Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alex81
    Poslední zhasne.
  • Trol.diskuzni
    SW:ToR = fail století. Já to říkal od začátku... A Vávra taky. *5*
    • Nemyslim si uplne ze je to fail. Ale spatne koncipovany, snazilli se z toho ziskat spousty prachu po vzorku WoWka, presne podle toho modelu i jede a to byla jejich chyba. A rozhodne je i chyba zpracovani vesmiru jako takoveho.

      Kdokoliv se pusti do vesmiru a zacne definova hranice, tak bud se trefi a nebo je to pro nej pohreb. Treba kdyz rekli ze se bude moci clovek proletet lodi, tak jsem si i ja osobne predstavil stary dobry ELITE nebo FRONTIER pripadne pro nektery ne tak stary a znamejsi X3. Preletim na jinou planetu, cestou me muze nekdo prepadnout. To by byl asi prvek, ktery by to rozhodne ozivil. Nejsem si ted jist jak fungovalo Galaxies, nehral jsem ho, ale slysel jsem na nej jen samou chvalu.
      • Jinak pokud beres fail jako to, ze byl znacny odliv lidi, tak pak ano.
  • Pokud to bude dobře udělané f2p, tak jsem rozhodně pro. Myslím si, že pravidelné měsíční poplatky jako jediná volba je dneska už prostě zastaralé. Jen se to nesmí zvrchnout v p2w, jak se tak pomalu zvrhává ještě nedávno velice dobrý f2p LOTRO.
    • Tak neni nutne zastarala, ale u SWTOR to opravdu bylo do oci, protoze to je SP s moznosti MP coopu a za to by opravdu platil jen blazen. A ano, take jsem byl 3 mesice blazen. Dokonce mam jeste v supliku gametime card na 3 mesice.
  • No rve mi to srdce, ale pravidelné měsíční poplatky už lidi prostě u hry neudrží....chytře udělaný free to play model ano....nejlépe podobný jako u ostatních her, ale spíš kosmetické platby, ne jako u age of conan, máte tu tři classy a za ostatní zaplaťte...něco jako bude u guild wars 2
    • To presne nemam rad ako ma spraveny to AoConan, ze niektore aspekty hry sa daju ziskat len zaplatenim. Ak sa ale dobre pametam, ceny neboli extra vysoke, coz je zas plus, lebo v niektorych hrach si tie ceny sialene vysoke. Dobry system vo F2P hrach je taky, kde je moznost zameny hernej meny za platenu menu, ako napr StarTrek Online, pripadne ako bude mat GW2. jasne ze ten pomer bude skaredy, a hrac bude musiet stravit vela casu farmenim, hranim atd, ale aspon ma istotu ze ak sa bude snazit moze si kupit hocico
    • Veskoslav
      GW2 je naprosto jiný systém. Tak si koupíš originál a jedeš.
      • Koupíš sice originál, ale ve hře jsou stále mikrotransakce za kosmetické úpravy a různé blbůstky. Je to velmi podobné LoL, akorát u něj nemusís platit hru jako takovou no.
        • Veskoslav
          Ale ty blbůstky neovlivňují hráče, spíše je to pro okrasu:)Rozhodně to nepomůže k výhře:)
  • Vždy tu je SWGEmu.

    http://www.swgemu.com/forums/content.php
    • A uz je to v provozu? protze tenhle EMU taky uz nejkaou dobu sleduju a chtel bych to zkusit. stary SW sem propasl tak tohle by byla moznost.
  • Veskoslav
    Tož když to bude model jaký funguje u Lotr Online, tak si to s chutí zahraji:)
    • Az na to, ze nez zacinat se zarivkama, je porad lepsi skocit do lotra. Ma tak 10x vic contentu, vic ruznorodejsich instanci a raidu, ma zajimavej craft a treba pekne navrzeny nektery zbroje (narozdil od swtoru) coz znamena, ze se clovek nemusi stydet behat v tom pyzamu na 50lvlu, pvp stoji za houby, ale to v swtoru taky, ma obrovskou volnou krajinu s plno architektonickejma napadama (a bez loadingu!) narozdil od generickych koridoru Toru... takze tak.. a jo jsem nasranej, ty dva mesice hrani me prisly asi na 100 dolaru, cimz se z toho stala pro me nejdrazsi hra ever..
      • Veskoslav
        Přiznám se, že Lotra jsem dojel na 45 level a pak se akorát projížděl po krajině a hledal místa z knih:) to samé počítám u SW TOR
        • tohle prave vubec ve swtoru nejde:) ... do krajiny si vyjedes (na tom vysavaci, ci co to je:)) tak na tatooinu, ale stejne je to dramaticky omezeny a to samy treba na hothu, ale tam k tomu zas nejak nemas duvod koukat na bile ocirvouci textury :) - zadny free vylety po krajine se nekonaji
          • Veskoslav
            Tak si spoň odškrtnu kolonk, že jsem to hrál:-D chybí tam z těch významějších už jenom WoW, ale to nikdy nezačnu ani:)
  • Trol.diskuzni
    A je to tady... JE TO TADY!! *1* *1* *1*
    • Cahir
      Ještě ne.
  • Nic jiného se ani nedalo čekat, v první za to může žánr nejhranjsi MMO jsou fantasy RPG (http://www.rockpapershotgun.com/images/feb08/mmo2.jpg je to 4roky stary ale ucite to bude ted podobny), a podle mě zas někteří co mají radi Sci-fi tak sice maji radi Star Wars, ale na druhou stranu už tech SW her bylo tolik že tam nemůže bejt něco extra novyho a brzo to zacne nudit. Treba ja MMO rad mam ale jen fantasy takze ani F2P SW zkoušet nebudu.
    • Shaker
      blbost... ja sem treba uz fantasy mmocek prezranej az hnus, vsude samy luky sipy, magie atd... navic starwars je viz nez scifi vesmirny fantasy. Problem je ve spracovani, 8 skvelych pribehu pro postavy v hnusnym a narocnym kabatu, kterej navic jeste zdaleka nema hratelnost jako treba prave wow.
      • Ja osobně mám raději luky, sipy a magii, či peknou sekeru. Ale scifi je dalsi alternativa, kterou mám rád.
        Problem je ale skutečně v tom ztvarnění. Jak už jsem nejspíš tady i psal několikrát. Očekaval jsem u možnosti letat s vlastní lodí ve stylu X3, nějaký vesmírný simulator. To by byl prvek, který by tu hru totalně vylepsil a tech prvků, které tam mohli dodat upravit je spousta. Jen mě přijde, že jsou při vývoji her pod vydavatelem dost omezeni, a musí se držet určitých mantinelů.
  • trolo
    To je tak ked vidite prasiatka v koryte a hned sa idete opicit a urobite to iste a cakate ze vam naleju peniazky do koryta a ono nic.
  • možná už díky tomu vydavatelé konečně pochopí, že o wowkoidní sra*ky neni zájem *16*
    • Pozri... keby dali wow free to play. Tak si myslím, že je to smrť pre neoficialne servre a nová krv pre wow. Ver tomu, že táto hra tu bude ešte smrdieť veľmi dlho. Oni to free2play skôr či neskôr daju. Len ešte musia vyžmíkať čínu.
      • Proč by to dělali, když se jim tam pohybuje +/- 10 mega hráčů? na Pay 2 Win přechází jen ti, co jim teče do bot, případně ti, co od začátku vědí, že na nic víc nemají. Ani jedno není případ Blizzardu. Na druhou stranu to první brzo bude případ SW:TOR zřejmě a já se osobně divím, že to nečekali, protože udělat měsíčně placenou single hru je skoro takový svinstvo, jako udělat online single hru(D3 *cough*)...
    • You called?
      http://tinyurl.com/bmvcoph

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit