Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Navíc svůj cíl už si splnili, Bakala zacvaká zbytek, tak nemají potřebu tam přidávat nějaký extra fíčury
    • Asi tak, já sem velmi spokojen, že zůstali hlavou při zemi a nenaslibovali nesplnitelné hory doly. Ono je to určitě hodně lákavé vyhypovat komunitu do červena a vybrat maximum peněz, ale zase pak by na to dojeli až by měsíc před vydáním (jako mnozí jiní) zjistili, že to nedokážou splnit. Už na začátku kampaně sem doufal že to budou dělat takto a nakonec to dobře zvážili co je v jejich možnostech stihnout, aby se vešli do svého časového intervalu. Někdo bručí, že to nejsou až tak vyblejskaná strech goaly, ale jsou imho reálný a to je hlavní.
    • Hlavně co asi udělají za každých extra 100k? Když tam nedali nějakou bombastickou fičuru při rozpočtu 5M, tak 5,1M na tom nic nezmění.
  • Doufam ze další goal bude at je to genderove a multikulturne vyvazeny. to pak vyberou klidne miliardu.
  • maros.goc
    KC patri medzi moje najocakavanejsie hry no bez tych stretch goalov a samozrejme ich prekonani by to nakoniec v hre nebolo ? :D ved akysi tutorial ci vysvetlenie subojoveho systemu je proste zaklad kazdej hry nie? :)
    • smejki
      výukový a tréninkový mód je něco jiného než tutoriál.
    • Veskoslav
      Jde spíše o to tam dát reálné SG a ne nějaké přehnané. Největší investice a nejdůležitější je podle mě SC za 700k, následovaný za 600k. Zbytek jsou buď příjemné věci nebo věci, které nebudou stát větší peníz a jejich vývoj nezatíží hru. Každý, kdo očekával přidání 50 hradů či něco podobného je vážně snílek.
    • Mart9
      Nemusí tam být. Ve videích si viděl, jak tam šermovali v té ohradě se slepicemi. Tam to podle mě budeš moct trénovat.
    • Ten první stretch goal, ten uplně bije do očí, ten tam bude podle mně určitě i když to nevyberou. podle mě si nechcou zbytečně urvat příliš velké sousto, které by jim eventuálně mohlo protáhnout vývoj, tak tam dávají takové "maličkosti".
  • Hodně zajmavé cíle ke konci kampaně. Dobře si to vymysleli *4*
  • Foxtrot_cz
    Hrozně rád bych, aby se dostali na ten milion. Jde o to, že když se na nějaké ty stretch goaly nedostanou, tak člověk ví o co přišel a to je špatné... Takže by bylo super, kdyby se tam dostaly všechny.

    PS: Víte někdo jak vypadá ta křivka přihazování v čase a jestli bych ji mohl někde najít? Nemusí být s s konkrétními čísly, stačí jen obecně, abych mohl odhadnou na jakou hodnotu se přihazování zvedne ke konci.
    • napr:
      http://www.kicktraq.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/
    • Když hodně přivřeš oči, tak graf příhozů většiny úspěšnejch projektů má tvar paraboly, takže se dá očekávat že se přes milion dostanou.
    • kicktraq.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/
      • Foxtrot_cz
        Jsem zvědavý, jestli to půjde podle těch předpovědí co tam jsou :)
    • Keyz
      Zde by mě to ani tolik nevadilo. Vím, že na to mají prachy tak tam nebude žádná věc, která by ve hře jinak chyběla.

      Ale snad to dají. Nové cíle by mohli přitáhnou lidi. Hlavně ten Tournament mód.
  • Blondyr
    Já bych chtěl free mapu, do který bych se mohl přihlásit s kámošem a jen tak se poflakovat ve dvou po mapě. Ani bych nepotřeboval plnit úkoly. Jen mít možnost prozkoumávat mapu, vymlátit bandity, jít krást na tržiště, nahánět se po městě, trénovat souboje apd.
  • Tak motion capture sex scenes se nekonají jak někdo psal na jejich facebooku *9*
  • Zase a opet zde mame post o KC... Par lidi melo pravdu, ze se z toho stane KC blog.
    • Tak se všichni chyťte za ruce a na protest skočte z mostu *3*
    • Mart9
      Kéž by tu byly články a informace o KC každý den.
      • ... alespoň 2x denně.
    • Keyz
      http://www.youtube.com/watch?v=3I81Kr_y0bA#t=49s
  • Keyz
    Zajímavý, jak si někteří lidi v komentářích zcela odporují. Chtějí hru včas ale radí by nějaký MEGA stretch goal, který by to určitě protáhl. WH to přitom mají chytře, když použijí to co budou mít.

    Sice žádné nové lokace, herní prvky jako všude slibují ale zase by to mohl dopadnou na čas.
    • DeDy
      Přesně! Milion by mohl zajistit vydání o 3 měsíce dřív.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit