Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    To je tak ked vidite prasiatka v koryte a hned sa idete opicit a urobite to iste a cakate ze vam naleju peniazky do koryta a ono nic.
  • No rve mi to srdce, ale pravidelné měsíční poplatky už lidi prostě u hry neudrží....chytře udělaný free to play model ano....nejlépe podobný jako u ostatních her, ale spíš kosmetické platby, ne jako u age of conan, máte tu tři classy a za ostatní zaplaťte...něco jako bude u guild wars 2
    • To presne nemam rad ako ma spraveny to AoConan, ze niektore aspekty hry sa daju ziskat len zaplatenim. Ak sa ale dobre pametam, ceny neboli extra vysoke, coz je zas plus, lebo v niektorych hrach si tie ceny sialene vysoke. Dobry system vo F2P hrach je taky, kde je moznost zameny hernej meny za platenu menu, ako napr StarTrek Online, pripadne ako bude mat GW2. jasne ze ten pomer bude skaredy, a hrac bude musiet stravit vela casu farmenim, hranim atd, ale aspon ma istotu ze ak sa bude snazit moze si kupit hocico
    • Veskoslav
      GW2 je naprosto jiný systém. Tak si koupíš originál a jedeš.
      • Koupíš sice originál, ale ve hře jsou stále mikrotransakce za kosmetické úpravy a různé blbůstky. Je to velmi podobné LoL, akorát u něj nemusís platit hru jako takovou no.
        • Veskoslav
          Ale ty blbůstky neovlivňují hráče, spíše je to pro okrasu:)Rozhodně to nepomůže k výhře:)
  • Cypri
    Jen ať to je free to play, po vzoru LotR:O, dokupovat si prostě ty lokace atd. kazdej zaplati za to co chce.
  • Cahir
    Aspoň nebudu muset měsíčně cálovat, až na to vlítnu. Musím holt na věci koukat optimisticky. *1* Ale mrzí mě, že hra není tak úspěšná, jak by si tvůrci přáli. V životě bych nesáhl na MMO, ale zrovna tenhle mix coopu a RPG je pro mě jak dělanej...
    • Obsah hry od zacatku do lvl 50 byl pekne udelanej a celkem jsem si ho uzil. Ale ten end content byl fakt nedodelanej.
    • Shaker
      jestli to bude free to play jak Lotro, tak budes, limit na kredity a spousty dalsich kravin...
  • Proboha já hlavně nechápu proč místo toho aby šli cestou F2P nesloučili ty servery ! to mi hlava nebere. Hráči odcházeli proto, že servery byli málo zalidněné a nešlo hrát tak jak mohla hra nabízet a jaké měla možnosti a jak se očekává...a to bylo příčinou toho že tím pádem méně a méně hráčů hrálo dál...kdyby sloučili servery a nastavili populační balance, hráči by hráli hru tak jak se má.....proč se neřešila kořenová příčina problému??...já jsem nepřestal hru hrát proto že by mě nebavila, ale proto že jsem si rozehrál postavu na dvou serverech které se postupně oba ukázali jako mrtvé a nulovou populací a možností sehnat partu lidí nacokoliv..... hrá je výborná, a je obrovská škoda že zanikne. Jakmile jednou přejde na F2P, znamená to, že přestane produkovat zisk a tudíž se zastaví i její vývoj co se dalšího jejího obsahu týče a to teprve bude znamenat konec. Pokud přejde na F2P hra umře.
    • Hraci neodchazeli jen proto. Prazdne servery byly jen dalsi kapka. Primarne hraci, jako treba ja, odesli proto, ze po dvou ci trech mesicich a dohrani dvou ci tri postav (hral jsem od early access do konce brezna) nebylo co delat. Prvni playthrough bylo skvele, i kdyz clovek zacinal videt spoustu dpatnych veci (linearita a totalni koridor, neskutecne, ale neskutecne zdlouhave cestovani atd.). Pak prislo druhe playthrough a hrac si zacinal rikat, proc vlastne beham porad po tech samych nudnych koridorovych planetach bez zivota? Proc zabijim porad dokola ty tisice nudnych mobu co jsou jen tak nahodne placnuti do krajiny. A pak prisla treti hra, kterou jsem ja zabalil na lvl32 a odesel. Nejvtipnejsi bylo, ze kdyz se kdokoliv o techto problemech zminil, byl div ne ukamenovan fanboys typu Huhi a Vrook (panove, kdepak jste) a bylo mu nadavano do idiotu a slepcu, protoze tahle megahra prece neni koridor. Staci si najit starsi diskuse o SWTOR. A to same bylo na oficialnich forech. Kdykoliv se nekdo zminil o tom, ze je to kopie WoW ve stavu z roku 2007 byl oznacen za agenta Blizzardu apod. No a co udelali takovi lide? Proste odesli. Zustali jen ti fanboys na prazdnych serverech. Takze ano, servery meli sloucit uz davno. Ty tranfery ted jsou s krizkem po funuse.
    • Tak to asi moc nesledujes vyvoj SWTOR. Co ja vim, tak dochazi ke sjednocovani serveru uz nyni a to tim ze muzes prevest svoji postavu na jiny server. Jestli jsi skoncil prave kvuli tomu, tak mas moznost pokracovat.

      Ja osobne skoncil proto, ze me to PvP moc nenadchlo hnat se tam za nejlepsim equipem neustalym hranim nekolika PvP warzone a posledni kontent je dost o jako je u WoW, proste valit instance a snazit se sehnat nejlepsi itemy. A dalsi, co me na SWTOR vadi jsou mesicni poplatky.

      Mesicni poplatky me netrapi z hlediska castky. Vydelavam si a nemam problem platit. Ale mrzi me platit za neco rozdilnou castku nez ostatni. Napr. student ktery u toho bude travit 8h denne zaplati z hlediska ztravene doby u teto hry mene nez ja kdybych u toho travil "nucene" 2h casu, jelikoz se chci tez vyspat, jit do prace a udelat jinou cinnost. A zaplaceny poplatek nuti vyuzit aspon tu trochu casu. Naopak kdyz je free to play, tak neplatis za cas ale za obsah a to jsou dve rozdilne veci.
      • Ano tak s tím s tebou naprosto souhlasím. Já to mám stejně. Myslím si že by mělo fungovat předplatit si hodiny hraní a jak si je vybereš tak si je vybereš. Ale to už je o formě platby. Spíš mi jde o ten fakt, že pokud prostě hra přestane generovat zisk nebudou jí dál rozvíjet...a to by byla škoda....
    • Tak to asi můžeš opět začít hrát, protože transfery postav už začaly *3* tedy je umožněno.
      http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=477706
  • Pokiaľ bude Star Wars free to play. - vopred ohlasujem, že to určite vyskúšam.
    Čo som mal možnosť vidieť u kamaratov etc., tak to vyzeralo celkom dosť zaujimavo na to, aby som si to pustil.
  • Nic jiného se ani nedalo čekat, v první za to může žánr nejhranjsi MMO jsou fantasy RPG (http://www.rockpapershotgun.com/images/feb08/mmo2.jpg je to 4roky stary ale ucite to bude ted podobny), a podle mě zas někteří co mají radi Sci-fi tak sice maji radi Star Wars, ale na druhou stranu už tech SW her bylo tolik že tam nemůže bejt něco extra novyho a brzo to zacne nudit. Treba ja MMO rad mam ale jen fantasy takze ani F2P SW zkoušet nebudu.
    • Shaker
      blbost... ja sem treba uz fantasy mmocek prezranej az hnus, vsude samy luky sipy, magie atd... navic starwars je viz nez scifi vesmirny fantasy. Problem je ve spracovani, 8 skvelych pribehu pro postavy v hnusnym a narocnym kabatu, kterej navic jeste zdaleka nema hratelnost jako treba prave wow.
      • Ja osobně mám raději luky, sipy a magii, či peknou sekeru. Ale scifi je dalsi alternativa, kterou mám rád.
        Problem je ale skutečně v tom ztvarnění. Jak už jsem nejspíš tady i psal několikrát. Očekaval jsem u možnosti letat s vlastní lodí ve stylu X3, nějaký vesmírný simulator. To by byl prvek, který by tu hru totalně vylepsil a tech prvků, které tam mohli dodat upravit je spousta. Jen mě přijde, že jsou při vývoji her pod vydavatelem dost omezeni, a musí se držet určitých mantinelů.
  • Trol.diskuzni
    A je to tady... JE TO TADY!! *1* *1* *1*
    • Cahir
      Ještě ne.
  • Tak jinak...já SWTOR docela sleduji a nehraji ho asi měsíc. Tím že zpřístupnili transfer postav to nevyřeší. Neboť to není kontrolovatelné. chaoticky budou hráči přecházet ze serveru na server. Oni musí ty servery sloučit,...respektive 60 % znich odstranit a hráče nakumulovat do těch co zůstanou.....
    • Nemusi. Pokud ja sleduji forum,tak BIOWARE slouceni serveru odmita uz hodne dlouho. Onen free presun hracu,to si na foru x mesicu vyrvali sami hraci.
      • Když nemají s kým hrát, tak si to museli samozřejmě "vyřvat".
    • Na tom odkazu, co jsem poslal, to právě takto funguje. Jsou vytipovány servery pro zrušení a uvedeno kam budou transfery. Já svoji postavu stejně přesunu podle guildy, ale bohužel, pokud nepřejdou na f2p, tak už si to nejspíše stejně nezahraju. Jelikož jsem pracující a rodinu mající, tak u toho bohužel nedokážu sedět tak dlouho, aby to pro mě bylo rentabilní. Jsem to takto vydržel platit 5 měsíců, ale pak už sory jako. Za těch 10h měsíčně, co bych tomu mohl obětovat se mi to jaksi neoplatí. *9*
      • 5 msicu je malo? Proc si vsichni mysli ze se musi MMO hry hrat x-let?
    • Čistě hypoteticky: Část si udělají hráči sami přesunem postav a co zůstane, to se sloučí.
  • galaxies tu byla roky a pak přišlo nové vedení EA a řeklo "Dost!, ted to uděláme lepčejší!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit