Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokiaľ bude Star Wars free to play. - vopred ohlasujem, že to určite vyskúšam.
    Čo som mal možnosť vidieť u kamaratov etc., tak to vyzeralo celkom dosť zaujimavo na to, aby som si to pustil.
  • Já to říkal.
    • A nebyl jsi jedinej. *3*
      • Na tohle nemusí být člověk analytik. :-D
  • Vsichni zbyvajici hraci SWTOR to vedi jiz davno, ze tuhle hru muze z casti zachranit jen F2P model vse ostatni je naprosta ztrata casu
  • Mě osobně toto deptá .. Hru jsem hrál a poměrně dlouho, ale nerad bych, aby hra přešla na F2P model. Jak tato, tak WoW. Možná to zní divně, ale popravdě radši si zaplatím několik set a hraju s dospělími lidmi, co se do hry chodí bavit, než neplatit nic a hrát s " dětmi " který ani neví, jak to hrát. Možná jsem to napsal špatně, ale snad většina chápete, jak jsem to myslel. Nemusíte se mnou souhlasit, ale nic s tím nezmůžete .. *2*
    • Nenapsal to špatně, napsal si to naprosto přesně. Vymaštěné děti a bezmozky tyhle hry plní ve velkém. Skvěle je to vidět třeba ve WoT, který se chlubí obřím množstvím registrovaných účtů a hrajících...hrajících vypatlanců. Měsíční poplatky sice nejsou záruka, ale dávají mnohem větší šanci že retardovaných bezmozků bude menší množství.

      Na druhou stranu v MMORPG to ještě nemusí být tak kritický, pokud z toho neudělají Pay 2 Win, protože přeci jen zvlášť u SW:TOR si to člověk může hrát skoro jako single a na kretény vokolo se vykálet. U her jako WoT, kde se bojuje ve stylu online verze Counter-Striku, na kola a v taktických soubojích je to obří průser, protože pokud není hra postavena tak, že si to skiller může vyndat sám(což je ve WoT téměř nereálné), musí spoléhat na to, že má v týmu menší bezmozky než tým naproti a to se moc často nestává.
    • Veskoslav
      A můžu se zeptat jaké F2P MMO si projel?:)Jenom ze zvědavost. Já děcka potkával akorát ve 4Story a ty mnohdy do toho vrazily 10krát více prachů než já:)


      P.S: A co vím, od spolužáků, co hráli Wow, tak tam bylo spratků taktéž požehnaně. Takže měsíční platba není zárukou.
      • Sice už je pravděpodobně pozdě a nepřečteš si moji reakci, ale klidně sem něco napíšu. Když jsem byl ještě chudý student, hrával jsem hodně na free serverech třeba WoW a zde jsem se poprvé setkal z náznakem Trollismu a postupem času jsem prostě přestal hrát hlavně kvůli těmto lidem. S příchodem prvních Palackých na účet jsem začal hrát na placených serverech a bylo to jako nebe a dudy. Prostě mě to bavilo.

        Z free to play jsem hrál : APB, AION, LII, LoL ( Sice spekulativní ale snad odpustíte ), Fifa Online, Football Superstar, WoW free servery a jiné ..

        Uvedl jsem spíše hry, kde jsem se setkal s trollama a všimni si jedné věci, vždy to je free to play .. *3* .. Otázka je, jestli já sám nejsem troll, ale snad nee *1*
    • Obecně máš pravdu.

      Já se něčeho podobného bojím i u Guild Wars 2.
      • Veskoslav
        To je rozdíl. U GW si musíš kupovat minimálně základní hru+následné datadisky.
        • No nepovídej.

          Pořád je to (na první povrchový) pohled levnější než platit měsíčně.

          Navíc i psychicky se citíš líp, když víš že už dál nemusíš za hru platit.
          • Veskoslav
            Kdyžtak povrchní pohled, ale pořád Tě nechápu. Si stěžuješ na co? Že to budou hrát děcka? Ty hrají i ty s těmi měsíčními poplatky? Socky? Jak se to pozná? Ty jsou i ve Wow, když škemrají, aby jsi jim něco dal. A psychika s placením? Proboha až tak?:)
      • já se ptal spolužáků vypařenců, jestli si zahrajou GW2, dřív hráli nějaké neofic wow a kdoví co ještě, no a odpověděli mi že ne, nechcou vysolit ani za koupi hry, takže by to nemuselo být jako u F2P
    • jo to chápu, po několika F2P titulech vím, že to přitahuje socka děcka a dementy, kteří akorát tu hru ničí
  • Trh s MMO hrami je velmi dynamický a my musíme být také dynamičtí. Dokud lidé nejsou spokojení s tím, co mají, budou pořád vyžadovat nové aktualizace, nové módy a scénáře. Takže free-to-play sledujeme, ale více detailů vám říct nemohu....aneb jak jsme pos*ali hru, která měla skvělý potenciál *1*
    • jo ten člověk zní, jak kdyby se právě probudil do reality...
  • Ja se neprosil o MMO. Neni singl, neuvidi moje penizky
  • Ti co do toho dali nehorázné prachy za koupi hry a za měsíční poplatky musí teda být nasraný když to bude do konce roka free to play a oni z toho budou mít prd, myslím, že to ani free to play, ale jen víc otevřený trial
    • Shaker
      pro lidi, co platili vetsinou plati rpavidlo, ze co si odemkli, to maji i pro vsechny svoje alty, pokud to zachovaji, tak se jim porad bude hrat o poznani lehceji
  • Cahir
    Aspoň nebudu muset měsíčně cálovat, až na to vlítnu. Musím holt na věci koukat optimisticky. *1* Ale mrzí mě, že hra není tak úspěšná, jak by si tvůrci přáli. V životě bych nesáhl na MMO, ale zrovna tenhle mix coopu a RPG je pro mě jak dělanej...
    • Obsah hry od zacatku do lvl 50 byl pekne udelanej a celkem jsem si ho uzil. Ale ten end content byl fakt nedodelanej.
    • Shaker
      jestli to bude free to play jak Lotro, tak budes, limit na kredity a spousty dalsich kravin...
  • Ano, už před nějakou dobou pluly internetem informace, že unsubscribujícím hráčům dávají dotazník o F2P.

    Jinak když se podíváte na oficiální fóra, tak to zase vře, protože některým se nelíbí jak jsou řešeny transfery mezi servery.
    • Shaker
      nevim, co jim na tom vadi... jedina vec me napada, ze si nemuzou nechat nick a legacy name... Ale to uz tak hold bejva, vtipny je to, ze z mnoha prazdnych serveru se ted stane par plnych, kde bude opet znatelnej ten fps drop a lidi budou zas nastvany. Ale tohle je fakt jejich blbost, stavet mrakodrap na drevenejch zakladech.
  • RockStar
    Hahahaha já jsem před vydáním tipoval, že do roka to F2P. Jak hodně jsem se mýlil? Jak to tak vypadá, tak jsem byl k SWTOR ještě hodně mírný.

    Nechci se vytahovat, ale za těch pár let co hraju hry. Míň let co co jsem okusil MMO vím, co by západní hráči od hry chtěli. Asi bych někde mohl dělat konzultanta:P
    • Ale stejně se vytahuješ.

      Cahira na tebe, ty přechytralče!

      (Ano, už během beta testů na net prosakovaly informace, že to jaksi není žádnej zázrak. Ano, teď najdeš na netu příběhy lidí, co věřili, že release verze bude lepší. Nebyla. End of the line.)
      • Ding dong bannu
        • ;_;

          Stanley... *11*
      • RockStar
        Jestli mi nevaříš najdi si moje starý diskuze a hádky s Cahirem. Všechno co jsem se vyplnilo.

        Nejhorší co já nechápu je to, že to nevydí vydavatelé. Není přece tak těžké zjistit co hráčo chtějí. Měli asi 20 příkladů neúspěšných her. Proč si z toho nevzali příklad?? Je mi toho líto, chtěl jsem aby WoW bylo oslabeno, bohužel se tak nestalo.
        • Nee, fakt ti nevařím .. *3* ..
          Omlouvám se, ale při mém primitivním smyslu pro humor jsem se musel chytnout .. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit