Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja se neprosil o MMO. Neni singl, neuvidi moje penizky
  • možná už díky tomu vydavatelé konečně pochopí, že o wowkoidní sra*ky neni zájem *16*
    • Pozri... keby dali wow free to play. Tak si myslím, že je to smrť pre neoficialne servre a nová krv pre wow. Ver tomu, že táto hra tu bude ešte smrdieť veľmi dlho. Oni to free2play skôr či neskôr daju. Len ešte musia vyžmíkať čínu.
      • Proč by to dělali, když se jim tam pohybuje +/- 10 mega hráčů? na Pay 2 Win přechází jen ti, co jim teče do bot, případně ti, co od začátku vědí, že na nic víc nemají. Ani jedno není případ Blizzardu. Na druhou stranu to první brzo bude případ SW:TOR zřejmě a já se osobně divím, že to nečekali, protože udělat měsíčně placenou single hru je skoro takový svinstvo, jako udělat online single hru(D3 *cough*)...
    • You called?
      http://tinyurl.com/bmvcoph
  • Já to říkal.
    • A nebyl jsi jedinej. *3*
      • Na tohle nemusí být člověk analytik. :-D
  • Hairy_Ass
    Tonoucí se stébla chytá. *1*
  • Veskoslav
    Ach jo. Jediné, co se díky tomuto hlupákovi stane, že neregistrovaní nebuou mít přístup do diskuzí......
    • Jo, to je fakt magor. Za to oslovení se omlouvám, ale jak jinak tohoto nemocného člověka popsat? *7*

      Bohužel dnes i mentál dovede obejít bany. *9*
    • christianus
      Stejně by bylo nejlepší kdyby mohli přispívat jen registrovaní uživatelé. A to třeba až 7 dní po registraci s nutností potvrdit jí na mailu, kterej by byl po smazaní účtu zablokovanej a nebylo by ho možné k registraci znovu použít. Ono by to ty děti přestalo bavit, každý týden si někde znovu registrovat mail a pak tady účet jen proto aby sem mohly za další týden hodit par trolovacích hlášek.
      • Veskoslav
        7 dní to je moc. Dopadlo by to, že by zmizela spousta lidí. Čekací doba je dlouhá. Ono by prostě stačilo pravidlo 3krát a dost.
        • christianus
          A jak udelaš 3x a dost, když se ti pak stejně zaregistruje znovu jinak a na jiný IP? Čekací doba by tohle docela vyfiltrovala a lidi co chtěji normálně diskutovat by si jednou při registraci v pohodě počkali.
    • Hairy_Ass
      A já si myslel, že se tady diskuse během 10 minut tak rozjela, a on tady zase oxiduje nějakej mindráček. *1*
      • Veskoslav
        Si léčí mindrák, doma ho nechtějí, přítelkyni nemá, kamarády taky ne a nedostudoval základku. Ale objevil kouzlo proměnné IP:)
      • Nějakej? Vždyť je to ten stejný magor, co včera dostal snad 150 BANů na IP.
  • Vsichni zbyvajici hraci SWTOR to vedi jiz davno, ze tuhle hru muze z casti zachranit jen F2P model vse ostatni je naprosta ztrata casu
  • Pokud to bude dobře udělané f2p, tak jsem rozhodně pro. Myslím si, že pravidelné měsíční poplatky jako jediná volba je dneska už prostě zastaralé. Jen se to nesmí zvrchnout v p2w, jak se tak pomalu zvrhává ještě nedávno velice dobrý f2p LOTRO.
    • Tak neni nutne zastarala, ale u SWTOR to opravdu bylo do oci, protoze to je SP s moznosti MP coopu a za to by opravdu platil jen blazen. A ano, take jsem byl 3 mesice blazen. Dokonce mam jeste v supliku gametime card na 3 mesice.
  • Já si myslím, že za chvíli tím pomyslným hřebíčkem za placeným SWTOR bude GW2. Už teď si spousta lidi "odskočilo" zahrát diablo3. Kolik lidí si pak "odskočí" zahrát GW2 ani raději nechci předjímat.
    • Vrook
      Je to možný, ale GW2 se setká s tim samym, jakmile příjde další MMORPG. Přestože si ho plánuju pořídit, nevěřim, že by to mělo bejt něco přelomovýho. Betu jsem hrál a nezapůsobilo to na mne o nic líp, než když jsem hrál betu SWTOR. Dneska si každej zahraje třeba víkendovou betu libovolný hry a je z toho úplně vedle, protože pohled na tu hru je při beta testování hrozně zkreslenej. Dlouhodobější hraní "naostro" je ale prostě něco jinýho a podle mýho názoru je dost pravděpodobný, že GW2 přestanou lidi hrát po stejný době, jako to bylo u SWTOR. Jedinou výhodou je, že je to buy to play a nemusej se platit měsíční poplatky, jinak bych do toho rozhodně nešel.
      No a pokud mě to přestane bavit (dávám tomu maximálně tři měsíce), tak se na MMO vyseru, stejně jsou to za poslední roky všechno naprosto zoufalý sr*čky. *15*
      • Veskoslav
        Ale GW2 má zásadní výhodu. KOupíš a nic neřešíš:)Tedy až na nové datadisky:-D
        • Fuck yea, brah.

          GW2 Da Best!
        • teď je otázkou, jak často ty datadisky budou. ABy to nebylo každých 6 měsíc s nutností platit další třeba i 1000 Kč za to, že můžu hrát hru dalších 6 měsíců do vydání dalšího datadisku. *1*
          • Veskoslav
            Furt Tě vyjde levněji 1000/6 měsíců než 250 kč/měsíc. Navíc se podívej na GW 1 ajavycházely datadisky:)
  • Mě osobně toto deptá .. Hru jsem hrál a poměrně dlouho, ale nerad bych, aby hra přešla na F2P model. Jak tato, tak WoW. Možná to zní divně, ale popravdě radši si zaplatím několik set a hraju s dospělími lidmi, co se do hry chodí bavit, než neplatit nic a hrát s " dětmi " který ani neví, jak to hrát. Možná jsem to napsal špatně, ale snad většina chápete, jak jsem to myslel. Nemusíte se mnou souhlasit, ale nic s tím nezmůžete .. *2*
    • Nenapsal to špatně, napsal si to naprosto přesně. Vymaštěné děti a bezmozky tyhle hry plní ve velkém. Skvěle je to vidět třeba ve WoT, který se chlubí obřím množstvím registrovaných účtů a hrajících...hrajících vypatlanců. Měsíční poplatky sice nejsou záruka, ale dávají mnohem větší šanci že retardovaných bezmozků bude menší množství.

      Na druhou stranu v MMORPG to ještě nemusí být tak kritický, pokud z toho neudělají Pay 2 Win, protože přeci jen zvlášť u SW:TOR si to člověk může hrát skoro jako single a na kretény vokolo se vykálet. U her jako WoT, kde se bojuje ve stylu online verze Counter-Striku, na kola a v taktických soubojích je to obří průser, protože pokud není hra postavena tak, že si to skiller může vyndat sám(což je ve WoT téměř nereálné), musí spoléhat na to, že má v týmu menší bezmozky než tým naproti a to se moc často nestává.
    • Veskoslav
      A můžu se zeptat jaké F2P MMO si projel?:)Jenom ze zvědavost. Já děcka potkával akorát ve 4Story a ty mnohdy do toho vrazily 10krát více prachů než já:)


      P.S: A co vím, od spolužáků, co hráli Wow, tak tam bylo spratků taktéž požehnaně. Takže měsíční platba není zárukou.
      • Sice už je pravděpodobně pozdě a nepřečteš si moji reakci, ale klidně sem něco napíšu. Když jsem byl ještě chudý student, hrával jsem hodně na free serverech třeba WoW a zde jsem se poprvé setkal z náznakem Trollismu a postupem času jsem prostě přestal hrát hlavně kvůli těmto lidem. S příchodem prvních Palackých na účet jsem začal hrát na placených serverech a bylo to jako nebe a dudy. Prostě mě to bavilo.

        Z free to play jsem hrál : APB, AION, LII, LoL ( Sice spekulativní ale snad odpustíte ), Fifa Online, Football Superstar, WoW free servery a jiné ..

        Uvedl jsem spíše hry, kde jsem se setkal s trollama a všimni si jedné věci, vždy to je free to play .. *3* .. Otázka je, jestli já sám nejsem troll, ale snad nee *1*
    • Obecně máš pravdu.

      Já se něčeho podobného bojím i u Guild Wars 2.
      • Veskoslav
        To je rozdíl. U GW si musíš kupovat minimálně základní hru+následné datadisky.
        • No nepovídej.

          Pořád je to (na první povrchový) pohled levnější než platit měsíčně.

          Navíc i psychicky se citíš líp, když víš že už dál nemusíš za hru platit.
          • Veskoslav
            Kdyžtak povrchní pohled, ale pořád Tě nechápu. Si stěžuješ na co? Že to budou hrát děcka? Ty hrají i ty s těmi měsíčními poplatky? Socky? Jak se to pozná? Ty jsou i ve Wow, když škemrají, aby jsi jim něco dal. A psychika s placením? Proboha až tak?:)
      • já se ptal spolužáků vypařenců, jestli si zahrajou GW2, dřív hráli nějaké neofic wow a kdoví co ještě, no a odpověděli mi že ne, nechcou vysolit ani za koupi hry, takže by to nemuselo být jako u F2P
    • jo to chápu, po několika F2P titulech vím, že to přitahuje socka děcka a dementy, kteří akorát tu hru ničí
  • Opravdu oznamili F2P do 15. levelu? Co ja vim,tak oznamili TRIAL do 15 lvl. Trial nerovna se F2P.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit