Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Děkujeme.
  • MickeyMutant
    Největší problém asi budou mít s obličeji. Aby se neopakovaly a zároveň působily věrohodně.
  • Co ta lezici postava na obrazku? *1* zrejme tam budou kvalitni hospody *1*
  • walltar
    Já chci hrát za tlustýho rytíře ... se tak aspoň konečně budu moct vcítit do postavy. *1*
    • jenže ten tlustý řytíř nebude v kontextu panic jako ty ^^
    • Hej a bude sranda ked bdues tlsty rytier a zabijes chudeho nepriatela a jeho brnenie neoblecies kvoli inej velkosti lil
    • TheGGG
      To já bych si asi omylem usekl mečem vlastní ruku, kdyby mě má postava připomínala.
      • Erien
        https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1391435_662694850440983_91762650_n.jpg
        • TheGGG
          Jé to je krása, domácí tvorba?
    • Keyz
      Jestli to bude realistické tak, tlustý rytíř nebude ideální pro boj :)
      • Jak to bylo v Pratchettovi? Tuším Podivný Regiment: "Já jsem tak tlustý, že když do mě nepřítel zaboří celý meč, tak stejně mi to nijak moc neublíží *1*
      • Proč? Tlouštíci mají sílu jak medvěd, je však pravda, že rychlost bude zaostávat.
    • Veskoslav
      No jo, ale abychom pak nakonec nemuseli chodit pěšky *1*
      • Aby to nedopadlo jak v tom traileru - kde je stáj plná mrtvých koní a náš vypasenec si jen nevinně hvízdá za rohem :D
    • Tak si ozbrojíme koně, navlečem so do plátovýho, sníme pár divočáků, vypijem pár beček piva a budem řešit proč máme tak nehoráznou spotřebu koní *1* *1* *1* *1*
      • walltar
        Budeme jezdit od hospody k hospodě a svádět lité boje s korbely piva a hromadami pečeně.
        • *1* Hej hou!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit