Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já děkuji CDPROJEKT RED za půlrok skvělé zábavy!
  • Co mě neskutečně odrazuje od jinak určitě skvělých zaklínačů je ten pro mne ukrutně nesympatickej xicht hlavního hrdiny, s kterým se prostě nemůžu sžít. Proč si kua nemůžu udělat vlastní jako kdekoliv u konkurence. Třeba masseffect mě kvůli vlastní tváři bavil o dost víc..
    • Geralt je sympaťák bohužel ne ten od CDP.
    • Presne, geralt je hroznej mamták trapák *12*
  • hezky si to ti trapáci naplánovali. Na vydaní Fallout 4 vyšel trailer, jak být lepší Zaklínač, teď k DLC k Bloodborne zase další trapné PR. Taková podprahovka. Ten hype už mě leze krkem. Jděte s celým Zaklínačem dopíče.
    • nemluv sprostě, nebo ti maminka naplácá...
  • ze hry kape mainstream až z monitoru. Nechutné kam mohlo klesnou skvělé universum.
    • mikezz
      To univerzum kleslo na úroveň hry ako média. A myslím, že v jeho rámci sú všetky diely Zaklínača vysoko nadpriemernou záležitosťou.
      • kleslo ke dnu, aby se prodalo. Je tu nechutné, co temné low fantasy udělali. Jakousi trapnou variaci na renesační saturované high fantasy. Tfuj. Navíc hratelnost je směšná *15*
        • Pokud považuješ předchozí díly za lepší, velmi pravděpodobně ti někdy v minulosti provedli lobotomii.
  • Chidlink
    Hru jsem koupil za plnou palbu i když pro mě není problém počkat na slevy, ale chtěl jsem prostě podpořit CD projeckt. Další hru od nich určitě za plnou cenu taky koupím.
  • Takže oni mi za to, že jsem si koupil hru v plný palbě, poděkujou tím, že ostatní si ji teď koupí za třetinu? Díky CD projekte!
    • Llour
      Já si koupil prvního Zaklínače za litr a teď ho prodávají za dvě éčka. Ti parchanti *10* *10*
      • Ale asi to neudělali měsíc po tom, co sis to koupil, že?
        • Kdo je chytrej, ten se docka a kdo je bl... za 1/2 roku to gog bude rozdavat gratis.
  • mikezz
    Dobrá hra. Len škoda toho odklonu od "šedivosti" a autentickej atmosféry prvého dielu. Trochu preexponovanosti v mnohých ohľadoch v oboch nasledujúcich Zaklínčoch ma odradilo od toho, aby sa stali pokračovania mojou srdcovou záležitosťou. Ale Zaklínač 3 ako hra je super a som rád, že to banda vývojárov z Polska dotiahla až takto ďaleko.
  • 2 dny zpátky jsem konečně dodělal platinovou trofej ve W3 a aktuálně mi hra ukazuje 16dní, 17 hodin, 10 minut a 58 sekund .. tj ... 401h 10min a 58s :D .... a to jsem sotva začal Heart of Stone, vše pouze 1. playthrough na Pochod Smrti .... teda mám objevené kompletně všechny body zájmu (otazníky) na všech mapách, i ty z Hearts. Ze základní hry mám splněné všechny vedlejší mise, honby za poklady, zaklínačské zakázky. Akorát mě teď dost štve, že maj buglý ty vedlejší questy z Heart of Stone .. jako q na plánky na nový brnko (chybí v bedně 1. plánek na chestku) a q na runotepce (nejde najít krumpáč) ... v PS4 verzi.
    Jinak jak již bylo řečeno, také díky CDP Red za skvělou gamesu :). Každopádně, kdo ještě nehrál a má rád fantasy, určitě využijte nabízených slev, za tu porci zábavy se to vyplatí. CDP má mé sympatie, GoG jako službu mám moc rád a je od nich hezké, že dokáží i svou relativně novou hru dátsami do slevy ... "thumbs up". Ale stále trvám na tom, že jednička měla ze všech 3 atmosféru nejlepší, mluvě čistě o atmosféře. Je jasné, že trojka vzala vše mnohem rozmáchleji a je hodně věcí v čem je daleko lepší, ale pro mne vždycky menší komornější hra (co se týče rozlehlosti a volnosti) dokáže udržet lepší atmosféru, při těch hodinách lovení "otazníčků" se snadno ta atmosféra rozptýlí :).
    • ten krumpáč je v takové stáji kousíček nad tím runotepcem - půjdeš od něj po hlavní sestě nahoru a po pravé straně ho najdeš (PS4).
    • Mam to pdobne,vsechno splnene,objevene i v datadisku,krome 1 acka ktere je bugle 177h.
      Taky na pochod smrti.
    • ještě k tomu času .. trochu mě výsledné číslo zaráží, nevíte někdo, jestli hra načítá čas, i když je pauzlá v inventáři, nebo v menu ... a ovladač je třeba i vypnutý? Často na mě hra čeká, když to prostě nechám zapauzované a jdu s dětmi ven, nebo jedu na nákupy atd. :D, takže někdy i víc než půl dne .... pak by byl čas asi docela zkreslený a skutečný odehraný čas by byl citelně menší :)
      • JA se ridil s casem podle GOGU, hra to pocitala spatne...od zacatku u me
  • gesto
    Už je dávno koupená ale stejně pěkné gesto, musím říct že už hodně dlouho nevyšla tak dobrá hra a bohužel dlouho ani nevyjde, kdo ji nehrál tak neví o co přichází, říkat o ní že je to hra roku je blbost protože už hodně let nevyšlo nic, co by ji překonalo, doslova jedna s nejlepších her co kdy byla vydaná a u mně se hned zařadila na seznam unesco a za to dík cd-projekt
    • jenom letos v AAA hrách vyšlo několik her lepších, z tebe ten to úplně stříká, jak tě zpracovali...
      • Ako ho spracovali? Ze spravili tak skvelu hru? Tak to potom asi spracovali aj mna lebo je to bezkonkurenca hra dekady a nie roku. Tento rok mal byt skvely na pokracovania a jediny Witcher 3 nesklamal, este Bloodborne ale to nieje tak uplne pokracovanie. Fallout 4 je bieda, Metal Gear Solid 3 tiez nuda a sed a prave to je hra ktora sa da docela porovnavat s Witcher 3 vdaka otvorenemu svetu ale kde Witcher 3 vynika zivim svetom je MGS3 totalna nuda a dookola sa opakujuce misie.

        No neviem podla mna roky nevysla a zial ani nevyjde tak dobra hra ako je Witcher 3 :(
        • to je vrchol onaanie nad průměrným kusem mainstreamový zábavy. Hra bez přesahu nemůže být ani hra roku. Hra s průměrnou hratelnosti nemůže být ani hra měsíce. Výkřiky o hře dékadě jsou nanejvýš směšné a sebe ponižující.

          Lepší příběh - Soma
          Lepší hratelnost - Bloodborne, Metal Gear
          Přesah - Bloodborne, Metal Gear
          Level Desing - Bloodborne
          • jinými slovy si letos hrál tři hry :D
            • del0
              Protože má FailStation4 a nic šlušnějšího než tyhle 2 hry tam za ty roky od vydání konzole nevyšlo. Proto je tak vypleskanej a musí to tady všem cpát. *15*
  • Teď si představte, jak by to vypadalo, kdyby tohle udělalo EA, Ubisoft nebo Activision... Omlouvám se, ono si to jaksi představit ani nejde. CD Projekt si ty peníze zaslouží. Koupě Zaklínače nelituju. Ale lituju koupě Battlefieldu 3 a donedávna jsem ještě litoval Betafieldu 4. Nyní už se dá konečně považovat za release. :-P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit