Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Abiczko
    jsem nadšen z turnajů, možná jsem jenom poblázněn americkou filmovou produkcí, ale ty turnaje mi tam doteď opravdu chyběly... doufám že turnaje budou na pěkně dlouho, soubojový systém mi na téhle hře připadá nejatraktivnější, už žádné kolečko soupeřů kolem hráče čekajících ve frontě až si taky bouchnou *14* holt zlaté české ručičky a chytré hlavičky
    • My chceme TJOST!
  • Az na moznost hrat za ženu a turnaje mají desný stretch goly
  • Zajímalo by mě jestli to bude kopatibilní s oculus rift. A k té hranici bych si přál aby zůstali svoji přestali se koukat co se jak prodává ... a udělali hru která tu ještě nebyla ... Taky bych chtěl aby byla možnost hrát ženský charakter . Vím že se to k tomuto tématu až tak nehodí. Ale je tolik žen co také milují středověk. A bylo by fajn kdyby mohli hrát za své pohlaví.
    • Ja se priznam, ze moc nerozumim tomu hlasitemu volani po zenskem charakteru. A ted nemyslim konkretne treba ten tvuj prispevek, ale ten pristup obecne... je to hra nebo lepe receno je to pribeh kovare Jindricha, jak se zaplete do pletek, zachrani krale, zabije draka, dostane kralovstvi a pul princezny k tomu.

      Stejne jako CoD je o Soapovi a AssCreed o Eziovi. Proc neni takova hlasita mensina volajici po tom, aby v CoD mohl clovek hrat za zenskou misto Soapa? Proc se tu nehulaka, jaktoze v AssCreedu jsi jen Ezio a ne Ezia?

      Totiz abychom si rozumeli, mne vubec nejde o nejakou tu zenskou a genderovy nesmysly. Ale prave tohle... jak to nazvat, odmitnuti scenare? Brojeni proti napsanemu pribehu? Jo, kdyby KC bylo rpg, kde si clovek tvori hrdinu a vse ostatni je na nem prakticky nezavisle (BG, TES...), tak budiz. Ale KC vypravi prihody kovare Jindricha.

      Nevim, mozna je to zpusobeny prave tim, ze lidi to asi nejvic srovnavaji s nejblizsim titulem, coz je prave serie TES, kde je hrdina prakticky anonymni/libovolne zamenitelny. Pritom u co ja vim, u Deus Exu by je to nenapadlo, protoze Deus Ex je JC Denton. A ne tlusta cernoska s ruzovejma vlasama, nebo co by vlastne lidi chteli.
      • Problém je, že si lidi neuvědomují žánr této hry. Ono to bude nakonec více podobné Mafii než Skyrimu. Bude to taková Mafie ze středověku s rpg prvky.
      • Opravdu nechápu proč proti tomu tak zbrojíte když si na začátku vyberete muže nemusíte ani vědět že tam je možnost nějaké ženské postavy. i když to bude zvláštní a třeba dobově nepravděpodobné. řekněte mi od kdy je více možností s kterých si můžete vybrat špatně ?
        • No ale musím uznat že se alespoň snažili trochu vyjít vstříc. a za to je chválím .. navic když je tady vidět jakej má majorita názor asi nemájí ani na vybranou. hold " "stopro se najdou lidi, co budou pindat, že v té době ženy byly tak možná v kuchyni a jediné čím se oháněly byla vařečka. Tohle není Johanka z Arku."
          • ucho
            tak já se třeba na ty její questy těším. nějaké to nahánění slepic po dvorku, chytání slepice a pak sekání hlavy na špalku jako minihra. vaření slepičí polívky a tak. pak vymetení světnice za pěkný achievementek "šikovná hospodyňka". prostě takový pohodový tutorial.
            • Tilwaen
              Nezapomeň na praní prádla - podle jednoho z videoupdatů se prádlo bude špinit a bude ho potřeba časem prát :-)
        • Prostě je to napsaný jako postava pro chlapa, co na tom nechápeš? Nebo by si snad chtěl, aby Conan byl žena, Terminátor měl prsa a Rambo chodil v tangáčích?
          • "Conan byl žena, Terminátor měl prsa a Rambo" (netuším co to s tím má společného)
            • Tilwaen
              ODY, jde o to, že pokud bys hrál za ženu, tak nejde jen o to, aby vývojáři poupravili pár dialogů. Oni by je museli upravit téměř všechny, aby to bylo poplatné té době a tomu, jak by okolí na ženu, potažmo její činy mimo pole a kuchyni, reagovalo. A to je zase několik měsíců práce navíc - nejen kompletní přepis dialogů, ale i jejich dabing a performance capture. Zaklínače také hrajeme za Geralta a ne Geraltici - a je to tak dobře. Mně třeba i do ME sedl mnohem více chlap Shepard než femShep. Pokud si Tvé kamarádky chtějí zahrát, tak si zahrají, absence ženského charakteru je irelevantní.
            • :Lukáš
              Děkujeme za tak vyzrálí a konstruktivní příspěvek. Pokud je toto vrchol tvých komunikačních schopností opravdu lituji všechny které poctíš svou přítomností ...
            • ODY, ty jsi ten typ člověka, co je idi@t každý den v týdnu.
            • Tam jde čistě o příběh, nic jiného, pokud by tam dali babu, stopro se najdou lidi, co budou pindat, že v té době ženy byly tak možná v kuchyni a jediné čím se oháněly byla vařečka. Tohle není Johanka z Arku.
            • ucho
              ODY: tak jim vysvětli, že je to příběhové RPG. snad tvé kamarádky nejsou hloupé a pochopí to...
            • O mě nejde já budu hrát za muže .. přijde mi to přirozenější .. ale byl bych rád kdyby tam ta možnost byla. Už jen kuli kamarádkám co znám z okolí bitev. které by něco takového ocenily
            • Pokud tak převelice chceš hrát za ženu ODY, tak ti odpovím tvými slovy "na začátku vyberete muže nemusíte ani vědět že tam je možnost nějaké ženské postavy" akorát si vyměň slovo muž za ženu a máš to *3*
          • Jeden Terminátor prsa měl a zase úplný propadák to taky nebyl.
        • ucho
          třeba proto, že pro ženu by byl ten příběh nereálný a proto je to od začátku nesmysl...
      • S tímto názorem plně souhlasím! ..navíc, čím méně charakterů na začátku, tím více se můžou zaměřit na opravdu propracovaný a do detailu vymyšlený příběh bez větších logických zádrhelů jako to například předvádí série Witcher.
        • Protože jsou ženy naprosto jiná rasa. a proto musí mít úplně jiný příběh ? comon těch změn nemusí být ani zdaleka tolik. Navíc je to smyšlený příběh (v reálných kulisách ) takže by na tom ani tak moc nesešlo
          • samozřemě že jsem to myslel ironicky. možnost pohlaví omezuje příběh jen minimálně a i to se dá změnit s troškou práce. řekni mi kolik omezeni v příběhu v assasincreedu by jsi musel udělat aby jsi tam mohl mít možnost ženy . žádné jen by jsi ji trošku upravil dialogy. koukni se třeba na mass efekt jedno z nejúspěšnějších rpg jak jim to tam pěkně fungovalo . takže celá tato debata končí tím jestli jsi nebo nejsi schopen přenést přes srdce že tam bude možnost hrát ženu když je to dobově nepravděpodobné. Navíc by to pozitivní i pro zahraní hry znova. zjistit kde se ty dvě verze liší .
            • ucho
              takže trolling, ok
          • samozřemě že jsem to myslel ironicky. možnost pohlaví omezuje příběh jen minimálně a i to se dá změnit s troškou práce. řekni mi kolik omezeni v příběhu v assasincreedu by jsi musel udělat aby jsi tam mohl mít možnost ženy . žádné jen by jsi trošku upravil dialogy. koukni se třeba na mass efekt jedno z nejúspěšnějších rpg jak jim to tam pěkně fungovalo . takže celá tato debata končí tím jestli jsi nebo nejsi schopen přenést přes srdce že tam bude možnost hrát ženu když je to dobově nepravděpodobné.
            • ucho
              jsi tak hloupej nebo jen troluješ? (jak jinak chceš vysvětlit, když ti autoři řeknou, že ten příběh by v té podobě za ženu nedával smysl, a ty tady dokola opakuješ, že by tam žena klidně být mohla, proč to ignoruješ?) srovnáváš nesrovnatelné hry. to že se o nějaké hře říká, že je to RPG, ještě neznamená, že budeš mít maximální svobodu. příběh, o který se budou v KC snažit, jednoduše pro ženu není reálný, smiř se s tím. žádná malá úprava by tomu nepomohla. drtivá většina questů by za ženu prostě nedávala smysl. dyžtak si představuj, že je ta hlavní postava homosexuál, jestli ti to pomůže.
          • Tak ženy samozřejmě nejsou jiná rasa ale určitě se většina lidí shodne, že ženy přemýšlí docela odlišně (vyjímky se určitě najdou) což se s věkem ještě prohlubuje. Možná se ti zdá že příběh by se přepisovat moc nemusel ale pokud by měl mít hlavu a patu tak můj skromný názor je že právě by se přepisoval hodně.
    • Pokud vím, tak Oculus Rift hra podporovat bude a co se týče průchodem hrou s ženskou postavou tak to velice snadno vyřeší modeři *5*
      • No hlavně kdyby ste se podívali na kickstarter tak byste viděli že za 600 000 liber je playable female character :)
        • Tak pokud bys četl i další info, tak bys věděl, že ten playable female character bude playable jen tak trochu.
          • kdyby jsi četl ten příspěvek nad tebou .. věděl by jsi že už to sem někdo napsal :P
            • Já už jsem starší člověk, píšu pomalu a než to dopíšu tak už je to na pí*u *15*
        • To ano ale jen na začátku hry a nebude mít schopnosti válečníka ale jen zloděje a barda. Tím nechci říci že hraní za ženskou postavu schvaluji (vzhledem k době kdy se hra odehrává) ale reagoval jsem pouze na dotaz ODY.
        • nice :) diky za info
    • Magister_Peditum
      Pokud ty ženy opravdu milují středověk, tak budou vědět, že hraní za ženu by bylo ve středověku docela fantasy.
      • XorxoxTalarius
        A nebo maji tezky matersky syndrom a potrebuji se o nekoho starat a tak jim nebude videt skakat jak hospodar piska, pripadne stoji *1*
      • Uznávám že je to dost kontroverzní ale není to nemožné. a opravdu tím nechci něco takovédleho http://i.imgur.com/8b16nbv.jpg
  • I kdyby tam Dan udělal š*ustání ve středověkém brnění s kamarády u monitoru nebo simulátor koňského potahu, tak je to snad jeho věc né?! Buď to hru podpoříte nebo ji vynecháte ze svého života. Budete to mistři muset zkousnout, že se svět netočí kolem Vás a jestli chcete aby se točil, tak plácáním nesmyslů nezačne.
    • Milá redakce, když mažete příspěvky lidí, kteří chtěj MP, tak smažte i tento můj příspěvek, který na ně reaguje. Děkuji vřele...
      • Napadlo tě třeba že jim nevadí CO píšeš ale JAK to píšeš? Nechce se mě věřit, že si jen tak mažou příspěvky z rozmaru..
  • ..jen tak pro zajímavost se tahle hra líbí a podpořili ji "Roberts Space Industries" a "Obsidian Entertainment" *2*
  • Jack1947
    Sermirske turnaje... to zni cim dal tim lip. *4*

    Vyjadril jsem se prve zle.
    • Lawliet
      Takže teprve teď jsi pochopíl, že se tam bude šermovat?
      • Jack1947
        Ty jsi to vedel driv vid, vsudybyle? *7* Ja treba ne.
        • Jak říkám, tvá nemoc vyjadřovat se k všemu z tebe udělala hloupého a směšného šaška místních diskuzí.
          • Takovou pozici uz srdceryvne zastava V-grupa, takze je kolega za vodou.
        • A co by tam měli asi tak dělat ve středověkém RPG? Hrát Call of Duty?
          • Jack1947
            Mlatit obily *15* , ne ale sermovani a sermirske souboje je jina vec a mam pocit ze jen provokuje... Fakt nechci rozebirat rozdily... sermirske souboje/turnaje. Nez bohapuste mlaceni mecem kolem sebe.
        • jo podle puvodnich videii si tam mel prece pict dorty
  • Stretch goal za mego - Online turnaje.
  • jonatan.hanzlik
    Turnaje vypadají opravdu dobře. Podle toho jak ten soubojový systém zatím vypadá by možná mohlo být dost obtížné ho aplikovat na MP...uvidíme..pokud budou vydávat nástroje, určitě jim někdo MP mod udělá
  • Omg zas tohle, nějaky články o AC, CoD nebo Bf by nebyly. Nebo o Lolku?!
    • A ještě jedna věc. Kdyby nebyl tenhle článek, tak tu není žádný. Takže podle mě lepší nějaké info pro fanoušky Kingdom Come, než vůbec nic.
    • presne jsi to vystihl "Omg zas tohle?"
    • Mě třeba nebral hype kolem GTA V, když bylo vydané. A že všude na netu bylo plno članků o každé blbosti kolem téhle hry. Tak sem to prostě nečetl a bylo. A už vůbec sem neměl důvod všude psát, ať s tím přestanou. Prostě Kingdom Come teď frčí, tak bych se s tím smířil a ignoroval to. Co se týče těch met, tak je to vše rozumné, žádné nereálné, či pro vývoj zdržující věci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit