nevysla se ani nezminuju.
      • Kdyby 2 tak to bude megauspech. 99% games bezi na jednom jadre ve 32bitech => i jakejkoli pozadavek nad 2GB ram je nesmysl, protoze ta hra proste vic nedostane.
  • Ta hra nevypadá nic extra, ty nároky (pokud je to pravda) jsou tak akorát.

    Spíš mě zaráží jak slabé stroje se u nás ještě objevují, ale chápu, že ne každý má peníze na upgrady a někteří tu ještě ani nevydělávají.
    • Tak ta minimalni sestava byla mozna prumer pred 5ti lety me prijde :D Dneska takovou sestavu sezenes celkem za levno. To uz tablety nektery jsou drazsi :D
    • To mas tak, ja som si kupil GTX970 a v niektorych hrach sa grafika flaka, ale pritom framerate neni plynuly. A nie, zvysok kompu neni brzdou, pretoze ak si to porovnam s benchmarkami napriklad z Metra LL, tak su viacmenej rovnake. Cloveka potom aj ta radost z noveho zeleza opusti.
    • Mám tři roky staré PC a doteď nebyl jediný důvod na něm cokoli měnit. Všechny hry které sem si pořídil v pohodě zmáknul. Na full nastavení grafiky sem nikdy nelpěl a na tom se ale ani do budoucna nic nezmění. Navíc kauzy typu 900p a 30 fps naznačují že jediný důvod k upgradu nebudou next gen tituly ale spíš paskvily na straně optimalizací PC verzí jednotlivých her. Požadavky DA na mě působí tak jako že se Bioware s Frostbitem sžili a nepouští do světa tragikomedie ala i7 a 4-6 GB VRAM. *6*
    • frag.ment
      Já bych peníze na upgrade (spíš už komplet nový PC) měl, ale nechce se mi, raději sem investoval do PS3 a taky do PS4. Už tak moc nehraju, takže se asi řadim do zde nenáviděné skupiny "casual" a na počítači už mě hraní nebaví. Dokud bude PC fungovat (web, hudební programy, dokumenty), tak mi stačí, ale divím se, že při dnešní politice firem ještě nic nevyhořelo a počítač stále funguje.
      • Ze misto upgradu PC mas PS4, bych se vzhledem k vykonu a zastaralosti PS4 moc nechlubil.
        • frag.ment
          Víš, ale mě nejde jen o výkon.. To už mě dávno přešlo.
          • Jakpak se to stane ze to cloveka prejde? Me bude 30, ale porad chcu hrat v maximalni mozne kvalite, rozliseni, FPS atd.
            • To ja se smirim i se stazenim detailu, ale pokud se neco cuka detaily nedetaily, to bych tu konzoli musel rozdupat.
            • C-BEAM
              pretože ťa hry ešta bavia natoľko, že si ochotný investovať viac a chceš si ich užiť na maximum. Mentála hry evidentne už moc nebavia a má záujem skôr o konkrétne hry ktoré sú iba na konzolách.
      • davidBray
        já jsem horší než ty. hraju na PC ale v gramlách mám gamepad *16*
    • davidBray
      jenže třeba ten můj stroj pořád utáhne 80-90% her co vychází, mám 17palec 1980x1050 či jak to je. hodín okno 1200x700, medium detaily a jsem spokojený. takže proč kupovat pořád nové stroje, tenhle noťas mám asi 5 až 6 let a zatím nemám důvod měnit.
    • wenceslaus
      Proboha... nebo do toho kazdej tolik neinvestuje a má i jiný zájmy.
      • No a ? Já mám taky spousty zájmů (a dražších), to neznamená, že nemůžu mít dobré PC.
        • wenceslaus
          V tom případě jich asi nemáš zas tak moc a ani nejsou zas tak moc drahé. Nebo máš abnormálně vysokej příjem - pak tu ale předvádíš ukázkové pokrytectví.
        • davidBray
          ano jsi milionář co má na hry čas 25 hodin denně na každým prstu dvě, ne tři členky švédského bikini teamu, v garáží lambo a v druhé ferrari. My víme...
          • Proč tu blábolíš takový kraviny. Ti co něco mají jsou špatní, protože sám to nemám? S takovým přístupem to nebudeš mít nikdy.
            • ani milionář si nebude 2x do roka upgradovat PC kvůli hrám, když mimo nich spoustu jiných daleko zajímavějších aktivit. Tak to prostě je, jsi kecálista.
            • davidBray
              ne, já to píšu proto, protože seš prostě blbec :) kterej nechce pochopit o čem se tady bavíme. Takže si na zítra nezapomeň cvičky a úkol do vlastivědy :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit