Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle byla recenze???????? takhle bych orecenzoval krabičku zápalek a ne takovouhle hru..
    autor se nesnažil a napsal jen svoje ne moc poutavý subjektivní pocity...
    zkalmání... s Games.cz to jde asi hodně z kopce, když jejich "recenze" jsou ultra krátký a naprosto o ničem... jen frflal o pár nedodělcích a nazdar... *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • musim souhlasit, hlavne 7/10 je dost trapny, jak muze mit tahle hra min nez treba Risen? nechapu, nejde preci o par bugu ne? na bugy kaslu, hra se povedla a je skvela, je to stoprocentne nejlepsi RPG 2010.. dokonce o trochu lepsi nez Divinity 2 8)
  • Taky musím říct, že se mi zdá že to začínáte flákat, Tiscali hoši. Tohle je bullshit a ne recenze.
  • Krátce po začátku se musí uvolnit hromada kamení, která zavalí nepřátele. Ork pak řiká, že jdem nazpátek, ale já se chtěl vydat k mrtvolám a kouknout se jak to dole vypadá. Ale blik, hra resetne mojí pozici čelem vzad a poví mi, že tam tudy ne, že mám jít jinam. Do háje, kde to jsme? To je keců o rozlehlém světě a já si ani nemůžu jít kam chci? To mě hra pohrne v mantinelech které mi tvůrci naplánovali? Call of duty: two worlds II?
    To mě teda neskutečně otrávilo.
    • milos.bohonek
      Tohle je záležitostí pouze tutorialu, po něm už budeš moci jít kam chceš. Ale taky mě to na začátku trochu rozhodilo ;)
  • Vevi nekdo kdy budou titule v Two Worlds 2 Diky
  • poradte pls gdo ve hre vyresetuje skilly? nekdo psal ze tam ta moznost je... dik
    • Možnost "vyresetování" tam není. Jen ti sníží několik náhodných / posledně přidaných, teď nevím, jak to přesně je. Kompletní wipe skillpointů vyjde draho, zvlášť na vyšších levelech. A za to "gdo" to řeknu takhle: Když budeš po otevření brány do zbytku prvního ostrovu hledat, najdeš.
  • Hru jsem dohral za 3 dny, a po Gothicu 4 musím ríct, že mě to bavilo až do konce, i kdyz ten bylo opet jako v Risenovi nějak urychlen(zpocatku strasna piplacka ze vsím ale ke konci uz jen par questu, zvlast kdyz ma clovek nabusenou postavu:) Pres nepochopitelne veci(interface invetare, vse klikat po jednom, bugy v hlavni linii,brana v kanalu:p) je to kvalitni hra.
    Nechapu ty, co si stezujou na mravence. Kdyby pouzili logiku, kterou se ohaneni,a ne jen to ze co je vetsi je silnejsi, tak malej mravenec zvedne 10nasobek hmotnosti no a ted si predstavte, kdyby se takhle zvetsil co by zvedl:) Jako ja sem s nim problem nemel,staci delat ve spravnej okamzik ukrok a ani se netrefi.A kun je v pohode,akorat nevim, proc jsem na nej narazil jen na prvnim ostrove, bych jezdil rad i jinde:)
    Pro ty co maj radi akcni rpg, rozhodne doporucuju, urcite vic nez gothic 4, a me se to asi vic libilo i nez Risen.Ten ac se zda velkolepej, tak kdyz se nad tim vic zamyslite, tak taky zadna slava. S predmetama jsem si uzil vic v TW2, v Risenu mam pocit, ze tam skoro zadny nejsou...konec *5*
  • Recenzi psal nějaký IDIOT. Toto je jedno z nejlepších RPG všech dob! Mix toho nejlepšího z Oblivionu a Gothica. Nadherna grafika, úžasný rozlehlý svět. A i když je hra trošku nedodělaná, já i přesto dávám 9/10!
    • 13_11
      Jestli máš co světu sdělit (vyjma toho, kdo je nebo není idiot), tak se předveď a jdi napsat čtenářskou recenzi. Tudy ->
      • Bez toho, ze bych nekoho nazyval idiotem nebo podobnymi prizvisky, tak musim souhlasit v jedne veci. ze tento clanek skutecne nema s recenzi nic spolecneho - kratke, nic ke hre takovehoto rozsahleho formatu se z nej clovek nedozvi. Cili za tuto "recenzi" bez urazky palec dolu. A ohledne hodnoceni ciste dotaz na redakci, vazne si myslite, ze pred nedavnem u Vas zrecenzovana Arcania co dostala taktez 7/10 je kvalitativne stejne dobrou hrou jako TW2? Tady neco silne nehraje. V tom pripade zruste system bodoveho hodnoceni uplne a nereknu ani slovo, ale dat oboum temto hram stejneho rpg zanru stejne hodnoceni je zcela mimo misu. Nic ve zlem, ciste muj skromny nazor ;)
        • Ono je docela těžké udělat rozsáhlou recenzi na takovou hru bez spoilerů.
          • To si nemyslim. Precti si treba skutecne obsahlou a na urovni recenzi TW2 na Hernimwebu od Alanora (tvurce fan stranky k TW serii) - podrobna, obsahla, pritom bez tebou zminenych spoileru, zkratka takova, z jake si clovek dokaze ucinit nejaky skutecnejsi obrazek o tom jak se hra hraje a co od hry celkove cekat, coz bohuzel neni pripad tohoto clanku ani naznakem.
  • hru hraji na C2D8400 @3,2 / 4GB DDR2 / GTX260SOC / W7 .. hratelne na max detaily ve fullHD...na to jak hezky to vypada to ma pravdu nizke naroky
  • Ja jsem se hrou spokojena. Ted jen cekam az vyjde ceska a opatchovana verze, dohraji singl a hura do multaku. Stavet si vlastni vesnici a hrat takovou mensi mmorpg s par prateli me laka :)
  • slaba recenzia..neviem ci je to ten isty autor,ale vsimam si tendenciu rychlokvasenych recenzii u vas v tiscali ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit