Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Není to pro mne hra roku, ale i tak je to skvělá hra a doufám v další díl. Jednou. Snad.
    • Tak jaká je pro tebe hra roku?
      • fallanga
        Life is Strange.
        • Life is Strange bylo hodně super, a rozhodně to je adventura roku, nejspíš i posledních několika let... ale hra roku to za mě rozhodně neni(ne tohohle roku, i přes to že mi ten příběh už několik dní leží v hlavě a pořád se k němu musím vracet)
        • Adventura roku stoprocentně (škoda trochu ... uhm ... binárního konce).U hry roku se rozhoduju mezi Witcherem 3 a Undertale :)
          • houmrhoumr
            Undertale! maximalni souhlas
            • houmrhoumr
              jj super hra. A pro ty kterym se libila a neznaji, doporucuju zkusit webkomix Homestuck
            • To, že to tady na tiscali vehemetně ignorují, opravdu nic neznamená. Tu hru člověk musí dohrát několikrát, aby ji dostatečně ocenil. Každé rozhodnutí, každý zabitý nepřítel nějakým způsobem hru ovlivní dál (I mezi jednotlivými re-play). Fakt doporučuju si k té hře nic dalšího nestudovat a prostě si ji zahrát.
            • Fakt je to tak dobrý? Já všude slyšim, jak je to skvělý, ale nějak vlastně nevim, o co se jedná. A taky mě trochu odrazuje to grafický zpracování, ale přes to bych se přenes, pokud je to vážně tak vynikající, jak tvrdí Meta a Steam.
          • fallanga
            Pro mě je LiS hrou roku, ale je to čistě můj názor. Zaklínač 3 je skvělá hra a všechna ocenění jsou zasloužená. Ten hype okolo byl (je) oprávněný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit